Попередній товар Наступний товар


Пілінг лактобіоновий 5%, рН 2,65

Всесезонний пілінг, що не має обмежень щодо сонячної активності. Не викликає явно вираженого лущення, має короткий реабілітаційний період. Найефективніший пілінг проти процесу глікації - "зацукровування" колагенових і еластинових волокон, з подальшим їх руйнуванням.

Лактобіонова кислота - полігідроксикислота (PHA) третього покоління. Вважається одним із найбільш перспективних інгредієнтів, у боротьбі з віковими змінами у шкірі, у сучасній косметології. Лактобіоновий пілінг – одна з найефективніших процедур у боротьбі з глікацією.

Вивчаючи вікові зміни шкіри, наука виділила важливі фактори у процесах старіння: фотостаріння – виникнення зморшок у результаті впливу ультрафіолетового випромінювання; хроностаріння – виникнення зморшок, внаслідок біологічного старіння організму; глікація - "зацукровування" волокон колагену та еластину в дермі.
Першим за значимістю фактором утворення зморшок наука називає фотостаріння; другим за значимістю – глікацію; і лише третє місце відведено хроностарінню.

Показання:

- глікація, фотостаріння
- кератоз, гіперкератоз
- гіперпігментація, постакне пігментація
- фотопігментація, жовтий "старечий" відтінок обличчя
- розширені пори, вугровий висип, акне
- атонічна шкіра
- поверхневі зморшки, включаючи глибокі
- мімічні зморшки
- деформаційний тип старіння особи (оплив овал), опущення куточків рота, складки на шиї
- ліфтинг ефект
- суха, тонка шкіра
- в'янення шкіри, дрібна сітка зморшок
- зниження показника трансепідермальної втрати вологи
- стимуляція обмінних процесів у шкірі
- антиоксидантний захист
- рубці, стрії
- вросле волосся
- підготовка до шліфування, мікродермарбразії
- редермалізація (відновлення) шкірного покриву після процедур, операцій

Протипоказання:
- порушення цілісності шкіри
- запалення на шкірі
- герпес в активній формі
- тяжкі соматичні захворювання
- вагітність, лактація
- індивідуальна нестерпність


Техніка безпеки. Обов'язкове тестування на чутливість та алергічну реакцію (попереднє нанесення на згин ліктя або в області за вухом)

Кількість процедур, що рекомендується: для обличча, повік і області декольте 5-10 процедур 1 раз на тиждень. Може використовуватися великі ділянки шкіри (тіло).
Час експозиції: 5-15 хвилин, можливе нанесення повторного шару, потім видалити за допомогою ватного диска або спонжу з холодною водою. При сильному почервонінні або безперервному печінні, протерти обличчя нейтралізуючим складом (1 склянка води. 1 ст. ложка соди) і ще раз обполоснути водою. Потім наноситься активна сироватка (див. рекомендації в описі вище). Наступним етапом процедури може бути нанесення альгінатної маски або зволожуючого крему. Далі – засіб із СПФ.

Придатний до: 10.2022 р.

Розгорнути повний опис

Пілінг лактобіоновий 5%, рН 2,65

В наявності
Артикул: ХП14
Оберіть обʼем
360.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.