Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Пальмерози

Антисептична, бактерицидна, загоювальна, зволожуюча, стимулююча травлення, тонізуюча дія. У традиційній індійській медицині пальмероза з давніх-давен використовувалася проти лихоманок та інфекційних хвороб.

Cymbopogon martini

Ботанічна назва: Cymbopogon martini
Сімейство: злаків (Gramineae)
Синоніми: Palmarosa Oil (англ.), essence de palmarosa indien (франц.), Palmarosaol (нім.), oleum palmarosae (лат.), Andropogon martinii, A. martinii var. motia, східноіндійська герань, турецька герань.
Аромат: Солодкий, квітковий із рожевим відтінком, дуже схожий на аромат герані.
Колір: Блідо-жовтий або оливковий
Метод отримання: Парова або водна дистиляція
Частина рослини, що використовується: Свіжа або суха трава

Дія: Антисептична, бактерицидна, загоювальна, зволожуюча, стимулююча травлення, тонізуюча дія.
У традиційній індійській медицині пальмароза з давніх-давен використовувалася проти лихоманок та інфекційних хвороб. Це дуже потужний бактерицидний засіб широкої дії, особливо активно проти різних бактерій, що викликають кишкові хвороби, такі як гастроентерит. Наприклад, воно за 5 хвилин убиває бактерії Eschenchia coli. Воно також зазвичай застосовується при втраті апетиту та млявому травленні, нервових напруженнях, депресії, стані страху, невралгії, проблемах менопаузи, відсутності апетиту, целюліті.
Може використовуватися для догляду за будь-яким типом шкіри. Точково можна використовувати при вугровому висипі, а також на шкірі, ураженій стафілококом. Один з кращих засобів при видаленні постакне. Прекрасний засіб для сухої та в'янучої шкіри – відновлює пружність та еластичність, зволожує, освіжає, підтримує водний баланс шкіри. Воно зволожує, стимулює та врівноважує вироблення шкірного сала (себуму).
Маючи антисептичні властивості, ця олія також дуже корисна при догляді за проблемною шкірою, у боротьбі з прищами та для лікування різних форм дерматиту та мокнучих екзем. При регулярному використанні воно розгладжує зморшки та тонізує в'ялу шкіру на шиї.
Дозволяє відновлювати та регенерувати шкіру навіть лежачих хворих та людей похилого віку.

Заходи безпеки: Не викликає роздратування та алергічних реакцій, нетоксично. З обережністю використовувати під час вагітності.

Придатний до: 04.2025 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Пальмерози

В наявності
Артикул: ЭМ20
Оберіть обʼем
45.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.