Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Базиліку солодкого (Франція)

Має омолоджуючу, освіжаючу і тонізуючу дію. Покращує ріст волосся та надає блиску. Допомагає при укусах комах. Стимулює фізичну та емоційну активність. Антидепресант.

Ocimum basilicum

Сімейство: Ясноткові або губоцвіті.
Синоніми: Базилік звичайний, європейський базилік, французький базилік.
Базилік отримав свою назву від грецького слова "цар" (basileum). Це можливо тому, що рослина дуже високо цінувалася, вважалося "королем серед рослин". Також можливо тому, що входило до списку інгредієнтів складу для помазання царів. Ця рослина ще високо цінувалася в Греції як для приготування їжі і як лікарська рослина.
Виростає у дикому вигляді на багатьох сонячних схилах Середземномор'я.
Спосіб отримання: перегонка з водяною парою з квітучих верхівок та листя.
Характеристика: Безбарвна або блідо-жовта рідина з легким, солодкувато-пряним запахом. Аромат терпкий, пряний, гіркуватий. Однорічна трав'яниста рослина довжиною до 60 сантиметрів з темно-зеленим листям, стебло пряме, чотиригранне, квітки рожево-білі. Вся рослина має сильний аромат. Для екстракції ароматичного масла найбільше підходять французький та екзотичний базилік.
Включає в себе активний метилчабікол (від 40 до 50%) ліналоол, цинеол, евгенол, пінен і камфару.
Фізичні та хімічні властивості:
Колір: світло-жовтий
Зовнішній вигляд: текуча рідина
Аромат: типовий базиліка, що нагадує аніс
Температура спалаху °С: 75
Розчинність у рослинних оліях: розчинний
Щільність при 20 ° С: 0.905 - 0.955
Індекс заломлення при 20°C: 1,487 - 1,515
Розчинність у воді: нерозчинний
Хімічний склад:
1,8-Ceneole - 2,9
Транс Ocimene - 1,0
Камфора – 0,4
Ліналоол – 1,5
Міт chavicol - 85,0
Мітив евгенол - 2,1
Може також містити: Мірцен, ρ-ЦИМОЛ, Ocimenes, Октанон, SS-каріофілен, сафрол, Sesquithujene, cadinols, α-Терпінеол, метил Cinnamate, серед інших.

Використання: У східній та особливо аюрведичній медицині використовується при респіраторних захворюваннях, наприклад, бронхіті, кашлі, застуді, астмі, грипі та емфіземі. Також застосовується як протиотрута при укусах отруйних комах та змій. Базилік корисно вживати під час епідемій грипу та малярії. Він посилює циркуляцію крові, покращує роботу системи травлення. У Китаї його застосовують для лікування хвороб шлунка та нирок. На Сході його називають прохолодною травою і користуються ним при лікуванні ревматизму, подразнень шкіри та при нервових захворюваннях. В Італії та Франції його часто вживають у кулінарії. У домашніх умовах використовують як засіб догляду за шкірою та при укусах комах. Покращує кровообіг, допомагає при подагрі, м'язових болях, ревматизмі, бронхіті, кашлі, біль у вухах, синуситі, застуді. Олію базиліка рекомендують вживати при диспепсії, метеоризмі, нудоті, спазмах, затримці менструації. Воно чудово тонізує та зміцнює нервову систему. Стабілізує настрій, усуває депресію. Усуває безсоння, меланхолію. Відновлює нюх після тривалого нежитю. Полегшує подих.
Як спазмолітичне, використовується при лікуванні бронхіту та кашлюку.

Дія: антидепресивне, антисептичне, антиспазматичне, вітрогонне, відхаркувальне, профілактичне, тонізуюче, стимулює менструацію, лактацію та травлення.
Має омолоджуючу, освіжаючу і тонізуючу дію. Покращує ріст волосся та надає блиску. Допомагає при укусах комах. Стимулює фізичну та емоційну активність. Допомагає при безсонні. Знімає відчуття тривоги. Сприяє ясності мислення. Допомагає при перевтомі та страхах.

Загальні властивості
* знеболювальне
* антидепресант
* протизапальне
* антисептичне
* спазмолітичне
* протизастійне
* відхаркувальний засіб
* Стимулююче

Протипоказання:
1. Підвищена згортання крові.
2. Епілепсія.
3. Вагітність.
4. Індивідуальна нестерпність базиліка

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 02.2025 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Базиліку солодкого (Франція)

В наявності
Артикул: ЭМ63
Оберіть обʼем
65.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.