Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Чайного дерева

Один з найсильніших антисептиків та протизапальних засобів багатогранного застосування. Усуває вірусні (грип, застуда, оперізуючий лишай, герпес) та бактеріальні (повітряно-краплинна, контактно-побутова, кишкова) інфекції.

Melaleuca alternifolia

Синоніми: Мелалеука черголиста; мелалеука чайна; мелалеука; кайюпутове дерево; найаулі; Tea tree; honey myrtles; cajuput tree; white tea tree.
Ботанічне ім'я: Melaleuca alternifolia (Maiden et Betche) Cheel.
Сімейство: Миртові (Myrtaceae).
Аромат: свіжий, теплий, пряний аромат із камфорним відтінком
Колір: блідо-жовтий або оливковий
Метод одержання: парова дистиляція.
Використовувана частина рослини: листя та пагони
Регіон: Австралія
Хімічний склад
Має широкий спектр дії. На сьогоднішній день це один із найсильніших антисептиків, причому за наявності яскраво вираженого септичного процесу антисептичні властивості олії зростають у середньому на 15-20%. З успіхом використовують його для лікування грибкових уражень шкіри. В даний час вивчається можливість застосування ефірної олії чайного дерева у дерматології, а також для лікування хвороб статевих органів, геморою, вітряної віспи та інших інфекційних захворювань.
Чайне дерево — один із найсильніших антисептиків та протизапальних засобів багатогранного застосування. Усуває вірусні (грип, застуда, оперізуючий лишай, герпес) та бактеріальні (повітряно-краплинна, контактно-побутова, кишкова) інфекції. Ефективно при запалення носоглотки та органів дихання. Стимулює роботу імунної системи організму, збільшує лейкоцитарну активність крові. Усуває запалення та збільшення лімфатичних вузлів.
Ідеально очищає слизову оболонку рота: знімає наліт із зубів та язика, усуває неприємні запахи, купує запальні процеси ротової порожнини, ліквідує неприємні запахи з рота, дарує свіжість дихання. Оптимізує травлення, усуває синдром харчової інтоксикації (нудота, блювання, діарея). Протитравматична дія при ранах, саднах, забоях, розтягуваннях.
Перешкоджає зростанню та поділу атипових клітин, має радіопротекторну та антиканцерогенну дію. Усуває катаральний цистит, уретрит.
Для жінок: знищує патогенну флору слизової оболонки піхви (бактеріально-вірусні кольпіти та вагініти, кандидомікози); усуває гіперсекрецію вагіни (білі).
Для чоловіків: має протизапальну дію на систему органів відтворення.
Чайне дерево - засіб інтим-косметики, що не допускає передачі вірусної, бактеріальної та грибкової інфекції статевим шляхом. Визнано у професійній дерматології та косметології як результативний антисептичний та протизапальний засіб широкого спектру дії. Ефективно при гострих, підгострих та хронічних запаленнях шкіри. Усуває гнійничковий, вугровий висип. Ліквідує бактеріальні, вірусні, паразитарні дерматити, екземи, запальні інфільтрати на шкірі. Має також брадикіназну, регенеруючу та реабілітуючу дію на шкіру, усуваючи подразнення, набряклість, свербіж, почервоніння. Відновлює гомогенне забарвлення та здоровий рельєф шкіри. Ефективна дія проти новоутворень та потовщення шкіри. Сприяє зміцненню волосся та знищенню лупи.


Придатний до: 05.2025 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Чайного дерева

В наявності
Артикул: ЭМ27
Оберіть обʼем
58.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.