Попередній товар Наступний товар


Олія кісточок обліпихи (30%)

Рекомендується в дерматологічній практиці для посилення росту волосся та при ряді шкірних захворювань (екзема, лускатий лишай, піодермія, туберкульоз шкіри, флегмонозне акне, хейліти, вовчак). При лікуванні ерозій, виразок шийки матки.

Hippophae rhamnoides

Олія насіння обліпихи отримано методом холодного пресування. При цьому способі одержувана речовина має густу, майже пастоподібну консистенцію – концентрат темного кольору, що ускладнює процес механічного фільтрування даного продукту. Тому, згідно з ГОСТом, за технологією, концентрат насіння обліпихи розводять рафінованою олією і після цього фільтрують.

Даний продукт містить 30-33% олії насіння обліпихи холодного віджиму, розведений у рафінованій олії та відфільтрований від дрібних включень. Каротиноїдів не менше 180 мгр%

Не варто плутати даний спосіб отримання масло обліпихи з гарячою масляною екстракцією - більш дешевий і менш цінний вид масло обліпихи, який, до того ж, часто штучно «збагачують» введенням штучних каротиноїдів.

Ботанічна назва: Hippophae rhamnoides L.
Сімейство: лохові (Elaeagnaceae)
Колір: темно-жовтогарячий, червоний
Аромат: характерний

Рекомендується в дерматологічній практиці для посилення росту волосся та при ряді шкірних захворювань (екзема, лускатий лишай, піодермія, туберкульоз шкіри, флегмонозне акне, хейліти, вовчак). При лікуванні ерозій, виразок шийки матки, травматичних ураженнях слизової оболонки, кольпітів, ендоцервіцитів слизову оболонку піхви і шийки матки щодня змащують обліпиховою олією (після попереднього очищення їх), застосовують ватні тампони, рясно змочені.

Масло обліпихи має пом'якшувальну і заспокійливу дію на шкіру. Знімає роздратування, свербіння та живить шкіру. Захищає від дії ультрафіолетових променів. Має позитивний ефект при отиті та втраті слуху.
Має противиразкову активність. Сприяє рубцюванню хронічних пептичних виразок, нейрогенних виразок та виразок шлунка, спричинених тривалим прийомом аспірину.
Покращує стан печінки при отруєннях, у тому числі й алкогольних. Сприяє загоєнню опіків.

Концентрація використання у косметичних засобах: до 10%

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 11.2024 р.

Розгорнути повний опис

Олія кісточок обліпихи (30%)

В наявності
Артикул: БМ16
Оберіть обʼем
61.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.