ajax-loader

Ефірна олія


Ефірна олія Апельсину солодкого

48.00 грн

Ефірна олія Базиліку солодкого (Франція)

65.00 грн

Ефірна олія бей (о-ва Св.Томаса)

245.00 грн

Ефірна олія Бергамоту

52.00 грн

Ефірна олія Ветивера (Ява)

95.00 грн

Ефірна олія гвоздики (бутони)

42.00 грн

Ефірні олії - це універсальний засіб, який володіє цілим списком корисних властивостей і має цілий спектр застосувань, включаючи сферу ароматерапії, косметології, виробництво косметики та парфумів, а також побутової хімії. :

  • Підтримують емоційне та фізичне здоров'я. Ароматерапія – найяскравіший приклад; вдихаючи пари ефірних олій, (залежно від конкретного виду олії) людина може підвищити концентрацію, позбавитися апатії, розслабляється нервова система.
  • Поліпшують загальний стан шкіри, борються з целюлітом, живлять та відновлюють, омолоджують її. Однак варто пам'ятати, що у чистому вигляді застосовувати ефірні олії прямо на шкіру не варто.
  • Є природними антисептиками. Ефективно знищують багато видів шкідливих мікроорганізмів, зокрема віруси, грибки тощо. Мікроорганізми не здатні виробляти механізм захисту до них, і тому їх утворення зупиняється.
  • Про деякі ефірні олії можна сказати, що це природний афродизіак. Самі собою вони не впливають на фізіологічний потяг, а більше спрямовані на нервову систему. Ефірні олії допомагають розслабитися, зняти стрес, підняти рівень чутливості, що позитивно впливає на статевий потяг.

Ефірні олії отримують різними методами з натуральних компонентів, чи то квітка троянди, лимон, апельсин, чайне дерево. Одним з методів отримання олії є віджимання – його просто видавлюють з плодів рослин. Таким чином, в основному отримують цитрусові олії. Інший спосіб - дистиляція. За допомогою цього методу отримують найбільшу кількість масла, і він є найшвидшим. Деякі види масел є найпопулярнішими:

  • Ефірна олія чайного дерева – в результаті досліджень було встановлено, що цей вид олії ефективно бореться з патогенними організмами в зоні ротової порожнини, усуваючи неприємні запахи. Виводить з організму токсини, знімає свербіж та роздратування при укусах різних комах. Є природним антисептиком, знезаражує різні рани, прискорює їх загоєння.
  • Ефірна олія розмарину – за рахунок покращення мозкового кровообігу позитивно впливає на пам'ять, є афродизіаком. Природний анальгетик, позбавляє головного та інших болів. Склад олії розмарину не дає бактеріям розмножуватися, пригнічує патогенну мікрофлору ШКТ.
  • Ефірна олія лаванди – має досить широкий спектр застосування: запобігає укусам комах, якщо комаха все-таки вкусила, знімає роздратування і біль. Бореться з безсонням, підвищує розумову активність, знімає нервову напругу, усуває біль голови. Покращує травлення, позитивно впливає на апетит.
  • Ефірна олія пачулі – найбільш інтенсивно впливає на нервову систему: усуває тривоги, утихомирює, надає бадьорості, розвантажує центральну нервову систему. Доглядає шкіру, усуває сухість, живить, відновлює пошкоджені тканини.

Використання суміші ефірних олій – це досить ефективний спосіб одержання олії з унікальними властивостями. Змішуючи масла з різними властивостями, їхня корисна дія тільки покращується. Використовуючи ефірні олії для масажу, ванн, лазень і саун, слід пам'ятати, що їх не слід наносити в чистому вигляді на шкіру і слід розводити з базисними маслами.

Купити ефірні олії в Україні
Aroma-vita TM надає величезний вибір натуральних, якісних ефірних масел. Абсолютно всі представлені в магазині олії є на 100% природними та не містять жодних хімічних добавок. Всі олії поставляються безпосередньо від перевірених виробників, і тому Ви можете купити ефірні олії за найнижчими цінами. Купуючи, ви можете отримати допомогу від досвідчених консультантів, які завжди допоможуть у виборі.