Попередній товар Наступний товар


Екстракт ягід асаї (сухий)

Популярний суперфуд, що має найвищу у світі концентрацію антиоксидантів. Ефективний антивіковий інгредієнт, що забезпечує боротьбу проти фотостаріння та глікації. Сприятливо впливає на капіляри; стимулює вироблення гіалуронової кислоти, еластину та колагену в шкірі.

Acai Berry extract

Латинська назва: Euterpe oleracea
Сімейство: Пальмові
Частина рослини, що використовується: м'якоть плода
Зовнішній вигляд: порошок
Колір: від малинового до пурпурного
Аромат: легкий
Розчинність: водорозчинний
Дозування у косметичних рецептурах: 0,5-2% (t<40 °C)
Внутрішнє застосування: 1-3 г на добу

Ягоди асаї – справжня харчова бомба – вони містять вітаміни A, C, E та B. Але це ще не всі – їх плоди містять мінерали (магній, кальцій, фосфор, калій, цинк, мідь), амінокислоти та корисні жирні кислоти. Крім того, вони містять майже всі типи антиоксидантів, що борються зі старінням старіння (наприклад, ресвератрол, ціанідин-3-глюкозид, ферулова кислота).

Користь ягід асаї для шкіри: ефективна зброя у війні проти старіння

Косметична цінність екстракту ягід асаї у догляді за шкірою:
Anti-Age. Асаї – "воїн" проти старіння. Він багатий на антиоксиданти, речовини, які борються з вільними радикалами, що викликають старіння та хвороби. Він також багатий на інші поживні речовини, що мають властивість робити шкіру молодшою ​​і здоровішою, покращувати колір обличчя.

Антоціани та флавоноїди: потужні антиоксиданти, які нейтралізують вільні радикали та допомагають у системі захисту клітин організму.
Вітамін А: цей вітамін бореться із зморшками. Як антиоксидант, цей вітамін зберігає вашу шкіру вологою і чистою. Ретинол - це форма вітаміну А, яка сприяє очищенню пір, збільшує вироблення колагену та зменшує тонкі лінії, зморшки та знебарвлення шкіри.
Вітамін C: природний антиоксидант із протизапальними властивостями. Він також захищає від ультрафіолетових променів. Як попередник колагену в організмі, він зберігає нашу шкіру пружною, пружною та яскравою. Вітамін C згадувався у численних дослідженнях за його роль у боротьбі зі старінням.
Вітаміни групи В: вітаміни групи В допомагають нам перетравлювати їжу, що сприяє її правильному засвоєнню. Вони транспортують поживні речовини до всіх клітин, включаючи нашу шкіру, і борються із вільними радикалами. Вільні радикали змушують нас виглядати старими та змученими. Хоча всі вітаміни групи В працюють разом, асаї особливо багатий:
B3- ніацин, який допомагає утримувати вологу, роблячи нашу шкіру гладкою та без лусочок.
B2-рібофлавін, антиоксидант, який допомагає організму засвоювати жири та білок.
B1- тіамін, що зміцнює імунну систему і допомагає організму витримувати стрес.

Крім того, асаї містить наступні мінерали:
Кальцій: регулюючи багато функцій шкіри, більша частина кальцію міститься у зовнішньому шарі шкіри (епідермісі), де він відіграє важливу роль у відновленні функції ліпідного бар'єру, оновленні шкіри та антиоксидантному захисті.
Магній: коли вам не вистачає мінерального магнію, ви відчуєте зменшення вологості та еластичності, ідеальний засіб від сухості та запалень.
Цинк: цей мінерал допомагає загоювати порізи та рани. Дерматологічне дослідження, проведене шведськими лікарями, також показало, що тяжкість висипів від прищів знизилася зі 100 до 15 відсотків у пацієнтів, які отримували 12 тижнів лікування сульфатом цинку (приймається внутрішньо).
Мідь: наука показує, що переваги міді включають гідратацію, антиоксидантний захист та пружність.

Стильбени - це фенольні сполуки, які у деяких ягодах. Ресвератрол, птеростильбен і піцеатаннол містяться в ягодах, включаючи чорницю, брусницю, брусницю та ягоди асаї. Ресвератрол та його аналоги мають потужні біологічні властивості, такі як протизапальну, протизапальну, антиалергенну, антиканцерогенну та антимутагенну дію. Дослідження показують, що ресвератрол може посилювати апоптоз ракових клітин за рахунок підвищення чутливості до фактору некрозу пухлини альфа (TNF-α) та зниження активації NF-κB.

Ресвератрол. Всім відомий "золотий" інгредієнт у косметології. Один з не багатьох компонентів, що має моментальний ефект на шкірі, поряд з вітаміном С – відчуття підтягнутої шкіри, покращення кольору обличчя, протизапальний ефект.
Нам відомо, перший і головний факт старіння шкіри — фотостаріння. Ресвератрол вже на клітинному рівні перешкоджає негативному впливу сонячних променів, запобігаючи фотостарінню.
Крім цього, ресвератрол:
- має протизапальний ефект і майже миттєво ліквідує мікропошкодження на шкірі, які завдає токсична атмосфера мегаполісу;
- допомагає справлятися жителям мегаполісів з токсинами, що осідають на шкіру (Anti-pollution effect)
- активізує білки сиртуїни, тим самим стимулює клітини до відновлення (пригнічує окисну активність вільних радикалів, запобігаючи пошкодженню клітинної мембрани та міжклітинного каркасу)
- має антиканцерогенну дію
- очищає судини та капіляри, зберігає їх еластичність
- один із кращих компонентів проти глікації (молекули глюкози не осідають на волокнах сполучних тканин, колаген, фібронектин та еластин залишаються еластичними)
- стимулює вироблення гіалуронової кислоти, еластину та колагену в шкірі.

- забезпечує збереження сполучних волокон йде на користь зовнішньому вигляду та стану шкіри: овал обличчя залишається більш чітким, старіння тканин сповільнюється

Секрет довголіття французів - багатовікова культура вживання червоного вина, багатого на ресвератрол. Екстракт ягід асаї містить ресвератрол, у концентрації, що у кілька разів перевищує червоне вино.

Косметичні ефекти застосування екстракту ягід асаї:
Уповільнення процесів старіння шкіри, їх зовнішніх проявів. Ефективність проти перших двох факторів старіння шкіри: фотостаріння та глікації.
Зменшення фактора окисного ушкодження шкіри.
Уповільнення механізмів, що негативно впливають на текстуру та еластичність шкіри.
Нормалізація та збереження збереження рівня зволоженості шкіри.
Вирівнювання кольору шкіри (пігментація, запальні елементи).
Поліпшення текстури шкіри, у тому числі корекція розтяжок та шрамів.

Внутрішнє застосування екстракту ягід асаї
Ягоди асаї містять вуглеводи, харчові волокна, корисні жири та білки, а також багаті на вітаміни та мінерали. Вони містять вітамін А, вітамін Е та вітамін С.
Серед мінералів ягоди асаї містять кальцій, залізо, калій та натрій.
Екстракт здатний регулювати кров'яний тиск.
Ягоди асаї містять багато рослинних стеролів, які діють як судинорозширюючі та розслаблюють кровоносні судини, знижуючи кров'яний тиск. Це запобігає утворенню тромбів, які можуть призвести до інсультів та серцевих нападів, і в цілому покращує кровообіг та насичення крові киснем.

Зниження ваги: ​​ягоди асаї допомагають у схудненні. Екстракт не тільки стимулює схуднення, але й допомагає людям підтримувати здорову вагу за рахунок зменшення негативного впливу дієт із високим вмістом жирів. Використання екстракту ягід асаї призвело до зниження рівня інсуліну і глюкози натще, а також зниження рівня загального холестерину. Високий вміст клітковини в ягодах асаї також може знизити апетит і зняти голодний біль, пов'язаний із переїданням та збільшенням ваги.
Допомога у травленні: сік/екстракт ягід асаї чинить сильну детоксикувальну дію на організм людини, що допомагає очистити травну систему організму та видаляє накопичення небезпечних токсинів.
Підвищення імунітету: екстракт асаї – чудове джерело вітаміну С, який є добре відомим підсилювачем імунітету. Його антиоксидантні властивості борються з вільними радикалами та зберігають наш організм від багатьох небезпечних для життя захворювань.
Високий вміст антиоксидантів: ягоди асаї мають значно високий антиоксидантний потенціал, який допомагає позбавлятися від вільних радикалів.
Підвищення енергії: екстракт ягід асаї – добре відома добавка, яка використовується для миттєвого підвищення енергії/працездатності. Він також допомагає боротися зі втомою та розумовим виснаженням.
Афродизіак: оскільки недолік кровотоку є однією з основних причин еректильної дисфункції та недостатньої сексуальної витривалості, екстракт ягід асаї зазвичай використовується як альтернативні ліки для ліквідації подібних дисфункцій.
Геропротекторні властивості: ягоди асаї уповільнюють процес старіння через високий рівень антиоксидантів. Антиоксиданти видаляють вільні радикали, які викликають руйнування шкіри, волосся, зубів та очей, часто пов'язане з передчасним старінням. Регулярне вживання соку/екстракту ягід асаї допомагає зменшити руйнівну дію вільних радикалів, руйнування зубів, випадання волосся, дегенерацію жовтої плями та утворення катаракти.
Стимуляція розумової діяльності: Що стосується здоров'я та функцій мозку, дієтична нейробіологія показує зв'язок між соком/екстрактом ягід асаї та поліпшенням розумових здібностей та гостротою розуму. Ягоди також покращують пам'ять та захищають мозок від розвитку нервових розладів.
Поліпшення метаболізму: антиоксидантні властивості ягід асаї - їхній найзнаменитіший аспект, і вони також можуть принести користь здоровому клітинному метаболізму та функціонуванню. Вони знижують можливість хворого апоптозу (загибелі клітин) і підвищують ефективність поглинання клітинами поживних речовин та його подальшого перетворення на корисну енергію.

Придатний до: 12.2024 р
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Екстракт ягід асаї (сухий)

В наявності
Артикул: ЭК69
Оберіть обʼем
49.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.