Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Елемі

Має властивості, аналогічні маслу мирри. Стимулює імунну систему. Допомагає при хронічних шкірних захворюваннях, зокрема при шкірних виразках, ураженні грибком та інфікованих ранах, має потужну регенеруючу дію.

Canarium luzonicum

Сімейство: Бурзерові.
Синоніми: C. commune.
Опис: Тропічне дерево висотою до 30 метрів, яке виділяє смолисту речовину із трав'янистим ароматом.
Поширення: Зростає на Філіппінах та Молуккських островах, де й культивується. Олію отримують там же.
Інші види: Існує кілька видів Canarium, вони ростуть на Філіппінах і виділяють смолу. Споріднені з опопанаксом, ладаном та коміфорою.
Традиційне використання: Смола застосовується для догляду за шкірою та респіраторних захворювань. Єгиптяни користувалися елемі при бальзамуванні.

Дія: Антисептичне, бальзамічне, відхаркувальне, регулююче, стимулююче, налагоджує роботу шлунка.
Отримання: Ароматичне масло отримують зі смоли дистиляцією з парою. У невеликих кількостях також отримують резиноїд.
Характеристика: Безбарвна або блідо-жовта рідина з легким, свіжим, пряно-бальзамовим ароматом, трохи схожим на аромат лимона. Добре змішується з маслами коміфори, розмарину, лаванди, шавлії, кориці та інших прянощів.
Склад: У смолі 10-25% ароматичного масла, яке складається з фелландрену, дипентину, елемолу, еліміцину, терпінеолу, кавону та терпенолену.

Ароматерапія: У домашніх умовах допомагає при порізах, ранах та запаленнях. Корисно вживати при бронхіті, катарі, нервовому виснаженні та захворюваннях, спричинених стресом.

Експериментальні та клінічні дані. Смола застосовується для догляду за шкірою та лікування респіраторних захворювань. Єгиптяни користувалися елемі при бальзамуванні. Застосовується як антисептичний, бальзамічний, відхаркувальний, регулюючий та стимулюючий роботу шлунка засоби. Ефірне масло використовується в ароматерапії при порізах, ранах, запаленнях, шкірних захворюваннях, застійних явищах, кровотечі. Корисно вживати на лікування бронхітів, катарів, пневмоній, нервового виснаження, стресів. За даними RIFM гостра токсичність олії – oral LD50 3,4 - г/кг (щури), derm LD50 >5 г/кг (кролики). Олія не має обмежень IFRA на застосування у парфумерії та косметиці. Добре поєднується з лимоном, кайепутом, базиліком, миртом, евкаліптом, корицею, ладаном, розмарином, лавандою, шавлією.

Вплив на свідомість: Ймовірно, має протверезну і одночасно збуджуючу дію, дарує почуття умиротворення і може використовуватися як заспокійливий засіб.

Вплив на тіло: Стимулюючи імунну систему, масло елемі надає на організм загальнозміцнюючу дію. Може бути рекомендовано для використання на початковій стадії розвитку хвороби як засіб мобілізації життєвих сил. Покращує стан при катарах, регулює внутрішню температуру застудних захворювань. Здатно протидіяти застійним явищам у легенях, перешкоджати надмірному утворенню мокротиння. Знижує надмірно активну роботу залоз зовнішньої секреції, зокрема потових. Має репутацію тоніка та засоби очищення сечовивідної системи.

Вплив на шкіру: Вважається, що дія олії аналогічна дії світової олії: вона освіжає та сушить шкіру. На думку багатьох, масло допомагає при хронічних захворюваннях шкіри, зокрема при шкірних виразках, ураженні грибком, а також при інфікованих ранах. Можливо, контролює виділення шкірного жиру.

Заходи безпеки: Нетоксичний і не має дратівливої ​​дії.

Інше застосування: Резиноїд та олія використовуються як фіксатор та віддушка в косметиці та парфумерії. Іноді служить ароматизатор для продуктів харчування та напоїв.
Історія: Смола елемі відома з давніх часів у Китаї, Південно – Східної Азії як матеріал для релігійних обрядів. Найчастіше смола видобувається методом підсочування з дерев заввишки близько 35 м і діаметром стовбура до 1 м. З одного дерева збирають до 30 кг смоли на рік. При перегонці манільської смоли елемі з водяною парою отримують 20 – 30% ефірної олії, яка є рідиною світло – жовтого кольору зі свіжим приємним ароматом, що поєднує лимонні, деревні, перцеві та бальзамічні ноти. У маслі визначені фелландрен, елемол, еліміцин, терпінеол, терпенолен, лимонен.

www.beauty-m.ru/catalog/i968.htm
biosvet.com.ua/70_elemi.html

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Елемі

Немає в наявності
Артикул: ЭМ70
Оберіть обʼем
72.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.