Попередній товар Наступний товар


Мімози абсолют (Індія)

Добре підходить для догляду за жирною і чутливою шкірою, має антисептичну та в'яжучу дію. Ефірна олія мімози чудово знімає стрес і депресію, ще дію, позбавляє занепокоєння. Згладжує зморшки.

Мімози абсолют (Acacia Mearnsii)

Сімейство: Мімозові (Mimosaceae).
Синоніми: A. decurrens var. dealbata, акація.
Опис: Красиве дерево висотою до 12 метрів із сіро-зеленою корою, перистим листям та гронами пухнастих жовтих квіток, схожих на кульки.
Поширення: Походить з Австралії, натуралізовано у Північній та Центральній Африці. На початку дев'ятнадцятого століття завезено до Європи як декоративну рослину, але нині росте як дика. Інтродуковано у південній Франції під назвою австралійської мімози або просто мімоза, яку не слід плутати зі справжньою мімозою, яка не використовується для конкрету та абсолю. Для отримання ефірної олії застосовують низку рослин сімейства Acacia, зокрема Acacia decurrens var. dealbata (syn. Acacia dealbata Lk.), Acacia Mearnsii. Інша мімоза (Acacia floribunda Willd.) використовується тільки в декоративних цілях. Абсолют мімози (вихід з конкрету 20-25%) - в'язка, сироподібна рідина жовто-коричневого кольору, нерідко буває у вигляді кристалів. На відміну від конкрету, має запах типовий для живих квіток.
У французькій парфумерії конкрет та абсолю використовують для корекції запаху синтетичних композицій і як фіксатор ароматів у високоякісній парфумерії. Їхнє застосування через порівняно низьку ціну досить широко. Добре поєднується із квітковими ароматами східного напрямку.

Абсолют, який одержують методом екстракції з квітів та гілок за допомогою розчинника. Це в'язка рідина темного бурштинового кольору із сильним квітковим ароматом із деревною нотою. Абсолют мімози є дуже складним ароматом, і пахне швидше як суміш олій, але при цьому добре поєднується з іншими оліями. Абсолют мімози використовується для приготування парфумів (є відмінним фіксатором аромату) у високоякісній парфумерії. Чинить заспокійливу дію. Абсолют абсолютно безпечний у використанні, не викликає подразнення шкіри та не токсичний. Масло добре підходить для догляду за жирною і чутливою шкірою, має антисептичну і в'яжучу дію. Абсолют мімози чудово знімає стрес і депресію, ще дію, позбавляє занепокоєння. Згладжує зморшки. Продовжує молодість шкіри, тонізує.
Є щось на зразок прозорого густого меду, з дуже ніжним і тонким ароматом квіток мімози.
Спосіб застосування: через густоту краще розводити в невеликій кількості спирту або базисної олії (в цьому випадку розчинення відбувається кілька днів).

Зверніть увагу! Абсолюти не застосовуються в дозуваннях подібно до ефірних олій. Їх слід розчиняти в базисних оліях, спирті до концентрації 3-10% і далі застосовувати вже в дозах, рекомендованих ароматерапією.
Цей продукт розлитий у флакони об'ємом 5 мл, що дозволяє Вам ввести в нього базове масло або спирт для розчинення.

Заходи безпеки: Нетоксичний, не викликає подразнення шкіри та алергії.
Ароматерапія: У домашніх умовах використовується як засіб догляду за жирною та чутливою шкірою. Допомагає зняти нервову напругу, стрес.

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 04.2021 р.

Розгорнути повний опис

Мімози абсолют (Індія)

Немає в наявності
Артикул: АБ17
Оберіть обʼем
113.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.