Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Петітгрейна (Південна Америка)

Очищує організм від шлаків, нормалізує біохімічну формулу лімфи та крові. Сприяє оптимізації травлення та очищенню всіх органів шлунково-кишкового тракту. Протинабрякова дія. Стимулює реабілітацію організму після операцій, травм та хвороб.

Citrus aurantium var. amara fol

Синоніми: Гіркий апельсин; помаранець; бігарадія; Bitter orange petitgrain; Bigarаdia
Ботанічне ім'я: Citrus aurantium L.
Сімейство: Рутові.
Аромат: квітковий цитрусовий аромат з дерев'яно-трав'яним відтінком
Колір: блідо-жовтий або бурштиновий
Метод отримання: водно-парова дистиляція пагонів та листя Citrus bigaradia (родина рутових).
Використовувана частина рослини: листя та пагони
Виробляється паровий дистиляцією листя і дрібних гілочок в основному в Італії, Іспанії та Франції, а також на Гаїті, Китаї та Північній Африці. Вихід – близько 0.2%. Процес відгону ведеться швидко і прямою парою, щоб уникнути гідролізу основного компонента - ліналілацетату.
Французька олія петигрейн-бігороде є найякіснішою олією цього типу завдяки високій технології. Колір від жовтого до коричневого. Аромат різкий, гіркувато-солодкий, квітковий.
Фізико-хімічні показники ефірної олії в петигрейн-бігороді:
Уд. вага при 200С: 0.886-0.896
Коеф. рефракції при 200С: 1.4561-1.4650
Оптичне обертання при 200С: -60 - -20
Вміст ліналілацетату: 38.5-76%
Ефірне число, на ліналілацетат, %%: 64.4-68.8
Кислотне число: до 2.2

Є сильнодіючим антисклеротичним засобом. Має потужну антиоксидантну та регенеруючу дію. Оптимізує кровообіг, купує спазми судин, усуває спастичні болі: мігрень, біль голови, біль у кінцівках. Очищає організм від шлаків, нормалізує біохімічну формулу лімфи та крові. Сприяє оптимізації травлення та очищенню всіх органів шлунково-кишкового тракту. Протинабрякова дія. Стимулює реабілітацію організму після операцій, травм та хвороб.
Усуває вугровий і герпетичний висип. Омолоджує, розгладжує шкіру. Є сильним дезодоруючим засобом, що ліквідує важкий запах поту. Відновлює пружність живота та погруддя, перешкоджає утворенню розтяжок на шкірі при різких змінах обсягів фігури. Ідеальне масло для втомлених ніг, що набрякають у спеку або при надмірних навантаженнях: усуває печіння, біль, набряк. Зміцнює волосся, короткочасно стимулює їх відростання. Вживання 1-2 крапель олії петит грейну всередину (не наносити на шкіру!) із соком сприяє більш ефектній і швидкій засмагі, перешкоджає обгоранню та утворенню плям.
Використовується при куперозі. Видаляє постакне, а також шрами та післяпологові розтяжки. Балансує виробництво себуму, стягує розширені пори. Зволожує суху та зневоднену шкіру, надає їй еластичність.


Придатний до: 05.2025 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Петітгрейна (Південна Америка)

В наявності
Артикул: ЭМ22
Оберіть обʼем
42.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.