Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Каєпута

Знеболюючий, бактерицидний, бактеріостатичний засіб при запальних процесах носоглотки, вуха та органів дихання. Допомагає при гострих, підгострих та хронічних проблемах бронхолегеневої системи. Знімає набряк слизової оболонки. Протигерпетичне.

Malaeuca Leucadendron

Синоніми: М. minor, біле чайне дерево, малалеука.
Отримання: водно-парова дистиляція листя Malaeuca Leucadendron, Melaleuca cajeputi Roxb (сім. миртових).
Ефірна олія: легка, текуча, летка, безбарвна або з легким зеленуватим, блакитним відтінком.
Мажорні компоненти складу: валеральдегід, пінени, лимонен, 1,8-цинеол, бензальдегід, терпінеол.
Мажорний букет каяпута: гостро-камфорний, холодний, свіжий, сріблястий, з відтінком металу.
Компліментарні аромати: пальмароза, рожеве дерево, бергамот, бігардія, лімет, апельсин, гвоздика, мускат.
Терапевтичний клас адаптоген.

Основна дія: знеболювальна, протизапальна, протизастудна, розсмоктуюча, імуностимулююча, антисептична. Усуває вугровий і герпетичний висип. Ефективно при болі у горлі.

Основні властивості: протизапальна, анестезуюча, антиспастична, регенераційна, загальний антисептик. Каепут використовується у формі інгаляцій при застудах та інших респіраторних захворюваннях. Він чудово прочищає носові ходи, вбиваючи бактерії, що розмножуються в слизу, що утворюються під час застуди та грипу та здатні викликати катар верхніх дихальних шляхів та синусит. У застудженої людини зазвичай болить горло і голова, і каепут, маючи знеболювальні властивості, може полегшити цей неприємний стан.

На Сході популярний як засіб для лікування простудних захворювань, головного болю, зубного болю, при лихоманці та ревматизмі. У західній медицині олія використовується як засіб, що розігріває, і для прискорення пульсу. Також застосовується при ларингіті, бронхіті, циститі, ревматизмі та глистах. У домашніх умовах добре допомагає при укусах комах, артриті, м'язових болях та ревматизмі. Корисно при інфекціях сечостатевої та дихальної систем. Усуває істеричні реакції, нервове блювання, нервовий тик, судоми. Каепут дратує шкіру, тому перед вживанням його необхідно обов'язково розчинити.

Не можна, щоб каепут у чистому вигляді стикався зі слизовими оболонками. У більшості ситуацій, коли каепут потрібно наносити безпосередньо на шкіру, його можна замінити олією інших рослин сімейства Melaleuca, наприклад, найолі або чайного дерева, які шкіру не дратують.

Застереження: Каєпут дратує шкіру. Він сильний стимулятор, тому не рекомендується робити інгаляції з каепутом перед сном, якщо не змішати його з заспокійливим маслом, яке нейтралізує цей ефект.

Годен до: 12.2024 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Каєпута

В наявності
Артикул: ЭМ8
Оберіть обʼем
35.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.