Попередній товар Наступний товар


Олія вишневих кісточок

Легке омолоджуюче, живильне та зволожуюче масло. Можливе застосування для всіх типів шкіри. Особливо корисно при шкірних подразненнях, лущення, запаленої шкіри. Чудово для сухої/зрілої шкіри та при екземі, а також балансує жирну шкіру.

Prunus cerasus

Синоніми: Cherry Kernel Oil
Сімейство: Rosaceae
Частини, що використовуються: кісточки
Спосіб отримання: холодне пресування
Склад: містить натуральні антиоксиданти, альфа-, дельта- та гамматокофероли, еleostearic та linolenic кислоти

Олія вишневої кісточки містить натуральні антиоксиданти, альфа-, дельта і гамма токофероли плюс вітаміни та E. Воно містить також поліненасичені жирні кислоти, звані Eleostearic, що сполучаються і-ліноленовою кислотою, що запобігає поглинанню ультрафіолетового випромінювання та утворює волосся.

Колір: блідо-жовтий

Косметична дія:

  • Рекомендується для догляду за нормальною, сухою та чутливою шкірою, а також за шкірою з ознаками в'янення.
  • Має природний УФ-фільтр.
  • Пом'якшує, зволожує, живить, відбілює та розгладжує шкіру.
  • Підвищує еластичність.
  • Запобігає фотостарінню.
  • Захищає ніжну шкіру губ від пересихання.

Методи застосування: Використовується в чистому вигляді або суміші з іншими транспотними маслами в косметичних засобах для обличчя, тіла і волосся.

Терапевтичне використання:
Плоди вишні містять цукру, інозит, карацину, хризантемін, мекаціанін, органічні кислоти, головним чином яблучна лимонна, саліцилова, геміцелюлоза, пектин, флавоноїди, лейкоціани, фенолокислоти, дубильні речовини, С, , а також мікроелементи: калій, кальцій, магній, натрій, сірка, фосфор, хлор, бор, ванадій, залізо, йод, кобальт, марганець, мідь, молібден, нікель, рубідій, фтор, хром, цинк.

Повний обмін речовин, як відомо, відбувається тоді, коли в організмі є в достатній кількості вітаміни А, В, С та Е. Вишня – єдина рослина, у ягодах якої є всі ці чотири вітаміни. Тому вишня - це та база, та основа, на якій і ґрунтується правильний обмін речовин.

Завдяки наявності вищеназваних вітамінів, мікроелементів та інших фізіологічно активних речовин, плоди вишні діють як капілярозміцнюючий, протисклеротичне, протизапальний та антисептичний засіб.
Регулярне вживання вишні попереджає виникнення атеросклерозу та захворювань, пов'язаних із порушенням проникності судинних капілярів.
Вітаміни групи Е (токофероли) підвищують накопичення у внутрішніх силах органах всіх жиророзчинних вітамінів, особливо ретинолу.


Протипоказання та запобіжні заходи: При зовнішньому застосуванні протипоказань не має.

forum-aromamaslo.ru ©

Придатний до: 12.2024 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Олія вишневих кісточок

В наявності
Артикул: БМ34
Оберіть обʼем
32.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.