Про компанію

image
image

Наше приватне підприємство утворено у 2006 році. Метою його створення було забезпечення Українського споживача високоякісною продукцією у вигляді базових та ефірних олій та косметичних компонентів.

На нашому порталі ви зможете ознайомитися з методикою та областю застосування ефірних та базових олій, вам буде надана вся наукова інформація щодо застосування нашої продукції в косметичних та оздоровчих цілях.

У нашому магазині для Вас представлені найновіші досягнення у галузі косметології та ароматерапії. На сторінках нашого магазину та форуму Ви знайдете гранично повну інформацію про доступні інгредієнти, їх властивості та способи застосування.
У нас представлена ​​продукція таких всесвітньо відомих компаній, як Joh. Vogele KG» (Німеччина), концерн «CRODA» (США, Європа), концерн «Ashland» (США, Європа), «SEPPIC» (Франція), «Lipotec» (Іспанія), «DULLBER konzentra» (Німеччина), « Ennagram SARL» (Франція), «GfN» (Німеччина), «Solabia» (Франція) та ін світових виробників.

Основним критерієм вибору продукції, що пропонується вам, є якість, за яким засновники магазину звертаються до відомих світових виробників.
Ефірні олії, які пропонують наш магазин, не є синтетичними або натуральними відновленими. Свого покупця Aroma-vita пропонує ефіри сертифіковані як Pure або Pure natural.


Асортимент нашої продукції регулярно оновлюється та доповнюється новими цікавими інгредієнтами. Ми знаходимося в постійному пошуку якісних продуктів та намагаємось зробити їх доступними у своїй ціновій категорії.

Більш подібну інформацію про продукти, області та способи їх застосування ви зможете дізнатися на нашому форумі

Продукція Aroma-vita - краса та здоров'я в одному флаконі!

Відвідувачі сайту мають можливість ознайомитись із досягненнями у галузі косметології.

Одна з позицій нашого підприємства – забезпечення максимально доступної цінової політики, яка досягається шляхом прямих контактів із постачальником та розфасовки продукції у різні обсяги за бажанням замовника.

Усі косметичні компоненти розливаються в акредитованій лабораторії на спеціальному обладнанні.