Попередній товар Наступний товар


Екстракт кігелії

Використовується в засобах для зміцнення та підняття грудей, а також у антицелюлітній косметиці для усунення ефекту «апельсинової кірки». Стимулюють утворення колагену та фібрил еластину, надає благотворну дію на структуру та тонус шкіри.

Kigelia africana

Водорозчинна речовина
Сімейство
: Бегонієві.
Регіон росту: Гана, Африка, Буркіна-Фасо.
Форма: бутиленгліколевий екстракт.
Країна виробник: Франція.

У африканців дерево кігелії вважається священним. Його плоди застосовують для лікування ран, важкозагоєних виразок, грибкових інфекцій, псоріазу, екзем, жіночих хвороб.
Афрдізіак.
Містить високий відсоток флавоноїдів, глюкозидів, дубильних речовин, сапоніни.
Має тонізуючу дію та зміцнює бюст, покращує еластичність та пружність шкіри. Сприяє виробленню гіалуронової кислоти, ліфтингує.

Косметичне застосування:
Екстракт кигелії африканської (Kigelia africana) - витяжки із фруктів кігелії активно використовується в засобах для зміцнення та підняття грудей, а також в антицелюлітній косметиці для усунення ефекту «апельсинової кірки».
Препарати кігелії комплексно впливають на шкіру, виявляючи виражений ефект ліфтингу. Ці здібності пояснюються присутністю стероїдних сапонінів (стигмастерин, р - ситостерин, естрон), які мають гормоноподібну дію.
Дослідження довели, що естрогени підвищують активність фібробласта, стимулюють утворення колагену та фібрил еластину, і, таким чином, благотворно впливає на структуру і тонус шкіри.
Флавоноїди є потенційними антиоксидантами, що захищають шкіру від вільних радикалів. Вони також захищають колаген та еластин від розщеплення ферментів та покращують циркуляцію крові (дія вітаміну Р).

Дозування:
Косметичні креми, лосьйони, гелі для обличчя: 1-3%
Зміцнюючі засоби для грудей: 3-5%
Антицелюлітні засоби: 2-5%

Придатний до: 01.2023 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Екстракт кігелії

В наявності
Артикул: ЭК9
Оберіть обʼем
39.60 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.