Попередній товар Наступний товар


Альгінатна маска фітогормональна

Містить фітогормони: геністеїн, даїдзеїн та екстракт чаю мате. Зберігає водний баланс, усуває сухість, покращує зовнішній вигляд. Коригує овал обличчя, розгладжує зморшки, стягує пори, покращує зовнішній вигляд. Має фітогормональний, омолоджуючий ефект.

Опис: альгінатна маска
INCI: Algin, Calcium Sulphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Diatomaceous Earth, Genistein, Daidzein, Mate tea extract

Країна виробник: Франція
Умови використання: 1 частина альгінатної маски та 3 частини води (1-1,5 ч.л. альгінатної маски)
Умови зберігання: зберігати в сухому та прохолодному місці.

Фасування 30 г вистачає на 5 - 6 масок для обличчя.

В даний час широко використовуються в салонних програмах догляду за обличчям і тілом альгінатні маски, що скульптурують. Свою назву вони отримали завдяки тому, що їх основою є повні альгінати - солі альгінової кислоти, які видобуваються з деяких видів морських водоростей і не зустрічаються в жодній наземній рослині.

З віком шкіра зазнає дегенеративних змін, які включають втрату еластичності, зменшення товщини епідермісу та вмісту колагену, руйнування еластичних волокон, а також збільшення зморшок та сухість. Старіння шкіри можна сповільнити за допомогою естрогену. Дефіцит естрогену після менопаузи призводить до атрофічних змін шкіри та прискорення старіння шкіри. Введення естрогенів позитивно впливає на шкіру людини, затримуючи або запобігаючи проявам старіння шкіри, але використання гормонів збільшує ризик онкозахворювань. Альтернативним безпечним варіантом естрогену є фітоестрогени. Фітоестрогени є великою родиною молекул рослинного походження, що володіють різним ступенем естрогеноподібної активності; вони виявляють естрогенні властивості агоністів чи антагоністів залежно від тканини. Ці молекули можуть бути ідеальними кандидатами для боротьби зі старінням шкіри та іншими згубними наслідками гіпоестрогенії.

Альгінатна маска фітогорональна, включає два ізофлавони, що володіють естрогенною активністю.

Вважається, що кількість колагенів шкіри типів І та ІІІ зменшується у жінок у постменопаузі.
Але зменшення товщини шкіри та вмісту колагену у літніх жінок пов'язане з дефіцитом естрогену, а не з хронологічним віком. За допомогою фітоестрогенів можна скоригувати зміни в шкірі, спричинені старінням.

Геністеїн - являє собою ізофлавон, виявлений у низьких концентраціях у соєвих бобах та у підвищених кількостях у деяких ферментованих соєвих продуктах, нещодавно був визнаний ідеальним природним селективним модулятором рецепторів естрогену (SERM). Геністеїн був протестований у косметичних препаратах проти старіння та показав цікаві результати щодо еластичності шкіри, фотостаріння та профілактики раку шкіри. Косметичні креми, що містять геністеїн, використовуються для зменшення сухості шкіри та зменшення зморшок (Rona, Vailati, & Berardesca, 2004). Дослідники вивчили механізм, за допомогою якого геністеїн уповільнює старіння шкіри, і було виявлено, що геністеїн збільшує товщину шкірного колагену, викликаючи експресія підшкірного VEGF (судинного ендотеліального фактора росту) та збільшення проліферації фібробластів та секреції позаклітинного матриксу (ECM), Епітелізацію шкіри. Геністеїн також пригнічує MMPs (матричні металопротеїнази), підвищуючи рівні білка ТIМP (тканинного інгібітора металопротеїнази), що, у свою чергу, зменшувало руйнування колагену. Отже, геністеїн може значно збільшити товщину колагену, покращити поділ клітин та уповільнити старіння шкіри (Polito et al., 2012). Крім того, геністеїн стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти в шкірі та зменшує коефіцієнт втрати вологи; сприяє інгібуванню 5-альфа редуктази, що викликає себорею та гормонозалежне акне у підлітків та осіб з гормональним дисбалансом; підвищує мітохондріальний мембранний потенціал та зменшує вивільнення окисних сполук, тим самим уповільнюючи процеси глікування білків у шкірі та організмі.

Даїдзеїн є потужним антиоксидантом, що має більшу активність ніж генестеїн. Знижує окислювальний стрес у шкірі за рахунок підвищення експресії антиоксидантних ферментів та посилює транскрипцію антиоксидантних ферментів, таких як супероксидисмутаза (SOD) та глутатіонпероксидаза. Має властивість інгібувати УФ-В-індуковану загибель кератиноцитів людини і знижувати рівень лущення, TEWL (трансепідермальну втрату вологи), еритеми та товщини епідермісу.
Стимулює вироблення колагену I та IV типу, еластину, фібриліну-1; зменшує коефіцієнт втрати вологи у шкірі.

Чай мате. Містить мікро- та макроелементи; Азот, бір, мідь, марганет, магній, калій, кремній, натрій, сірку, залізо, фосфор, цинк, хлор; вітаміни А, В1, В2, В3, В5, Е, Рр; сполуки: теобромін, теофілін, смоли, рибофлавін, нікотинова та пантотенова кислоти, біотин, соляна кислота, хлорофіл, холен та матеїн, рослинні жири, фруктові цукру. Вміст цих речовин вище, ніж у класичному зеленому чаї.
Особливий інтерес у цьому виді чаю викликає вміст речовини - матеїн. Це алкалоїд, якому приписують аналогічні властивості кофеїну.

Але матеїн, на відміну кофеїну, не викликає звикання, покращує сон, розслаблює периферичні кров'яні судини, м'яко знижує тиск.
Екстракт мате має виражену антиоксидантну, протизапальну, антицелюлітну, протинабрякову дію. Сприяє зміцненню еластинових волокон, має протиглікаційну дію, рекомендований у терапії проблемної шкіри, себореї куперозу, розацеа; інгібує перекисне окиснення ліпідів, покращує опірність УФ-впливу; стимулює вироблення власних антиоксидантних ензимів – СОД, каталази, глутатіону.

Альгінатна фітогормональна маска — це універсальний продукт. Рекомендована не тільки для будь-якого типу шкіри, а й для будь-якого віку. Допомагає вирішувати різні естетичні проблеми.
- як джерело мега-3 поліненасичених жирних кислот,
- імуномодулююча та протизапальна дія,
- після процедур чищення обличчя, карбокситерапії, пілінгу,
- як Anti-Age терапії (підвищення тонусу та еластичності, розслаблення міміки)
- Поліпшення стану почервонілої та роздратованої шкіри,
- нормалізація вмісту ліпідів у міжклітинному цементі, стимуляція розщеплення жирів,
- блімфодренажна та протинабрякова дія,
- зниження трансепідермальної втрати вологи, стимуляція глибокого проникнення води в епідерміс, відновлення мінерального балансу,
- Відновлюють бар'єрну функцію шкіри.

Показання для використання альгінатних масок:

Детоксикація організму, суха, жирна, атонічна, вікова шкіра, профілактика її раннього старіння, проблеми пігментації, дерматози, що сверблять, рубцеві зміни шкіри, купероз, целюліт, корекція локальних жирових відкладень.
Результати при курсі процедур із застосуванням цих масок досить хороші та стійкі. Після одноразового сеансу ефект може зберігатися до 4-х днів, за умови правильного накладання масок. Маска повинна бути рівномірно накладена, мати рівні краї, не розтікатися, щільно прилягати до шкіри, не рватися і не кришитися при знятті.
Рекомендований курс – 10 днів.

Протипоказаннями є онкологічні захворювання та індивідуальна непереносимість.

Ефекти даних масок:
- знімають набряки;
- моделюють овал особи;
- сприяють поглинанню концентратів і сироваток, що знаходяться під маскою.
Спосіб застосування:
Розвести порошок альгінатної маски у невеликій кількості води або гідрозолю до консистенції негустої сметани. Наносити на чисту особу (тіло) товстим шаром. Обов'язково слідкувати за тим, щоб на всю поверхню шкіри маку наносилася товстим шаром.
Рекомендується. Перед нанесенням маски накласти на обличчя активну сироватку (розчин колагену та гіалуронової кислоти, ін. активи або екстракти). До порошку альгінатної маски можна додавати сухі екстракти.


Джерела:
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1002/ptr.6538
Recent advances in anti-aging effects of phytoestrogens oncollagen, water content, and oxidative stress

Придатний до:

Розгорнути повний опис

Альгінатна маска фітогормональна

В наявності
Артикул: МГ1
Оберіть обʼем
54.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.