35 міфів про догляд за шкірою

35 міфів про догляд за шкірою

Спеціальний репортаж Рене Роулеа (Renee Rouleau) із серії: "Рене Роулеа Турбота про шкіру" (професійний косметолог, з великим досвідом роботи у власних фірмових салонах).
"Навколо нас крутиться така кількість "уявлень" про те, як треба доглядати за шкірою, до того ж клієнти постійно вимагають від нас все більше і більше інформації, так що я пишу цю статтю, щоб поділитися відомими мені фактами, що накопичилися за багаторічний досвід роботи по догляду за шкірою.

Отже міфи:
1. Якщо у вас проблемна шкіра з висипом вугрів, Ви повинні використовувати продукти, розроблені спеціально для усунення вугрів.
Лінії по догляду за шкірою, призначені безпосередньо для усунення вугрів, розроблені для боротьби з бактеріями і підсушування прищиків. Для тих, чия шкіра вкрита численними та великими вуграми (як у підлітків) і призначені ці засоби. Але для більшості людей, у яких раптово з'явилося лише кілька прищиків (що не покривають більшу частину їхньої особи), застосування противугрової продукція може лише посилити ситуацію. Ця косметика дуже сильно сушить шкіру, і не дивлячись на те, що вона допоможе підсушити та вилікувати окремі прищики, вона пересушить і недоторкані, чисті ділянки шкіри, і в результаті Ви отримаєте нагромадження омертвілих клітин на обличчі. Шар з мертвих клітин зіграє роль бар'єру, що утримує підшкірне масло від виходу на поверхню, що спричинить утворення ще більшої кількості закупорених пір і відповідно вугрів. Так що Ваші спроби очистити Вашу шкіру по суті допоможуть Вам власними руками збільшити кількість висипів!
Три найважливіші принципи контролю над процесом забруднення пір і появи прищиків це: дихання шкіри (це допоможе утримати пори від засмічення підсохлими клітинами шкіри, і крім того, допомагає усунути ці червоні позначки, що залишаються після видавлювання прищів), дезінфекція (так само важливо видалити бактерії з шкіри, щоб допомогти запобігти розростанню прищиків, як і усунути його в цілому) та зволоження (необхідно використовувати зволожувачі, в основі яких лежить вода, з метою підтримки клітин у здоровому стані та позбавлення їх можливості иссихать і утворювати на шкірі плівку, що перешкоджає її здоровому дихання).

2. Після вмивання під руками на шкірі має відчуватися «скрипування». Тільки тоді Ви точно знатимете, що шкіра дійсно добре очищена.
Ваша підлога повинна «скрипіти» після миття, а не Ваша шкіра! Якщо на шкірі відчуття стягнутості після миття, це ознака того, що зі шкіри "вимили" її природне зволоження, що отже знову призводить до скупчення висохлих відмерлих клітин шкіри на її поверхні. Потім Вам доведеться поквапитися з нанесенням на обличчя Вашого зволожуючого засобу, щоб повернути шкірі вологу, яку Ви щойно відібрали, - а це абсолютно не має жодного сенсу! На туалетні мила (навіть, якщо на упаковці зазначено, що вони зволожують), очищувачі, які міхурять і піняться, як шампунь, і все, після чого на Вашій шкірі залишається відчуття стягнутості накладено табу! Найважливіше у всій Вашій регулярній очищувальній процедурі, це те, чим Ви миєте (волосся – шампунем, умивання особи – відповідними відповідними засобами). Очищення - основа щоденної процедури догляду: або Ви правильно очищаєте шкіру і тоді все гаразд, або весь регулярний процес догляду за шкірою як відповідальне завдання провалений.

3. Всі олії шкідливі для шкіри.
Коли покупець бере якийсь крем і серед інгредієнтів помічає слово «масло», якщо її або його шкіра отже схильна до надмірних жирових виділень, цей покупець не використовуватиме даний крем. Часто ми чуємо: «Я можу використовувати лише продукцію, яка не містить олій». Перше, що нам треба усвідомити, це те, що фактично всі креми та лосьйони містять у своєму складі в якійсь формі олії або пом'якшувальні засоби, що дозволяють даному продукту ковзати та обволікати всі ділянки шкіри. Але не всі олії шкідливі для шкіри, схильної до підвищеної жирності і закупорюватимуть пори. Єдиний вид масел, який нам не рекомендується використовувати, це Мінеральні олії, тому що вони закупорюють пори та «душать» шкіру. Засоби для пом'якшення кремів, яких варто уникати: Ізопропіл міристат, Ізопропіл палмітат і Петролатум (Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Petrolatum). Ми виявили, що в їхньому випадку пори занадто сильно засмічуються, але оскільки в назви цих засобів не включено слово «олії», споживачі не дізнаються, що інгредієнти, що закупорюють пори, вони все-таки містять. До «безпечних» олій відносяться: Гідрогенізовані рослинні олії, Сафлорові олії, олії Жожоба, Соєві олії, олія Насіння соняшника, Олія горіхів макадам (Hydrogenated Vegetable Oil, Safflower Oil, Jojoba Oil, Soybean Oil, Sunflower Seed Oil and Macadamia).

4. Фактор 30 (захисна косметика для засмаги) забезпечує подвійний захист у порівнянні з фактором 15.
Насправді Фактор 30 дає лише на 4% більше захисту, порівняно з 15 фактором. Ключ до правильного захисту від сонця полягає у тому, щоб щедро наносити захисну косметику на шкіру. А ключ до отримання найкращого захисту - наносити частіше оновлювати спеціальну косметику на шкірі та уникати сонячних променів у найнебезпечніший годинник (12.00-17.00).

5. Висипання на шкірі після процедури догляду за обличчям у салоні – у порядку речей.
За ці роки ми мали багатий досвід спілкування з клієнтами, зі скептицизмом, що стосуються косметологічних процедур для особи через невдалі досліди в інших салонах, після яких їх обличчя покривали висипання. Якщо Ви пройшли професійний комплекс з догляду за обличчям, з косметикою, що відповідає типу Вашої шкіри, процедура ніколи не повинна спричинити появу висипів.

6. Шоколад та жирна їжа обов'язково сприяють появі на Вашій шкірі прищів та вугрів.
Більшість людей, що оточують нас, періодично чують від когось цю фразу, але немає жодного очевидця, здатного підтвердити, що це викликало у них збільшення кількості вугрів. Подібне харчування можна не відносити до вибору людей, які ведуть здоровий спосіб життя, але не повинно викликати збільшення кількості прищів. Продукти, вживання яких найчастіше призводить до появи висипань, мають у собі молочну основу (молоко, сир, сметана тощо) (коли прищики з'являються на підборідді та лінії рота) та цитрусові (прищики в ділянці щік).

7. Старіння шкіри не може бути сповільнене. Проти генетики ми безсилі.
Більшість дослідників у галузі медицини як винуватців хвороб та старіння ставлять зараз на перше місце вільні радикали, що сприяють не тільки появі зморшок, а й: вугрів, збільшення чутливості шкіри, появі пігментних плям, сухості, втрати еластичності шкіри та утворення раку шкіри. Шляхом скорочення кількості вільних радикалів, що виробляються Вашим тілом (скорочення часу перебування на сонці, зменшення кількості стресів і використання можливості частіше відпочити) в сукупності з щоденним використанням сонцезахисних кремів, актуальних зараз засобів проти старіння і високоефективної антивікової дієти, Ви можете знизити швидкість до найнижчого показника.

8. Але взимку сонце не настільки шкідливе, на відміну від літа, тому використовувати сонцезахисні креми в цю пору року не обов'язково.
UVB промені (ті, через які Ваша шкіра обгорає) не настільки сильні в зимову пору року, тому ризик отримання сонячного опіку не настільки великий, проте ультрафіолетові промені (ті, що сприяють процесу старіння шкіри та утворенню раку шкіри) практично однаково сильні протягом усього року. Рекомендації: Сонцезахисний крем (фактор 25) марки ___________________ ми радимо використовувати кожен з 365 днів на рік, особливо людям з ірландським типом - руде волосся, світла, чутлива шкіра, ластовиння.

9. Найкращим сонцезахисним компонентом, що дає відсіч ультрафіолетовим променям, є Авобензон (Парсол 1789) (Avobenzone (Parsol 1789).
У наш час дослідники можуть з упевненістю сказати, що Парсол 1789 (рядовий компонент, що використовується в сонцезахисній косметиці) є одним з найбільш дратівливих шкіру інгредієнтів у продукції косметологічної індустрії краси. Щоденне використання косметики, що призводить до помітного чи невидимого ока роздратуванню шкіри, насправді збільшує рівень утворення вільних радикалів, що прискорює процес старіння шкіри.

10. Солярії безпечніше, ніж сонце.
Вони піддають Вашу шкіру ще більш концентрованій дозі опромінення ультрафіолетом (променями, що викликають рак та прискорення процесів старіння шкіри), ніж та, яку Ви отримали б, перебуваючи на прямому сонці. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб зберегти Вашу шкіру від процесу в'янення, Вам радиться уникати солярію.

11. Компоненти, що забезпечують захист від сонячних променів, містяться у моєму тональному кремі; мені немає необхідності використовувати сонцезахисний крем.
Якщо ви наносите звичайний крем на обличчя і потім на нього основу для макіяжу (тон) з певним сонцезахисним фактором, сонцезахисним компонентам з основи буде досить складно проникнути у вашу шкіру через щоденний крем, щоб для досягнення потрібного ефекту достатньо покрити та захистити її, і до того ж цей процес (проникнення) займе чимало часу. Найкраще наносити зволожувач із сонцезахисними компонентами безпосередньо на шкіру, щоб вона отримала їх у достатній кількості. (Якщо ви щедро наносите свій зволожувач) Рекомендації : використовуйте Сонцезахисний крем (фактор 25) _____________ під ваш тональний засіб.

12. Чим густіша і жирніша консистенція крему для очей, тим краще він бореться зі зморшками.
Для більшості густих і жирних кремів для очей типовий вміст Мінеральних олій або Петролатуму. Ці інгредієнти дуже довго засвоюються шкірою, і, залишаючись на поверхні обличчя, «душать» її, крім того, під час сну ці залишки можуть потрапити у вічі та викликати набухання мішків під очима на ранок. Ваша шкіра працює як губка, вона абсорбує те, що їй необхідно, а решта просто залишається на поверхні. Креми для очей повинні вбиратися, водночас залишаючи на шкірі відчуття зволоженості та м'якості. Рекомендації: використовуйте легкі і найбільш ефективні засоби для шкіри навколо очей, а також спеціальну маску для тих, у кого особливо тонка чутлива шкіри в даній області - за цих умов її можна використовувати вже після 25.

13. Тон для шкіри зовсім не обов'язковий.
«Я не люблю використовувати тони (основа під макіяж – тональний крем), тому що вони висушують мою шкіру». Цей коментар ми чуємо часто і все тому, що більшість тонів, які можна знайти на ринку косметики, містять компонент ЦД Алкоголь 40, який вкрай сушить шкіру та сприятиме утворенню на ній шару із сухих клітин. Але ті тони, в яких не міститься алкоголь (Рекомендації: як тони: Універсальний зволожуючий тонуючий крем для будь-якого типу шкіри і Тональний лікувальний крем, маскуючий почервоніння і дефекти) не будуть знімати стружку зі шкіри і є вирішальним кроком у Вашому індивідуально підібраному режимі. шкірою. Ці тони видаляють залишки крему, що очищає, хлор, що лежить в основі водопровідної води і коли тон залишає вологу на шкірі, ваш зволожуючий засіб, в основі якого лежить вода, так само залишиться активним компонентом в щоденному процесі по догляду за особою. Як результат – більш здорова та зволожена шкіра.

14. Я не можу використовувати сонцезахисні креми. Вони забивають мої пори та призводять до появи прищів.
Нові сонцезахисні креми, що з'явилися на ринку косметики, містять Z-закріплювач (прозорий окис цинку), який є натуральним антибактеріальним засобом і насправді може допомогти позбутися прищів. Крім того, на шкірі від них залишається відчуття крайньої легкості та повної непомітності.

15. Моя косметика, що містить вітамін С (Ц), викликає після нанесення на шкірі відчуття печіння. Очевидно, вона чудово працює.
Більшість косметичних продуктів на косметичному ринку, з вітаміном Ц, містять його у формі кислоти (наприклад, як Аскорбінова Кислота). Це насправді кислота, ось чому на шкірі відчуваються жалющі покусування. Нові дослідження з проблем старіння (в'янення) шкіри показали, що щоденне використання дратівливих шкіру кислот насправді збільшує виробництво вільних радикалів у шкірі, що насамперед суперечить мотивації, щодо якої Ви використовуєте Вітамін С! До того ж ще одна проблема тих "кислотних" типів Вітаміну С - це те, що вони вкрай нестабільні і процес їхнього розпаду посилюється щоразу, як Ви відкриваєте баночку, і до крему дістається повітря. Якщо Ваш крем з Вітаміном С починає фарбуватися в коричневий колір до половини баночки, це явна ознака того, що він окислився і втратив свою ефективність (подумайте про яблуко, яке покривається коричневою засмагою через 20 хвилин після того, як Ви відкусили від нього шматочок ). Магнієвий аскорбіновий фосфат, - інгредієнт, якому зараз виявляється найбільша довіра і який є одним з найкорисніших видів Вітаміну С, тому що він не викликає роздратування і при цьому не втрачає своєї здатності боротися з вільними радикалами.

16. Жирна шкіра не потребує зволоження.
Не так. Жирна шкіра не потребує важких і жирних кремів, що мають у своїй основі різні олії (у Вас і так вже достатньо олій у шкірі!) Але зволожувачі на воді необхідні для підтримки здоров'я шкіри, - щоб позбавити можливості утворювати шкіру плівку з сухих клітин.

17. Ви можете зменшити Ваші пори.
Багато косметичних продуктів претендують на здатність зменшити Ваші пори, але насправді не існує жодної можливості здійснити цей задум, просто використовуючи відповідний крем. Ваші пори наповнені природною підшкірною олією, яка розширює їх до певного розміру. Ви можете успішно зменшити пори, регулярно очищаючи їх за допомогою спеціальних процедур для особи (в салонах або вдома за спеціально розробленою для Вас в салоні схемою), тоді для часу збільшиться можливість дихання, і на обличчі вони будуть значно менші.

18. Мета відпарювання шкіри перед професійними процедурами – відкрити пори.
Коли Ви розпарюєте Вашу шкіру в домашніх умовах або Вам її розпарюють перед професійною процедурою в салоні, багато клієнтів думають, що ця процедура здійснюється для того, щоб відкрити пори і це полегшить їх очищення. Пори не працюють як двері, вони не відчиняються і не зачиняються. Відпарювання корисне у двох випадках. Жар, який обволікає шкіру під час відпарювання, підніме температуру шкіри, отже, розм'якшує затверділе олійні залишки в порах для полегшення їх вилучення, і дозволяє глибше очистити пори.

19. Зволожуюче туалетне мило не сушитиме Вашу шкіру на відміну від звичайного мила.
В основі закріплювачів, які утримують структуру шматочків мила, лежить луг (високий PH баланс), який вимиває зі шкіри всю воду та натуральне зволоження та викликає дегідратацію поверхні шкіри. Щоб клітини Вашої шкіри залишалися здоровими, необхідно, щоб вони були постійно зволожені, а без води стан шкіри, схильної до утворення вугрів, чутливої ​​та сухої шкіри, від застосування мила постійно погіршуватиметься. «Зволожуючі» банні мила або будь-який інший вид банного мила (навіть якщо воно дуже дороге), будуть знімати зі шкіри стружку та зневоднювати її.

20. Олія з вітаміном Е (що продається в капсулах) приносить шкірі найбільшу користь.
Завжди ми чули, що він має відмінні відновлювальні властивості і чудово сприяє зволоженню шкіри, але коли він наноситься на обличчя в більш, ніж 5% від суми загальних компонентів косметичного засобу, він може спровокувати роздратування і викликати появу білих підшкірних вугрів.

21. Консерванти, які у продукції з догляду, шкідливі для шкіри.
Цей міф ми час від часу чуємо, і твердо стоїмо на тому, що правильна система консервації важлива для збереження властивостей косметичної продукції. Консерванти гарантують тривале зберігання косметики (запобігають розпаду інгредієнтів), надають антибактеріальну дію (перешкода розпушенню косметичних засобів і утворенню бактерій - кому хочеться зберігати свій крем в холодильнику і вилучати його за допомогою продезінфікованого шпателя?), і вони дають можливість продукту не лежать. менше 1-2 років. Без хорошої системи консервації, може бути завдано шкоди як зовнішнього вигляду продукції, так і її безпеки.

22. Грязевий маски прибирають вугри та забруднення зі шкіри.
Типові грязьові маски успішно всмоктують підшкірні олії та можуть підсушити гнійні прищики, але вони не зможуть прибрати зі шкіри вугрі. Єдиний спосіб очистити шкіру від вугрів, це відвідування спеціальних професійних процедур догляду за обличчям та в процесі їх вручну видавити. Насправді, маски розроблені для введення в шкіру різних сироваток для посилення ефекту від маски. Крім цього, якщо вже грязьові маски схильні занадто зневоднювати майже всі типи шкіри, рекомендуємо використовувати маски, що не містять дегідруючі компоненти.

23. Сонцезахисні засоби, що не містять хімії, краще для шкіри.
Всі сонцезахисні засоби містять «хімію», деякі з них такий компонент, як Актиловий метоксиннімат (актиноксат – octinoxat), органічний компонент для захисту від сонця, який хімічно знижує рівень інтенсивності ультрафіолетових променів та перетворює їхню енергію в тепло. В інших засобах використовується неорганічні мінеральні частинки, двоокис титану та окис цинку, які працюють через часткове блокування ультрафіолетової радіації, а потім розсіювання або відбиття агресивних променів. Оскільки вони не використовуються в будь-яких хімічних процесах, у косметичній продукції використовується тільки їх «фізичні блокатори», запатентовані як такі, що «не містять хімії». Ми зрозуміли, що адекватно найкращим захистом від сонця є одночасно як засоби, що містять хімію, так і вільні від неї. Що стосується чутливості шкіри, деякі люди схильні до її підвищення лише до сонцезахисних косметичних засобів, що містять хімічні компоненти. Але коли воно комбінується із засобом із нехімічними мінеральними компонентами, Шанс прояву чутливості шкіри зменшується зі зниженням частоти використання засобів, що містять хімію.

24. Будь-які спиртові складові висушують шкіру.
Споживачі подивляться на список інгредієнтів, побачать слово спирт і вирішать, що цей продукт пересушить їх шкіру. Але правда в тому, що спиртові компоненти мають безліч областей застосування. Ви знали, що вітаміни А та Е відносяться до спиртових компонентів? Спирт може бути зволожувачем, розчинником, емульгатором, сурфакантом та антиоксидантом. Прикладом спиртів, що часто використовуються в косметиці, можуть бути: Пропілен Глюколь ​​(зволожувач, який утримує вологу), Токоферол (Вітамін Е/антиоксидант, що бореться з вільними радикалами), Цетил спирт (загусник), Спирт ЦД 40 (розчинний і випаровий спирт) і С (Пом'якшуючий). Це спирт, що випаровує, як Спирт СД 40, який повсюдно використовується в тональних засобах, дуже сильно сушить шкіру. Але решта дуже корисні!

25. Якщо косметична продукція коштує дорожче, значить вона має бути кращою.
У наших марках Ви не знайдете фантазійної різноманітності баночок та коробочок, що гарантує, що наші виробники вкладають гроші в підвищення якості інгредієнтів, з яких складається продукція, що знаходиться всередині баночки, упакованої з мінімалістською простотою. Все геніальне просто.

26. Необхідно використовувати косметичну продукцію з однієї лінії для того, щоб отримати від її використання певний ефект.
Ви можете комбінувати та заважати продукти будь-яких марок та ліній. Кожен продукт абсолютно незалежно працює на те, щоб зробити на Вашу шкіру певний ефект. Проте це твердження правильне для засобів для зрілої шкіри.

27. Мені не потрібно користуватися сонцезахисними засобами. Я більше не з'являюсь на відкритому сонці.
Дослідження показують, що 78% усіх сонячних опіків, із вселюдського досвіду, сталися під час випадкового попадання на відкрите сонце. Тут мається на увазі всі ті випадки, коли Ви були не в курсі, що зараз засмагаєте, тому що Ви знаходилися на сонці не так довго, щоб обзавестися бронзовою засмагою! (Водіння машини, прогулянка до поштової скриньки тощо). Той факт, що ви не приймаєте сонячні ванни не означає, що ви не отримуєте дози ультрафіолетового випромінювання. Використовуйте засіб для захисту від сонця 365 днів на рік і через багато років Ваша шкіра віддячить Вам!

28. Косметичні продукти, що не містять мастил, не викличуть появу прищів на шкірі.
«Продукція, яка містить мастил», - це, що у її описі не зазначені інгредієнти зі словом «масло». Але повертаючись до пункту 3, я згадувала, що є кілька інгредієнтів, які, незважаючи на відсутність у їхній назві слово «масло», сприяють появі вугрів. Уважніше читайте ярлики на вашій косметиці.

29. Пігментацію викликає лише перебування на сонці.
Останні дослідження показують, що пігментація (коричневі плями) з'являється не тільки від постійного збільшення часу перебування на сонці, але так само і від спеки та гормонів! Вагітність, менопауза, протизаплідні пігулки і розпалювання спекотним літом (всупереч достатньому шару сонцезахисного крему на шкірі) також можуть викликати підвищену активність меланіну. Але через збільшення можливості дихання для Вашої шкіри, за допомогою використання актуальних антиоксидантів та регулярного оновлення сонцезахисного засобу на шкірі, можна досягти уповільнення процесу утворення меланіну.

30. Натуральні інгредієнти краще впливають на шкіру.
Будь-які інгредієнти в косметичній продукції хімічні, включаючи воду, екстракти рослин та «натуральні інгредієнти». Чіткого визначення цього терміна, що він використовується стосовно косметичних продуктів, немає. Тому справжнім значенням «натуральності» є його інтерпретований уречевлений вираз. Тільки тому, що інгредієнт витягнутий безпосередньо з натурального джерела (рослини, тварини та мінерали), ще не можна говорити, що він безпечніший і корисніший для шкіри. Дерматологами давно визнано той факт, що натуральні інгредієнти набагато частіше викликають алергію на шкірі, ніж синтетичні.

31. Застосування косметологічної продукції, що відбілює шкіру, найкращий спосіб освітлення пігментації.
Більшість відбілюючої продукції містить Гідрохінон, інгредієнт, який використовується для знебарвлення та освітлення пігментних плям. Зазвичай, така продукція особливих результатів не дає. Ми виявили, що антиоксидантні інгредієнти - Аскорбіловий фосфат магнію (Magnesium Ascorbyl Phosphate) - набагато ефективніший для знебарвлення та освітлення коричневих плям, ґрунтуючись на його здатності придушення меланіну. Краще так само, щоб комплекс боротьби з пігментними плямами містив у собі вітаміни С і Е, щодня використовуйте його під сонцезахисними засобами.

32. Краще дати шкірі можливість подихати вночі і використовувати нічний крем.
Останні дослідження доводять, що найефективніше природні відновлювальні процеси у шкірі працюють уночі, між 10 і 11 вечора, що доводить необхідність нанесення нічного крему перед опівночі. Відмивши обличчя від накопиченого денного бруду і косметики, і забезпечивши її гарним зволожувачем та поживними речовинами, Ви дасте своїй шкірі шанс як слід оновитися, поки Ви спите. Особливо взимку, коли вночі спека від опалювальних приладів сушить Вашу шкіру, необхідно, щоб шкіра отримувала захист від крему, який зберегти нормальний ступінь її зволоженості. Якщо до складу Вашого крему не входять Мінеральні олії та Петролатум, він не задушить шкіру і не засмічить пори.

33. Очищувальні засоби, що мають кремову структуру, призначені тільки для сухої шкіри.
Мета використання молочно-, кремово-або лосьйонного типу очисника в тому, щоб пом'якшувальні засоби або олії працювали на розчинення та розтоплення макіяжу та виведення його з пір, не висушуючи при цьому шкіру. Існує безліч легких, що не забивають пори формул, після яких Ви не відчуватимете на шкірі плівки або підвищеної жирності. Кращий спосіб видалення макіяжу: масажними рухами нанести очисник (пінку, лосьйон, гель) на суху шкіру (якщо шкіра мокра, очисник виявиться розведений і не потрапить безпосередньо на шкіру. Після застосування очисника, в основу якого входить крем, Ваша шкіра не буде «скрипіти» » від чистоти (читайте в перших пунктах), але він добре очистить шкіру від макіяжу). Виберіть лосьйон, що очищає, за типом Вашої шкіри і він буде чудово її очищати.

34. Якщо на Вашій шкірі залишилися сліди після видалення прищів, Вам слід використовувати заспокійливі та знімні роздратування засобу, щоб зменшити почервоніння.
Дуже багато хто став би використовувати «заспокійливу» продукцію, щоб зняти почервоніння (сліди, шрами). Але це теж одна з форм рубців і їх можна вилікувати тільки з часом і збільшенням дихальних можливостей для шкіри (заспокійлива продукція працює для шкіри, з надмірно сильним кровотоком і відповідно швидко покривається рум'янцем, а не для слідів, що залишаються після видавлювання прищів). Але найголовніше, не видавлюйте прищики самостійно і не розколупуйте шрамики після них! Якщо Ви не чіпатимете пошкоджену ділянку і дозволите собі вилікувати почервоніння природним шляхом, ви напрочуд швидко зможете позбутися міток після видалення вугрів. Тренуйте самоконтроль і у Вас буде шкіра із більш ніж задовільним життєвим тонусом!

35. У мене на обличчі пошкоджені капіляри.
Термін "пошкоджені" вводить Вас в оману. Пошкоджені капіляри виникають, коли хтось і чи Ви самі поставили собі синець, у цьому випадку капіляри насправді розриваються, тобто ушкоджуються. Сітки і точки, які зазвичай з'являються в куточках носа чи щоках, вважаються «постійно розширеними капілярами». Вони з'явилися від постійного стискання та розширення даних ділянок шкіри і втратили свою природну здатність набувати початкової форми, тому вони залишаються на увазі на поверхні шкіри. Природними причинами появи розширених капілярів є: генетика (Ірландський тип шкіри), алкоголь, гарячий душ, часте напруження носа (алергії), гостра їжа та засмага.

Інформація із сайту  Aromarti.ru