Статті




Особливості використання ботулінічного токсину типу А

Сьогодні токсин ботулізму типу А (БТА) зайняв гідне місце в клінічній практиці, пройшовши довгий шлях від сильнодіючої нервово-паралітичної отрути до високоефективного лікарського препарату, що має більш ніж 20-річну історію практичного застосування.
Подробиці





Авраамове дерево та засмага

Авраамове дерево, або Вітекс священий (Vitex agnus castus) - Листяний чагарник, розповсюджений у Середземноморському роєгіоні та Центральній Азії. У його плодах виявлені ефірні олії, жирні кислоти, дитерпени, кетостерини, іридоїдні глікозиди (агнузид, аукубін), сапоніни та флавоноїди. З давніх часів препарати з плодів авраамового дерева використовували при запаленні, збільшенні селезінки, передменструальному синдромі для обробки ран.
Подробиці

Про вибір олій у косметиці

Натуральні рослинні олії дедалі ширше застосовуються у сучасній косметиці замість мінеральних, синтетичних чи масел тваринного походження. Щоб з великого асортименту масел, що пропонуються сьогодні на світовому ринку натуральної косметичної сировини, вибрати продукти, що найбільше відповідають поставленому завданню і допомагають вирішити її з найбільшою ефективністю, необхідно знати склад олії та хімічну будову його компонентів.
Подробиці

35 міфів про догляд за шкірою

Спеціальний репортаж Рене Роулеа (Renee Rouleau) із серії: "Рене Роулеа Турбота про шкіру" (професійний косметолог, з великим досвідом роботи у власних фірмових салонах). "Навколо нас крутиться така кількість "уявлень" про те, як треба доглядати за шкірою, до того ж клієнти постійно вимагають від нас все більше і більше інформації, так що я пишу цю статтю, щоб поділитися відомими мені фактами, що накопичилися за багаторічний досвід роботи" по догляду за шкірою.
Подробиці

Про олію таману

На сторінках журналу «Сировина та упаковка» активно висвітлюється сучасна тенденція дедалі ширшого використання в косметиці натуральних компонентів рослинного походження, часто з найвіддаленіших куточків земної кулі, що володіють цінними для косметики новими споживчими властивостями, але невідомі донедавна не тільки широкому колу потреб. коштів, і навіть фахівцям косметичного виробництва.
Подробиці

Олія ши

Олія ши використовується на африканському континенті протягом багатьох століть. Його видобувають із м'якоті кісточок плодів дерева ши, яке росте на великій території у лісистій савані між Сенегалом та Нігерією. Дерево ши за твердістю нагадує дуб. Зазвичай воно живе близько двохсот років і досягає у висоту 15-20 м. Його темно-зелене листя залишається густим під час сезону дощів; процеси опадання листя і його зростання йдуть одночасно, так що дерево ши ніколи не стоїть голим. Його кора настільки товста, що витримує бурхливі в савані пожежі.
Подробиці