Попередній товар Наступний товар


Олія буріті

Є потужним нейтралізатором вільних радикалів та захищає шкіру від пошкоджень та дегідратації, спричиненої ультрафіолетовим опроміненням, а також зменшує чутливість нормальної шкіри до ультрафіолетового випромінювання.

Mauritia Vinifera

Синоніми: Mauritia setigera, M. sphaerocarpa, M. Minor, M. flexuosa var. venezuela, buriti-do-brejo, coqueiro-buriti, buritizeiro, miriti, muriti, muritim, muritizeiro, muruti, palmeira-dos-brejos, carandaguaзu, carandaiguaзu (Brazil); moriche (Venezuela, Trinidad); ita; (Guyana); palmier bвche (French Guiana); achual, aguaje, auashi, bimуn, buritisol, mariti, muriti, moriche (Peru); caranday-guazu, ideuн (Bolivia); cananguche, chomiya, ideuн, mariti, miriti, muriti, moriche
Ботанічна назва: Mauritia Vinifera
Сімейство: Arecaceae
Опис: Маврікієва пальма - назва кількох видів пальм із роду мауритія (Mauritia). На кшталт 6 видів, поширених у тропічній Америці. Найбільше значення мають Маврікієва пальма винна (Mauritia vinifera) та Маврікієва пальма звивиста (Mauritia flexuosa), що дають будівельний матеріал, текстильне волокно з листя, вино із соку суцвіть. Крохмалисту серцевину стовбурів Маврикійової пальми звивистої використовують у їжу як саго.
Масло отримують з плодів пальми Буріті (Mauritia Vinifera) поширені переважно у басейні Амазонки. Досягаючи у висоту понад 50 метрів, цей лісовий гігант має велике віялоподібне листя і довгі кисті зі їстівними плодами з яскраво-жовтою м'якоттю.
Отримане холодним пресуванням м'якоті плода, масло Буріті є найбагатшим джерелом каротиноїдів ( зміст 5000 і.е./г ), які надають олії характерний оранжево-червоний колір. пошкоджень та дегідратації, спричиненої ультрафіолетовим опроміненням, а також зменшує чутливість нормальної шкіри до ультрафіолетового випромінювання.
Колір: оранжево-червоний
Одержання: холодне пресування; Нерафінований

Склад:
Жирні кислоти:

Пальмітінова кислота: 16,3
Пальмітолеїнова кислота: 0,4
Оліїнова кислота: 79,2
Лінолева кислота: 1,4
Ліноленова кислота: 1,3
Елеостеаринова 1,3
Неомилювані компоненти:
P2O5 - 4,3%
SiO2 - 6,7%
Na2O - 1,0%
K2O – 36,1 %
CaO - 16,7%
MgO - 5,3%
MnO - 2,9%
Екстракт – 19,1 %
Протеїни – 3,9 %
Клітковина - 26,9%
Цукор - 1,5%
Вуглеводи – 60,3 %

Опис: Масло буріті багате на ненасичені жирні кислоти і вважається важливим джерелом каротиноїдів (натуральних пігментів, що відповідають за кисневий обмін), провітаміну А. Бета-каротин, відомий як провітамін А, є потужним нейтралізатором вільних радикалів і захищає шкіру від пошкоджень і дегідратації опроміненням, а також зменшує чутливість нормальної шкіри до ультрафіолетового випромінювання.
Масло Буріті може застосовуватись у засобах для зрілої шкіри. Воно багате ненасиченими жирними кислотами, має високий процентний вміст олеїнової кислоти (79,2%) і тому рекомендується для використання як емолент і зволожуючий агент для лікування сухої шкіри.
Масло Буріті зазвичай використовується у високоякісних кремах для засмаги та проти опіків через його заспокійливі шкіру властивості та здатність прискорювати регенерацію та загоєння. Воно також відновлює вологість, що бракує висушеної сонцем шкіри і завдяки кольору має природний SPF-фактор.

Застосування:
*косметика для захисту під час та після перебування на сонці.
* Засоби для зрілої шкіри.
* Антиоксидантні креми для захисту шкіри від сонячного випромінювання.
*креми-автозагари з натуральним відтінком.
*натуральне фарбування кремів, скрабів та масажних плиток.
*потужний антиоксидант
* використовується в антивіковій косметиці
* зберігає насичений колір темного фарбованого волосся

Рекомендована доза у продуктах – 2-10%.

Попередження: масло може забарвлювати шкіру та одяг. Застосовувати у розведенні з іншими оліями або для збагачення кремів. Рекомендується наносити на зволожену шкіру. Зберігати у прохолодному місці, берегти від потрапляння прямих сонячних променів.

Джерело:
http://forum.aromarti.ru/index.php
www.c-cafe.ru/words/120/11920.php
www.aromatologia.ru/buriti-zhirnoe-maslo-mauritia-vinifera
forum-ezoportal.ru/t195.html

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 09.2023 р.

Розгорнути повний опис

Олія буріті

Немає в наявності
Артикул: БМ4
Оберіть обʼем
45.80 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.