Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Літцеї кубеби

Антисептичне, бактерицидне, вітрогонне, інсектицидне; стимулює та нормалізує менструації; загальностимулююче; стягуюче; антидепресант, що тонізує. Використовується для жирної шкіри. Контролює виробництво шкірного сала (себуму), звужує пори.

Litsea cubeba

Синоніми: літзея; літсея китайська; вербена екзотична; вербена тропічна; літзея лимонна; May Chang; Exotic verbena; tropical verbena
Ботанічна назва: Litsea cubeba (Lour.) Pers
Сімейство: Лаврові (Lauraceae)
Опис: Невисоке тропічне дерево. Листя і квіти мають сильний лимонний аромат. Плоди схожі на плоди перцю.
Поширення: Зростає Сході Азії (Китай). Культивується на Тайвані та в Японії. Олія виробляється в основному в Китаї, причому переважно для споживання всередині країни.
Інші види: Не є родичем лимонної вербени (Aloysia triphylla). Належить до того ж сімейства, що й лавр чи кориця.
Аромат: сильний аромат лимона свіжого та приємного аромату з м'яким та приємним фруктовим відтінком. У ароматі майже не відчувається жирно-трав'яниста нота метилгептенону, що має певну перевагу перед лемонграсовою ефірною олією.
Колір: блідо-жовтий
Метод отримання: парова дистиляція
Частина рослини, що використовується: плоди

Дія: Антисептичне, бактерицидне, вітрогонне, інсектицидне; стимулює та нормалізує менструації; загальностимулююче; стягуюче; хороший антидепресант, що тонізує.
Чинить антисклеротичну дію. Прекрасна знеболювальна та спазмолітична дія при невротичному головному болі, неврозах серця, спазмах органів травлення (наприклад, перед іспитом).
Підвищує гостроту зору під час стомлення очей (робота на комп'ютері, вечірнє читання, довгий перегляд телевізора).
Чинить виражену стимулюючу дію на центральну нервову систему при різних видах астенії. Використовується при лікуванні хронічного алкоголізму та усунення синдрому похмілля шляхом точкового масажу. Зменшує симптоми алкогольного сп'яніння, усуває похмільний синдром.
Антисептична, дезодоруюча, дезінфікуюча, загальна стимулююча дія, застосовується при вірусних інфекціях, застудах, грипі, стимулює роботу шлунка та травлення, усуває метеоризм, коліки, підвищує імунітет.

Психоемоційна дія: Класичний адаптоген: усуває астенічні та депресивні стани, не допускає перезбудження та перевтоми. Відновлює природні психологічні ритми та рівновагу між сном та неспанням. Підвищує продуктивність релаксації, дозволяючи виспатися за 6 годин і відчувати себе свіжим та відпочившим протягом усього дня. Збільшує обсяг пам'яті, концентрує увагу та сприйнятливість до інформації, як інтелектуальної, так і емоційної. Підвищує розумову та фізичну працездатність, активізує творче та логічне мислення. Допомагає розвивати комунікабельність та осягати секрети мистецтва спілкування. Знімає сильне збудження, перевтому, усуває депресію, сприяє концентрації уваги, підвищує розумову та фізичну активність, стимулює творчий потенціал, ефективний засіб при невротичному головному болі, синдромі похмілля, знімає негативний вплив комп'ютера на людину.

Косметична дія: використовується для жирної шкіри. Контролює виробництво шкірного сала (себуму), звужує пори, знімає запалення при висипі вугрів, видаляє стресові пігментні плями. Усуває невротичні дерматити: висипання, плями, відновлюючи гомогенний колір шкіри. Має антигрибкову дію. У чистому вигляді немає. Цитрал, що міститься в маслі, може негативно впливати на передміхурову залозу. Сильний аромат може негативно впливати на психіку дітей. Зменшує жирність волосся. Це хороша альтернатива бергамоту, тому що немає небезпеки фоточутливості. Вживання 1-2 крапель літсеї всередину (не наносити на шкіру!) із соком сприяє більш ефектній і швидкій засмагі, перешкоджає обгоранню та утворенню плям.

Методи застосування:
Аромакурниці: 4-5 к. на 15 м2.
Холодні інгаляції: тривалість 5-7 хвилин.
Ванни: 4-7к.
Масаж: 2-5 к. на 15 мл базової олії.
Для поліпшення пам'яті: на маківку, потиличну ямку, віскі, «третє око», область сонних артерій, міжключичну ямку нанести літсею з олією (макадамія, авокадо, жожоба) у пропорції 3:4.
Аромамедальйони: 2-3 к.
Збагачення сухого чаю: 7-8 к.
Поєднання: імбир, іланг-іланг, жасмін, аніс, фенхель, ладан, мирт, герань, чабер, чебрець.

Заходи безпеки: Можлива фотосенсебілізація, не наносити на шкіру менше ніж за 60 хв до прийому сонячних ванн. Під час вагітності слід бути обережним при використанні цієї ефірної олії. У чистому вигляді немає. Цитрал, що міститься в ефірній олії, може негативно впливати на передміхурову залозу. Сильний аромат може негативно впливати на психіку дітей. У вигляді 8%-ного розчину в петролятумі за 48 год. не викликає подразнення шкіри людини, не має сенсибілізуючої дії. Фототоксичний ефект відсутній. Не має обмежень IFRA на застосування у парфумерії та косметики.

Зберігання: Зберігати у щільно закритій тарі у темному прохолодному місці. За дотримання умов зберігання – до 2-х років.

Придатний до: 03.2025 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Літцеї кубеби

В наявності
Артикул: ЭМ13
Оберіть обʼем
55.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.