Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Кориці (листя)

Один з найсильніших антисептиків, які застосовуються в ароматерапії. Використовується також у фармації та стоматології. Дає прекрасний ефект при терапії застуди, грипу, вірусних захворювань, деяких інфекцій шкіри, наприклад, бородавок.

Cinnamomum zeylanicum

Синоніми: C. aromaticum, Laurus cassia, китайська кориця, касія корична
Ботанічний ім'я: Cinnamomum zeylanicum.
Сімейство: коричневі.
Аромат: теплий, солодкий, бальзамічно пряний
Колір: З листя та пагонів виходить жовта або коричнева рідина з теплим, пряним ароматом, а з кори – жовта рідина з таким же ароматом.
Метод отримання: парова дистиляція
Частина рослини, що використовується: листя.

Дія: Коричне масло з листя застосовувалося в народній медицині на Цейлоні у вигляді відварів при лікуванні різних інфекцій. І до цього дня листя коричного дерева прикладають до ран та наривів. Використовується в ароматерапії насамперед при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, ревматизмі та артриті, шлункових розладах, а також як стимулюючий засіб при розумових втомах. Зміцнює імунну систему.
Коричне масло з кори є одним із найсильніших антисептиків, які застосовуються в ароматерапії. Використовується також у фармації та стоматології. Дає прекрасний ефект при терапії застуди, грипу, вірусних захворювань, деяких інфекцій шкіри, наприклад, бородавок. Застосовується у протиревматичних сумішах. Дає хороші результати у боротьбі зі шкірними паразитами (вошами, коростою) та паразитами травного тракту.
Розтирання з корицею — чудовий спосіб підвищити ефективність спортивних занять, швидше розігрітися і легше долати спортивні навантаження. Добре використовувати в сумішах для масажу при поганому кровообігу, а також при болях у м'язах та суглобах.
Кориця має спазмолітичну дію і допомагає при багатьох проблемах шлунково-кишкового тракту, включаючи мляве травлення, кишкові та шлункові спазми, коліт, нудоту, діарею і використовується в багатьох препаратах. Олія кориці дуже корисна при менструальних болях, у вигляді гарячих компресів, у суміші з олією шавлії. Воно допомагає також у тих випадках, коли менструації мізерні та болючі, а також може викликати менструацію, тому їм ніколи не можна користуватися під час вагітності.
Добре зігріває та її корисно використовувати на ранніх стадіях застуди та грипу, а також при відчутті слабкості, коли спадає жар. Кориця корисна також і на стадії одужання після будь-якої хвороби.

Заходи безпеки: Олія з листя нетоксична, але має подразнюючу дію. Застосовувати помірно. Олія з кори токсична для шкіри, подразнює слизові оболонки. У жодному разі не наносити нерозбавленим на шкіру!
IFRA обмежує концентрацію цієї олії у сумішах та композиціях межею 1% у зв'язку з можливим подразненням шкіри. Особам із чутливою шкірою слід проводити тест на подразнення.
Не можна змішувати з маслом пачулі

Косметична дія: Усуває блідість. Ефективно при корості, грибкових ураженнях шкіри. Застосовується у боротьбі з целюлітом.

Джерела:
viness.narod.ru/corica.htm
відкриті джерела інтернету

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 05.2025 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Кориці (листя)

В наявності
Артикул: ЭМ38
Оберіть обʼем
64.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.