Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Кориці (кора)

Один з найсильніших антисептиків, які застосовуються в ароматерапії. Використовується також у фармації та стоматології. Дає прекрасний ефект при терапії застуди, грипу, вірусних захворювань, деяких інфекцій шкіри, наприклад, бородавок.

Cinnamomum zeylanicum

Синоніми: C. aromaticum, Laurus cassia, китайська кориця, касія корична
Ботанічне ім'я:Cinnamomum zeylanicum.
Сімейство: коричневі.
Аромат: теплий, солодкий, бальзамічно пряний
Колір: жовта рідина з теплим, пряним ароматом.
Метод отримання: парова дистиляція
Частина рослини, що використовується: кора.

Коричне масло застосовувалося у народній медицині на Цейлоні як відварів під час лікування різних інфекцій.
Відрізняється від ефірної олії листя кориці високим вмістом коричного альдегіду ( 55-78%), тоді як у листя кориці близько 5%
Коричне масло з кори є одним із найсильніших антисептиків, які застосовуються в ароматерапії. Використовується також у фармації та стоматології. Дає прекрасний ефект при терапії застуди, грипу, вірусних захворювань, деяких інфекцій шкіри, наприклад, бородавок. Застосовується у протиревматичних сумішах. Дає хороші результати у боротьбі зі шкірними паразитами (вошами, коростою) та паразитами травного тракту.
Розтирання з корицею — чудовий спосіб підвищити ефективність спортивних занять, швидше розігрітися і легше долати спортивні навантаження.
Усуває блідість. Ефективно при корості, грибкових ураженнях шкіри. Застосовується у боротьбі з целюлітом.
Кориця має спазмолітичну дію і допомагає при багатьох проблемах шлунково-кишкового тракту, включаючи мляве травлення, кишкові та шлункові спазми, коліт, нудоту, діарею і використовується в багатьох препаратах. Олія кориці дуже корисна при менструальних болях, у вигляді гарячих компресів, у суміші з олією шавлії. Воно допомагає також у тих випадках, коли менструації мізерні та болючі, а також може викликати менструацію, тому їм ніколи не можна користуватися під час вагітності.
Добре зігріває та її корисно використовувати на ранніх стадіях застуди та грипу, а також при відчутті слабкості, коли спадає жар. Кориця корисна також і на стадії одужання після будь-якої хвороби.
Не можна змішувати з ефірною олією пачулі

Посібники з ароматерапії рекомендують вживати коричне масло при застудах, вірусних інфекціях, запалення шкіри, ревматичних болях. Необхідно бути обережними через можливу реакцію пацієнта. Особам із чутливою шкірою потрібно проводити пробний тест.
Докладніше про цей продукт

Годен до: 

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Кориці (кора)

Немає в наявності
Артикул: ЭМ40
Оберіть обʼем
52.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.