Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Ялівцю (хвоя)

Знижує кров'яний тиск і регулює обмін речовин в організмі, його застосування при целюліті, розширенні вен, ожирінні. Застосовується при нерегулярних менструаційних циклах, менструаційних болях, при ревматизмі та артриті.

Juniperus communis

Синоніми: верес, вересове дерево; ялівець; англ. Common Juniper; фр. Genevrier; ньому. Gemeiner Wachholder
Ботанічне ім'я: Juniperus communis L.
Сімейство: Кіпарисові (Cupressaceae)
Аромат: свіжий, солодкувато-деревний
Колір: безбарвний або блідо-жовтий
Метод отримання: водно-парова дистиляція хвої Juniperus communis (родина кипарисових)

Знижує кров'яний тиск і регулює обмін речовин в організмі, тому його застосування при целюліті, розширенні вен, ожирінні. Застосовується при нерегулярних менструаційних циклах, менструаційних болях, при ревматизмі та артриті.

Ялівець має особливий зв'язок із сечостатевими органами, надаючи на них тонізуючу, стимулюючу, очищувальну та антисептичну дію. Це одне з кращих масел, яке можна застосовувати для лікування циститу, пієліту (запалення ниркової балії) та каміння у нирках. Є сечогінним засобом і позитивно впливає при запаленні сечової системи. Чинить знеболювальну дію при коліках, викликаних нетравленнями та здуттями. Підвищує опірність організму. Діє заспокійливо, зменшуючи розумові втоми, стан страху, полегшує перехід до сну.

У домашніх умовах використовується для догляду за вугрістою, жирною шкірою, при порізах, дерматиті, екземі, виразках та ранах. Виводить з організму токсини, знімає набряки, допомагає при подагрі, атеросклерозі та ревматизмі. Усуває страхи, лінощі, апатію, тонізує, зміцнює нервову систему. Сприяє швидкій регенерації клітин шкіри, перешкоджає зростанню рубцевої та атипічної тканини. Використовується при екземах, різних дерматозах, запальних ураженнях шкіри, інфільтратах. Ліквідує запалення легеневої та бронхіальної тканини. Підвищує еластичність судин, очищаючи їх стінки.

Запобіжні заходи та суб'єктивні відчуття: не застосовувати при гострій нирковій патології (гломерулонефрит, пієлонефрит, ниркова недостатність). При гіпертонічній хворобі високих ступенів та літнім людям застосовувати з обережністю. Не застосовувати при вагітності та дітям молодше 12 років. Не застосовувати безперервно більше 4-х тижнів. При нанесенні на шкіру викликає відчуття поколювання, зміни холоду та тепла, можлива гіперемія протягом 2-3 хвилин. Реакції є природними.

Не змішувати з ефірною олією пачулі.

Годен до: 02.2025 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Ялівцю (хвоя)

В наявності
Артикул: ЭМ42
Оберіть обʼем
35.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.