Попередній товар Наступний товар


Консервант косметичний Iscaguard PBD

Iscaguard PBD – комплексний консервант. Являє собою суміш органічних кислот, розчинених у феноксіетанолі. Підходить для рецептур з рівнем pH 3-6,5 та забеспечує ефективний захист від бактерій, дріжджів, цвілі та грибків.

 

Консервант Iscaguard PBD – ефективність проти грампозитивних, грамнегативних бактерій, цвілевих грибів, дріжджових грибів.

INCI: Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol

Дані специфікації
Зовнішній вигляд: блідо-жовта рідина, злегка в'язка
Колір розчину: < 100 за шкалою Хазена
Dehydroacetic acid (вміст) 4.75 – 5.25 %
Benzoic acid (вміст) 9.75 – 10.25 %
Phenoxyethanol (вміст) 84.5 – 85.5 %
Питома вага (при 20°C): ~1.128 gcm-3
Запах: легкий
Показник заломлення (при 20°C): ~ 1.531
Показник pH (1% розчин): 3,0 - 5,0
Рекомендоване дозування для засобів, що змиваються і не змиваються: 0,5-1,0% (1,17% max)
Рекомендований діапазон рН готових засобів: 3 - 6,5
Розчинність: вода, гліколі
Температурний режим: до 60 °C

Не використовувати в аерозольних розпилювачах.

Забезпечує косметичні клейми
Paraben Free
Thiazolinone Free
Formaldehyde Free

Iscaguard PBD є сумішшю органічних кислот, розчинених у феноксиетанолі. Даний консервант підходить для рецептур з рівнем pH 3-6,5 та забезпечує
ефективний захист від бактерій, дріжджів, цвілі та грибків.

Dehydroacetic acid - дегідрооцтова кислота
Дегідрооцтова кислота являє собою органічну сполуку, що зазвичай має вигляд білого кристалічного порошку без запаху. Він має потужні протигрибкові та антибактеріальні властивості та використовується в багатьох продуктах особистої гігієни та догляду за шкірою та харчових продуктах як консервант. Є біорозкладною речовиною і не забруднює навколишнє середовище. Використовується у косметичних засобах з маркуванням Bio.
Не канцерогенна
Не впливає на репродуктивну функцію
Не є алергеном
Не імунотоксична
Benzoic acid - бензойна кислота
Переваги бензойної кислоти у догляді за шкірою включають антивікові, заспокійливі та зволожуючі властивості. Крім того, основна похідна бензойної кислоти, відома як феноловератрова кислота, містить високі концентрації антиоксидантів, що допомагають нейтралізувати вільні радикали, що присутні у навколишньому середовищі.
Бензойна кислота допомагає запобігти інфекції, спричиненій бактеріями; використовується для лікування подразнень та запалень на шкірі, викликаних опіками, укусами комах, грибковими інфекціями або екземою.
Багато косметичних та фармацевтичних продуктів, у тому числі лікувальні засоби для вмивання та креми для особи, мають у своєму складі бензойну кислоту, як активний інгредієнт. Крім цього, Benzoic acid використовується як консервант в ополіскувачах для рота, дезодорантах, миючих засобах для тіла, зубних пастах, лосьйонах після гоління та сонцезахисних кремах.
Phenoxyethanol - феноксиетанол
Феноксіетанол використовується як консервант у косметичних продуктах, а також як стабілізатор у парфумерії та милі. Впливу феноксиэтанола на шкіру приписують різні реакції, від екземи до важких, небезпечних життя алергічних реакцій. Однак, згідно з оглядом косметичних інгредієнтів, при використанні концентрації 1% або менше феноксиетанол у догляді за шкірою безпечний. ... Багато з опублікованих досліджень, в яких виявлено, що феноксіетанол є подразником, роблять це відносно набагато більших концентрацій (майже у 200 разів).
Має широкий спектр антимікробної активності і вже кілька десятиліть широко використовується як консервант у косметичних продуктах. Він ефективний щодо різних грамнегативних і грампозитивних бактерій, а також щодо дріжджових грибків і має лише слабку інгібуючу дію на резидентну шкірну флору. За даними Європейського наукового комітету з безпеки споживачів, феноксиетанол безпечний для всіх споживачів, включаючи дітей різного віку, при використанні як консервант у косметичних продуктах у максимальній концентрації 1%.
Феноксіетанол також діє як бактерицидний агент, підвищуючи проникність клітинної мембрани для іонів калію і надаючи пряму інгібуючу дію на мікробний синтез ДНК та РНК. Завдяки своїй широкій антимікробній активності, феноксиетанол десятиліттями використовувався як консервант у різних продуктах, таких як ліки (наприклад, у вакцинах) та біоцидних продуктах для дезінфекції рук з концентрацією до 5%, включаючи продукти для малюків.

Важливо. Концентрації, що використовуються, варіюються в залежності від типу рецептур та інших присутніх інгредієнтів. Правильне дозування та термін зберігання кінцевого продукту мають визначатися за допомогою мікробіологічних тестів готової рецептури.

Рекомендована сфера застосування консерванту Iscaguard PBD
- шампуні, гелі, засоби для ванн
- креми, лосьйони
- O/W емульсії
- W/O емульсії
- косметика для повік
- косметика для губ
- вологі серветки
- догляд за порожниною рота
- дитяча косметика (старше 3-х років)

Рекомендації використання, отримані в результаті оцінки керівних принципів регулювання косметичних засобів та ефективності консервантів для типових складів.
Iscaguard PBD сумісний із більшістю інгредієнтів засобів особистої гігієни. У водній формі.
Для повного розчинення консерванту може знадобитися нагрівання до 40°C.

Однак слід уникати тривалої дії високих температур, щоб захистити від знебарвлення.
Iscaguard PBD ефективно працює при значеннях pH нижче 6,5, хоча забезпечує оптимальну ефективність.

Джерела:
Опис виробника
Journal of the American College of Toxicology, 1985, pages 123-159
onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/jdv.15944

Розгорнути повний опис

Консервант косметичний Iscaguard PBD

В наявності
Артикул: К4
Оберіть обʼем
26.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.