Попередній товар Наступний товар


Cation-gel

Катіонний гелеутворювач з кондиціонуючим та зволожуючим дією. Допомагає створювати гель холодним/"ледачим" способом, а також є модифікатором консистенції кремових текстур. Утримує до 25% масляної фази. Ефективний у діапазоні рН (2-9)

Cation-gel
Катіонний полімерний гелеутворювач з доглядає кондиціонуючим емолентом- проста гідратація, утворення кремів і лосьйонів без нагрівання.

INCI: Polyquaternium 37, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, PPG-1 Trideceth 6

Cation-gel створює рідкі полімерні суспензії, що диспергується в гідрофобних маслах/жирах. Є модифікатором реології в косметичних продуктах, із широким діапазоном застосування рН 2 - 9.
Сумісність із розчинниками
Етанол – 50% розчин
Ацетон – 70% розчин
Пропілен гліколь - 80% розчин

Технічна характеристика
Зовнішній вигляд:
безводна рідка дисперсія
Колір: білий, брудно-білий
Консистенція: рухлива рідина
Аромат: легкий, характерний
Концентрація активного компонента: 48-52%
В'язкість чистого продукту: 200-3000 cPs
В'язкість 1% розчину: 25000-40000 cPs
рН 1% розчину: 3,2-4,8

Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate - емолент, складний ефір пропіленгліколю, каприлової та капролової кислот, що володіє відмінними властивостями, що пом'якшують і кондиціонують шкіру. Є одночасно емульгатором, розчинником жирів та зволожувачем. Використовується у зволожуючих та очищаючих засобах, а також у декоративній косметиці (тональних основах та помадах).

Polyquaternium 37 - Живить і зволожує волосся і покращує його структуру; Запобігає або уповільнює накопичення статичної електрики;
Знімає статику з волосся, полегшує розчісування, запобігає сплутуванню волосся; Допомагає волоссю утримувати форму, пригнічуючи здатність волосся поглинати вологу;
Надає додатковий об'єм та блиск волоссю; Згладжує волосся, пригнічуючи зайву здатність завиватися від вологи;
У продуктах по догляду за шкірою покращує нанесення, робить шкіру м'якою та шовковистою; Зменшує подразнення від ПАВ та інших хімічних речовин;
Надає легкість нанесення та застосування продукту; Надає шкірі відчуття м'якості, вельветовості, не залишає відчуття жирності.
Маючи позитивний заряд, Polyquaternium 37 нейтралізує негативні заряди більшості шампунів і протеїнів волосся, допомагаючи зменшувати сплутування волосся. Також позитивний заряд має деякий антимікробний ефект.

Основна функція Cation-gel – добавка контролю реології в готової продукції. Основне застосування полягає у використанні у гігієнічній та косметичній промисловості.

Основне застосування
Cation-gel
призначений для рецептур засобів для догляду за волоссям та шкірою. Покращує зовнішній вигляд, тактильні відчуття та чудову розтіканість при нанесенні готових косметичних продуктів.

Особливості введення в рецептуру
Cation-gel
може бути введений у косметичний засіб практично на будь-якому етапі виробництва, якщо у процесі виробництва виявляється недостатня в'язкість підсумкового продукту. Це дозволяє легко варіювати консистенцію, а також виключати із рецептур воску. Для отримання готової консистенції гелю на основі Cation-gel не потрібні спеціальні технологічні умови вимішування. Стійкий до електролітів.
Крім того, Cation-gel не вимагає нейтралізації або нагрівання та активується простим перемішуванням з водою/водним розчином/емульсією крему.
При застосуванні Cation-gel не потрібні додаткові продукти, що загущають або стабілізують консистенцію. Є самостійним стабілізатором і загусником. Здатний створювати консистенції від низької, що розтікається до високо-в'язкої з достатньою ефективністю, при досить низьких дозуваннях в рецептурі.

Cation-gel може забезпечити низку переваг у складі засобів особистої гігієни. Його катіонний склад був розроблений для забезпечення високої ефективності як загусника, плюс субстантивність для волосся і шкіри, внаслідок чого вийшов чудовий продукт із відмінними кондиціонуючими властивостями.

Ключові властивості
- високоефективний загусник
- чудова розтікність
- кондиціювання
- стабілізація емульсії/загущення/контроль консистенції

Універсальність застосування
Cation-gel
був розроблений для використання в рецептурах з катіонними та неіонними речовинами.
Дозволяє холодне перемішування у водних системах, тим самим збільшуючи швидкість процесу та ефективності, а також зниження витрат на енергію у виробництві.
Дозволяє створювати косметичні емульсії продуктів просто, без необхідності вибирати специфічні емульгаторії, враховувати показник HLB.
Не вимагає нейтралізації або додавання лужних агентів для досягнення необхідної в'язкості.
Дозволяє ефективне загущення рецептур продуктів у широкому діапазоні рН, особливо при низькому рН.
Не залишає білої плівки на шкірі/волосі.
Може емульгувати інші олії/силікони у рецептурі (до 25%)
Загущення/розподіл/стабілізація/зволоження/кондиціювання

Ідеально підходить для "труднозагущених" косметичних рецептур
- Вищі олія/силікон рецептури
- DHA автозагари
- АНА системи
- Дептлятори, розпрямлячі волосся
- Високий % розчинників, що містяться в рецептурі
- Рецептури, що містять зважені частки
- Широкий діапазон рН
- Холодний процес

Область застосування та дозування

Кремові основи (загущення, пом'якшення, зволоження, стабілізація, покращення розтікання) - 2,5-3,5%
АНА засоби для догляду за шкірою (загущення, пом'якшення, зволоження, стабілізація, поліпшення розтікання) - 2-3%
Очищувальні продукти (загущення, кондиціювання, стабілізація гелю) – 1,5%
Сонцезахисні засоби/засоби після засмаги (загущення, кондиціювання, зволоження) - 1,25 - 1,75%
Маски/кондиціонери/засоби для волосся (загущення, кондиціювання, стабілізація, поліпшення розтікання/розподільності) - 1,5-2%

Умови зберігання: Не заморожувати. Зберігати при температурі 5 - 35ºC

Придатний до:
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Cation-gel

Немає в наявності
Артикул: Э30
Оберіть обʼем
23.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.