Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Ветивера (Ява)

Дія: тонізуюча, зміцнююча, знімає безсоння, м'язові болі, хвилювання, нормалізує обмін речовин, стимулює статеву активність. Має седативну дію, допомагає при фізичному та розумовому перевтомі.

Vetiveria zizanioides

Синоніми: Ветиверія зизанієвидна; Vetiver; khus-khus
Ботанічне ім'я: Vetiveria zizanioides (L.) Nash
Сімейство: Злакові (Poaceae/Gramineae)
Аромат: димно-земляний, сухий, терпкий.
Колір: жовтувато-гірчичного відтінку
Метод одержання: парова дистиляція.
Використовувана частина рослини: коріння

Хімічний склад
Трава ветівери зустрічається в дикому та культурному стані в тропічних та субтропічних країнах: Індія (Гімалаї), Цейлон, Малайя, Ява, Гаїті. Ароматичні властивості коріння ветівери використовувалися з античних часів на Сході як обкурювання.
Тонкі множинні пасма коріння містять жовто-червоне в'язке масло з сильним ароматом. Олія виробляється в основному на Яві, островах Реюньйон і Гаїті з коріння не молодше 2-х, краще 3-х років. Якість ефірної олії сильно змінюється і залежить від походження та способів підготовки кореня. Іноді воно залежить також і від ботанічної чистоти коріння.


Основний виробник олії – о. Ява. Парова дистиляція старого коріння проводиться парою високого тиску протягом 24-36 годин для повного вилучення висококиплячих ароматичних компонентів. Вихід олії 2-3%. Воно є в'язкою коричневою рідиною з важким, стійким, повним, багатим ароматом деревного, землістого і димного напрямку. Олія з молодого коріння має «зелений», землистий запах.
Частина коренів ветівери надходить у Європу, де їх паровий дистиляцією високого тиску отримують більш високоякісне масло для застосування в парфумерії. В інших місцях (Гаїті, Реюньйон), де немає відповідної апаратури, доводиться застосовувати звичайну парову дистиляцію протягом тривалого часу (іноді до 2-х діб), але навіть за цих умов не вдається повністю витягти ароматично важливі сесквітерпенові спирти (вихід 1-1.5 %). Олія в цьому випадку набуває коричневого кольору через часткове розкладання ряду компонентів.


Дія: тонізуюча, зміцнююча, знімає безсоння, м'язові болі, хвилювання, нормалізує обмін речовин, стимулює статеву активність. Має седативну дію, допомагає при фізичному та розумовому перевтомі. Стимулює червоні кров'яні тільця, доставляти кисень у всі органи. Користується репутацією стимулятора репродуктивної діяльності, загалом допомагає організму відновитись.
Ветивер - антисептик, активний як щодо грам-позитивних, так і щодо грам-негативних бактерій. Оптимізує травлення.
Стимулює обмін речовин, перешкоджає накопиченню надмірної ваги. У стародавні часи знатні жінки за допомогою ветіверових ванн відновлювали первозданну крихкість і витонченість фігури після пологів.
Добре приймати перед іспитом або відвідуванням дантиста.
Аромат ветивера знімає м'язову напругу і купує м'язове похмілля після занять спортом.

Заходи безпеки: Не застосовувати при вагітності. Перевіряти аромат на індивідуальну переносимість.
Косметична дія: Чудовий косметичний засіб, що підвищує еластичність та пружність шкіри, сприяє зміцненню епідермісу. Усуває запальну та застійну висипку на шкірі, а також дерматити, виникнення яких обумовлено сексуальною депресією. Дренує та скорочує пори. Оптимізує потовиділення. Чудовий зволожувач. Розгладжує мімічні зморшки, оскільки є чудовим заспокійливим засобом.

Джерело:
viness.narod.ru/vetiver.htm
відкриті джерела інтернету

Докладніше про цей продукт

Годен до: 05.2025 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Ветивера (Ява)

В наявності
Артикул: ЭМ4
Оберіть обʼем
95.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.