Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Мірри

Одна з найтонших і найглибших омолоджувальних субстанцій. Освіжає, пожвавлює, підтягує шкіру, усуваючи зморшки. Формує гарний колір у зрілої шкіри, надає їй матовість та бархатистість. Усуває алергічні, нейрогуморальні, харчові дерматити.

Commiphora myrrha

Ботанічна назва: Commiphora myrrha (Nees) Engler var. molmol Engler
Сімейство: Бурзерові (Burseraceae)
Аромат: теплий, вишуканий, курно-бальзамічний.
Колір: блідо-жовте або янтарне (густе)
Метод отримання: парова дистиляція
Частина рослини, що використовується: смола або зелені частини рослини
Клас: аромат релаксації. Афродізіак.
Регіон: Єгипет
Склад:
Косметична дія

Для запаленої, пошкодженої шкіри, що тріснула. Точково при запаленнях. У сумішах при мокнучих екземах, вугрової хвороби, на шкірі, ураженій грибком, для сухої потрісканої шкіри, ранах, опіках, лишаях та наривах. Має в'яжучу дію, стягує пори.
Одна з найтонших і найглибших омолоджувальних субстанцій. Освіжає, пожвавлює, підтягує шкіру, усуваючи зморшки. Формує гарний колір у зрілої шкіри, надає їй матовість та бархатистість. Усуває алергічні, нейрогуморальні, харчові дерматити. Має протизапальну та розсмоктуючу дію при інфільтратах та застійному висипанні. Сприяє розсмоктуванню свіжих рубців та розтяжок. Має потужну регенеруючу дію при ранах, що важко загоюються, виразках.. Позитивно впливає на ламке волосся, зміцнює фолікули, перешкоджає випаданню і порідінню волосся.
Сприяє розсмоктуванню рубців, надає цілющу дію при екземі, дерматозах, гнійничкових ураженнях шкіри, незагойних виразках, ранах.

Цілюща дія
Має антибактеріальні, антигрибкові та противірусні властивості, покращує травлення, регулює кислотність шлункового соку, усуває неприємний запах з рота, зміцнює імунну систему.
Чинить протизапальну та антисептичну дію при хронічних, млявих процесах бактеріальної та вірусної етіології. Загальнозміцнюючу дію. Мірра використовується в стоматології при запаленнях, стоматитах та кровоточивості ясен. Ефективний засіб при парадонтозі. Стимулює лімфодренаж організму, усуває лімфостаз та збільшення лімфатичних вузлів. Спазмолітичний, протисудомний засіб. Оптимізує периферичний кровотік, сприяє швидкій регенерації тканин (відновленню шкірних покривів) при трофічних виразках, свищах, ранах в'ялорубців. Усуває різного роду запалення шкіри, у тому числі нервового, алергічного та харчового походження.
Протигемороїдальний засіб. Один з кращих реабілітаційних засобів, що прискорюють одужання та забезпечують швидку реабілітацію після травм, хвороб та операцій. Для жінок: усуває болючість менструацій, фригідність. Допомагає знайти здатність до зачаття дитини.

Еротична дія
Стимулює сексуальний потяг, чуттєвість. Усуває статеве безсилля та холодність. Ідеальний аромат для зачаття обдарованих та гарних дітей.

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 10.2023 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Мірри

Немає в наявності
Артикул: ЭМ15
Оберіть обʼем
110.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.