Попередній товар Наступний товар


Олія примули вечірньої (енотери)

Лікує передменструальний синдром, клімактеричний період (інші менструальні порушення) і високий кров'яний тиск, нездужання у серці, артрити, екземи, псоріази, алергії (особливо захворювання шкіри органів дихання, такі, як астма.

Oenothera biennis L. subsp. muricata Rouy та Gamus.
Синоніми: Evening primrose Oil; Ослінник; Onagra biennis L.
Сімейство: кипрейні (Onagraceae)
Колір: світло-жовтий.
Аромат: легкий, майже відсутній.
Частина рослин: насіння.
Спосіб отримання: холодне пресування.
Жирнокислотний склад:
Palmitic acid C16:0               5 – 10
Palmitoleic acid C16:1                          < 0.5
Margaric acid C17:0                                   
Margaroleic acid C17:1                        < 0.1
Stearic acid C18:0               1 – 2
Oleic acid C18:1                
Linoleic acid C18:2               70 – 75
Alpha-Linolenic acid C18:3                   < 2
Gamma linolenic acid C18:3 n6 9 - 11
Arachidic acid C20:0                                     
Eicosenoic acid C20:1                                 <
Behenic acid C22:0                          < 0.8
Erucic acid C22:1                           Tr.
Others                                  1

Оголошене дивом нашого часу, олія набула широкої популярності, її розфасовують у капсули і приймають внутрішньо від цілого ряду захворювань. Сюди входять: передменструальний синдром, клімактеричний період та інші менструальні порушення та високий кров'яний тиск, нездужання в серці, артрити, екземи, псоріази, алергії (особливо захворювання шкіри та органів дихання, такі, як астма та сінна лихоманка), кістозний фіброз, діабет, розсіяний склероз, хвороба Райноду. Олію первоцвіту вечірнього прописують навіть за психічних порушень — шизофренії чи підвищеної активності в дітей віком.
Масло чудово впливає на суху, чутливу і схильну до алергії шкіру, живить її, заспокоює почервоніння та подразнення (наприклад, при екземі, псоріазі, дерматиті). Олія первоцвіту омолоджує шкіру, запобігає передчасному старінню та допомагає при запаленні шкіри через гормональний дисбаланс, наприклад, коли з'являються прищі при настанні статевої зрілості, до початку менструацій, а також при зміні шкіри у клімактеричний період. Настають покращення при варикозному розширенні вен. Олія робить волосся чудовим
Додавання кількох крапель масла енотери в будь-який інший маслоносій посилює його цілющі властивості.
Збагачує та живить. Це ефективне зволожуюче та пом'якшувальне масло очищає шкіру від плям, усуває подразнення, розгладжує зморшки, живить суху шкіру. Використовується як розтирання і тому добре підходить для приготування суміші масел для масажу. Енотера допомагає зберегти м'якість та еластичність молодої шкіри та запобігає її передчасному старінню.
Заспокоює. Використовуйте розтирання для тимчасового зняття симптомів екземи та псоріазу, хоча тривале застосування без рекомендації лікаря не рекомендується.
Клінічними випробуваннями встановлено, що і-ліноленова кислота зменшує ризик захворювань, зумовлених її дефіцитом в організмі: гіперхолестеринемії та атеросклерозу судин в осіб середнього віку (у тому числі ІХС, інсультів), тромбозів, при цукровому діабеті, атопічній екземі, алкоголізмі, передменстру а також у пацієнтів похилого віку.
Клінічні дослідження підтвердили, що масло енотери виявляють виражений терапевтичний ефект при атопічній екземі та атопічному дерматиті. У пацієнтів, які отримують масло енотери в добовій дозі 2-4 г протягом 12 тижнів, спостерігалося зменшення на 30-45% ступеня тяжкості проявів захворювання, включаючи свербіння та лущення шкіри.
Олію енотери рекомендують також при випаданні волосся, екземах з проявами гіперкератозу, іхтіозі.
Сприяє нормалізації стану шкіри у пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю та проявами уремії.
Застосування олії енотери відкриває широкі можливості для лікування захворювань, що супроводжуються порушеннями обміну речовин, атеросклерозу, цукрового діабету, ожиріння.
Прийом олії енотери сприяє зниженню артеріального тиску, а також регулює рівень холестерину в крові.
Встановлено ефективність олії енотери та і-ліноленової кислоти та при захворюваннях центральної та периферичної нервової системи.
Вживання олії енотери та інших харчових добавок, що містять і-ліноленову кислоту, рекомендують для лікування периферичної нейропатії, що виникає на тлі хіміотерапії раку молочної залози (Rock E. та DeMichele A., 2003).
Олія енотери та і-ліноленова кислота сприятливо впливають протягом розсіяного склерозу, особливо на його початковій стадії, зменшуючи тяжкість клінічної симптоматики.
Терапевтичний ефект масла енотери при шизофренії обумовлений вмістом у ній попередників простагландинів (Soulairac A. та співавт., 1983), тим більше що при цьому захворюванні спостерігається зниження рівня простагландину Е1 при високому вмісті простагландину Е2.

Клінічними спостереженнями встановлено позитивний вплив олії енотери при синдромах сухості очей та при пригніченні виділення слини.
Масло примули вечірньої традиційно називають «жіночим маслом», оскільки воно сприятливо впливає стан жіночої статевої сфери. Маючи гормоноподібну дію, воно здатне полегшувати прояви передменструального синдрому - набухання молочних залоз, вираженість мастопатії, зменшувати біль у животі, покращувати емоційний стан, надавати заспокійливий вплив. Масло використовують у схемах для профілактики ендометріозу (захворювання, що полягає у патологічному розростанні клітин внутрішньої оболонки матки), при лікуванні фригідності (статевої холодності). Однак жінкам, які мають підвищений рівень естрогенів (жіночих статевих гормонів) і страждають на онкологічні захворювання, краще утриматися від його прийому або приймати строго за призначенням лікаря, так як ця олія сприяє підвищенню рівня статевих гормонів.

Останнім часом з'явилися дані про те, що масло примули може бути корисним не тільки для жінок, але і для чоловіків, оскільки воно сприятливо впливає на чоловічий організм при дисгормональних станах. Його стали включати до лікувальних схем при імпотенції.
Олія примули широко використовується в дерматології та косметології. Доведено його позитивний вплив при екземі, псоріазі, ламкості нігтів, випаданні волосся, лупи. Однак при надмірному його застосуванні може підвищуватись жирність шкіри.

Дозування прийому усередину
профілактика захворювань: 2-4 г на добу протягом 4-12 тижнів;
Лікувальне дозування: 4-8 г на добу протягом 4-12 тижнів.

Придатний до: 01.2015 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Олія примули вечірньої (енотери)

Немає в наявності
Артикул: БМ18
Оберіть обʼем
38.40 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.