Попередній товар Наступний товар


AminoGerm

Амінокслотний коктейль. вилучений із пророщеної пшениці. Містить набір із 16 "амінокислот краси". Прекрасний засіб, як стимулювання зростання волосся, антивікових програм, зміцнення шкіри, і навіть засіб проти герпесу та інших. шкірних вірусів.

Є амінокислотним коктейлем, витягнутим з пророщеної пшениці Triticum vulgare

Найменування по INCI:
Water, Aspartic acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Methioninum, Isoleucine, Leucine, Tyrosine, Phenylalanine, Histidine, Lysine, Arginine
Агрегатний стан: рухлива рідина
Колір: прозорий, палевий
Запах: слабкий, характерний
Температура кипіння >100 °C
Щільність 1,15 г/мл за 20 °C
Розчинність 100% у воді
pH 6.5
Роздратування шкіри: не дратує навіть при нанесенні на шкіру в концентрації 50%
Роздратування очей: не дратує
Сенсибілізація: не дратує
Токсичність: не токсичний

Молекулярна вага:
Aspartic acid/аспаргінова кислота
(Molecular Weight g/mol 133.10)
Threonine/Треонін (Molecular Weight g/mol 119.12)
Serine/серин (Molecular Weight g/mol 105.09)
Glutamic Acid/глутамінова кислота (Molecular Weight g/mol 147.13)
Proline/пролін (Molecular Weight g/mol 115.13)
Glycine/гліцин (Molecular Weight g/mol 75.07)
Alanine/аланін (Molecular Weight g/mol 89.09)
Valine/валін (Molecular Weight g/mol 117.15)
Methioninum/метіонін (Molecular Weight g/mol 149.21)
Isoleucine/ізолейцин (Molecular Weight g/mol 131.17)
Leucine/лейцин (Molecular Weight g/mol 131.17)
Tyrosine/тирозин (Molecular Weight g/mol 181.19)
Phenylalanine/Феніланін (Molecular Weight g/mol 165.19)
Histidine/гістидин (Molecular Weight g/mol 155.15)
Lysine/лізин (Molecular Weight g/mol 146.19)
Arginine/аргінін (Molecular Weight g/mol 174.20)

Про роль амінокислот у діяльності людського організму відомо давно: вперше амінокислоту вдалося виділити ще 1806 року. Тим, хто не відволікався під час уроків органічної хімії у школі, відомо, що амінокислоти – основа білка, а білок, своєю чергою, основний будівельний матеріал людського організму. В цілому організм потребує 50 000 білків на основі амінокислот для виробництва клітин, тканин, гормонів та інших структур, необхідних для повноцінного функціонування. Чим менше вихідного матеріалу – тим інтенсивніші негативні процеси. Основною причиною, через яку волосся стає тьмяним, млявим і втрачає свою привабливість, є «випадання» деяких амінокислот. Зміг, надлишок косметики та механічні пошкодження – лише агенти впливу, причина зникнення краси – нестача або відсутність амінокислот.

Справжньою сенсацією нещодавнього Міжнародного з'їзду дерматологів, що відбувся у Пекіні, стало повідомлення групи американських учених. Його суть зводиться до наступного: завдяки багаторічній програмі досліджень, тепер можна назвати амінокислоти, які безпосередньо беруть участь у процесі виробництва волосся. «Цегла, що випала» зветься «гістидин», «лізин» і «тирозин» – їх використання у формулі засобу, призначеного для догляду за волоссям, дає воістину приголомшливий ефект. Сенсаційним для фахівців є звістка про те, що виділені амінокислоти вдалося успішно використати в клінічних умовах, зробивши їх основою спеціальної технології. Результат американців перевірено дев'ятьма європейськими інститутами. Косметичні засоби по догляду за волоссям, у формулу яких були включені гістидин, лізин і тирозин скрізь давали ідентичний і успішний результат: волосся ставало більш слухняним, блискучим, стійким до зовнішніх пошкоджень і привабливим. Результат цих досліджень і тестів змушує косметологів всього світу говорити про аміни як про основу краси майбутнього: якщо їх вдасться включити до складу кремів і масок для шкіри так само успішно, як у шампуні, то проблема старіння шкіри буде вирішена найрадикальнішим чином.

Аспарагінова кислота в організмі є у складі білків і у вільному вигляді. Синтезується в організмі з аспарагіну.
Аспарагінова кислота відіграє у обміні азотистих речовин. Бере участь у освіті піримідинових основ, сечовини. Аспарагінова кислота допомагає виділяти шкідливий аміак із організму. Коли аміак потрапляє до системи кровообігу, він діє як високотоксична речовина. Видаляючи аміак, аспарагінова кислота допомагає захистити центральну нервову систему.
Крім того, аспарагінова кислота сприяє перетворенню вуглеводів у глюкозу та подальшому запасанню глікогену. Тому вона може бути важливим фактором у підвищенні опірності до втоми. Коли солі аспарагінової кислоти давали атлетам, їхня стійкість і витривалість значно підвищувалися.
У косметичних засобах використовується в змивних і незмивних продуктах для догляду за шкірою та засобах для догляду за волоссям, особливо в засобах проти випадання волосся.

Серін. Натуральна протеїногенна амінокислота найчастіше виробляється з протеїнів шовку. Відіграє у організмі, допомагаючи формувати фосфоліпіди (основний компонент клітинної мембрани), у тому числі складаються клітини. Бере участь у виробництві ДНК, обміні речовин, виробництві жирів і жирних кислот, формуванні м'язів, зміцненні їхньої еластичності та підтримці здорової імунної системи.

Серін використовується в косметичній індустрії в засобах догляду за шкірою, в анти-age засобах, як прекрасний зволожувач і відновник природних функцій шкіри. Серін бере участь у процесах вироблення колагену, підвищуючи цим рівень еластичності шкіри.
У засобах для волосся серин використовується як конціціонуюча речовина та антистатик. Через його здатність заповнювати рівень цистеїну у волоссі, серин використовують у терапії відновлення волосся (робити його більш сильним і гладким)
Продукція для оздоровлення шкіри, ліфтинг-сироватки, тоніки для обличчя, сонцезахисні продукти, засоби після засмаги, продукти від розтяжок.
Засоби по догляду за тонким волоссям, що січеться; маски для стимуляції росту волосся, універсальні шампуні, кондиціонери для волосся, засоби для волосся, що не змиваються. Засоби для догляду за нігтями.

Глутамінова кислота, яка отримується з рослинної сировини, це білий кристалічний порошок без запаху. Кислота та її солі застосовуються в харчовому виробництві як смакова добавка (головним чином глутамат натрію). Глутамінова кислота оздоровлює нервову систему, бере участь у метаболізмі вуглеводів та ліпідів. У косметиці її використовують як антиоксидант, а також у складах для перманентної завивки як пом'якшуючий компонент, що захищає волосся від пошкоджень.
Як одна з основних амінокислот волосся (прибл. 14%), глутамінова кислота має властивість буфера (буферної ємності), яка допомагає стабілізувати шар шкіри, що захищає від кислот.

Пролін є однією з двадцяти незамінних амінокислот. Бере участь у синтезі організмом колагену та хрящової тканини. Часто застосовується як інгредієнт енергетичних напоїв та біологічно активних добавок. Використовується в ані-ейдж косметичних продуктах через свою здатність зміцнювати клітини та продовжувати їхній процес життєдіяльності. Одна шоста чата колагену, основного будівельного білка шкіри, що відповідає за молодість шкіри, складається з проліну.
Згідно з дослідженнями, пролін може розщеплювати протеїн, допомагаючи при цьому створювати здорові клітини та сполучні тканини, стимулюючи яскраву, багату фарбами шкіру та прибирає в'ялість, зморшки та прояви фотостаріння шкіри. У косметиці застосовується, в основному, як кондиціонуючий компонент для шкіри та волосся, засоби для схуднення, антицелюлітні засоби, засоби проти розтяжок. Пролін також використовувався в дослідних зразках для догляду за волоссям як одна з чотирьох амінокислот, що допомагають зміцнювати стрижень волосся.
Область застосування, що рекомендується: зволожуючі креми, антивікові креми, засоби коригують фігуру, засоби проти розтяжок, ліфтингуючі засоби. Продукти для догляду за волоссям.

Гліцин є однією з найпростіших амінокислот і грає роль широкому асортименті важливих процесів організму. Гліцин є важливим будівельним блоком для синтезу нуклеїнових кислот, жовчних кислот, білків, пептидів, гемоглобіну, пуринів, аденозинтрифосфат (АТФ), порфіринів, Глутатіон, Креатин, жовчних солей, одного вуглецевих фрагментів, глюкози в глікоген, наряду та амінокислот.
Гліцин у складі косметичних засобів, потрапляючи на шкіру, має зволожуючу дію. Проникаючи у глибокі шари епідермісу, покращує обмінні процеси, захищає мембрани клітин від руйнівної дії вільних радикалів, запобігає процесам передчасного старіння шкіри. Також використовується як структуроутворюючий компонент і загусник при виробництві косметичних засобів.

Аланін – це одна з 20 протеїногенних амінокислот, яка є будівельним матеріалом білка. Використовується в різних косметичних засобах для догляду за шкірою, засобах особистої гігієни, як кондиціонуючий та антистатистичний агент для шкіри та волосся, як активний компонент, що розгладжує шкіру.
Рекомендована сфера застосування: косметичні продукти, що зміцнюють область шиї та декольте; засоби від розтяжок; засоби для підтяжки шкіри навколо очей; кошти для догляду за бюстом; пептидні сироватки anti-age; засоби від зморшок; лікарські засоби для волосся.

Валін називають суперантіоксидантом через його здатність нейтралізувати будь-які форми вільних радикалів. Використовується у косметиці для зволоження шкіри.

Метіонін - незамінна амінокислота (тобто не синтезуються в організмі і мають бути отримані з харчових джерел). Метіонін володіє чудовими антиоксидантними властивостями, підтримує здоров'я волосся, шкіри та нігтів, сприяє розщепленню жирів та відіграє важливу роль у природних процесах детоксикації в організмі.
Це потужний антиоксидант, який містить сполук сірки, що дозволяє запобігати окисному пошкодженню клітин та запаленню, що викликається вільними радикалами. Захищає організм від радіації та інших хвороб, включаючи м'язову слабкість, токсикоз під час вагітності та ламкість волосся.
Метіонін необхідний для синтезу колагену, нуклеїнових кислот та білків, що містяться у кожній нашій клітині.

Він відповідає за безпосередню доставку сірки та інших сполук, необхідних для нормального обміну речовин та зростання.

Ізолейцин – незамінна амінокислота. Одна із трьох розгалужених амінокислот, названих так за специфічну будову молекули (англ. Branched Chain Amino Acids, BCAA's). Ці амінокислоти дуже важливі для побудови м'язів, оскільки м'язові волокна складаються майже на 35 відсотків. Крім того, ізолейцин може бути джерелом енергії для м'язових клітин, а також запобігати надвиробництву серотоніну в мозку за рахунок обмеження доступності триптофану. Ці амінокислоти дуже потрібні спортсменам, оскільки вони збільшують витривалість та сприяють відновленню м'язової тканини.
Ізолейцин – джерело енергії для м'язової тканини, що бере участь у синтезі гемоглобіну. Включає лейцин і валін. До косметики застосовується для відновлення, тонізування та зволоження шкіри.

Лейцин – незамінна амінокислота, відома своєю властивістю уповільнювати процеси деградації м'язів, шкіри та сполучної тканини за рахунок збільшення синтезу м'язового білка.
Вона також може сприяти зростанню та відновлення м'язової тканини в кістках, м'язах, і, головне, основне її застосування у товарах для краси шкіри. Завдяки цій здатності, лейцин-інгредієнт, що використовується в anti-aging терапії. Здатний регенерувати шкіру, що старіє, і зменшувати зморшки, усувати в'ялості шкіри; робить шкіру більш пружною, еластичною.
Також, лейцин допомагає у загоєнні ран у поєднанні з іншими амінокислотами.
Рекомендована сфера застосування: косметичні продукти, що зміцнюють область шиї та декольте; засоби від розтяжок; засоби для підтяжки шкіри навколо очей; кошти для догляду за бюстом; пептидні сироватки anti-age; засоби від зморшок.

Тирозин – незамінна амінокислота, яка використовується клітинами для синтезу білків. Використовується в косметичних засобах догляду за шкірою продуктів через його здатність виробляти меланін, хімічну речовину, яка виробляє колір шкіри. Згідно з дослідженнями Медичного Центру Мерілендського університету, тирозин у поєднанні з аскорбіновою кислотою стимулює фібробласти продукувати більше колагену.
За даними FDA, кілька років тому було доведено, що внутрішній прийом і місцеве застосування тирозин не впливає на синтез меланіну [створення меланіну],” частково тому, що хімічний склад тирозину, досить складний і не має такого ефекту, коли ця речовина застосовується зовнішньо.
Рекомендована сфера застосування: пептидні сироватки, засоби для схуднення, пом'якшувальні засоби, засоби щоденного догляду за шкірою.

Фенілаланін - відноситься до незамінних амінокислот. Фенілаланін виконує функцію будівельного блоку білків, відіграє значну роль у синтезі таких білків, як інсулін, папаїн та меланін, а також сприяє виведенню нирками та печінкою продуктів метаболізму. Він сприяє покращенню секреторної функції підшлункової залози та печінки.
Фенілаланін пов'язаний з функцією щитовидної залози та надниркових залоз, бере участь в утворенні тироксину – основного гормону щитовидної залози. Цей гормон регулює швидкість обміну речовин, наприклад, прискорює "спалювання" поживних речовин, що є надлишком.
Сприяє відновленню нормальної пігментації шкіри.
Витіліго. У кількох дослідженнях зроблено висновок, що L-фенілаланін може сприяти відновленню пігментації шкіри, допомагаючи звести до мінімуму бліді плями, спричинені вітіліго. Фенілаланін приблизно так само ефективний проти вітіліго, як і L-тирозин. Креми, що містять фенілаланін, допомагають дуже непогано. Для досягнення найкращих результатів використовуйте амінокислоту у поєднанні з міддю, яка потрібна організму для синтезу природного пігменту шкіри – меланіну.

Гістидин - незамінна амінокислота, що сприяє зростанню та відновленню тканин. Захищає білки від глікозилювання, тобто. окиснення глюкозою, що призводить до перехресного зшивання молекул та порушення функціонування клітин. Крім того, гістидин активує спеціальні внутрішньоклітинні органели протеасоми, які розщеплюють глікозильовані білки.
Гістамін, дуже важливий компонент багатьох імунологічних реакцій, синтезується із гістидину.
Гістидин – незамінна амінокислота. Одне з головних сполук у шкірі, що поглинають УФ-промені.

Лізин – це незамінна амінокислота, що входить до складу практично будь-яких білків, необхідна для зростання, відновлення тканин, виробництва антитіл, гормонів, ферментів, альбумінів.
Ця амінокислота має противірусну дію, особливо щодо вірусів, що викликають герпес та гострі респіраторні інфекції. Рекомендується поєднувати лізин з вітаміном С та біофлавоноїдами при вірусних захворюваннях.
Лізин бере участь у формуванні колагену та відновленні тканин. Його застосовують у відновлювальний період після операцій та спортивних травм.
L-лізин здатний пригнічувати реплікацію вірусів простого герпесу і скорочувати тривалість перебігу захворювання.

У клінічних випробуваннях, мазь, що містить лізин та оксид цинку, літію карбонат та екстракт прополісу – показала порівнянну ефективність з використанням ацикловіру. L-Лізин – один із найкращих варіантів, доступних для обробки інфекцій вірусу герпесу. Потрапляючи до організму, лізин замінює іншу амінокислоту – аргінін. За хімічною структурою вони як два брати близнюки. Вірус герпесу "помиляється" і будує нові віруси не з аргініну, а з лізину, що можна порівняти як будівництво будиночків з піску, а не бетону. Звісно, ​​" новонароджені " віруси, побудовані з лізину, відразу гинуть – розмноження припиняється.
Лізин посилює синтез колагену та перешкоджає його деградації, пов'язаній з віком; регулює зволоженість шкіри; покращує колір та тонус шкіри, рекомендований у поспілінговому догляді, зменшує прояви фотоушкоджень; сприяє відновленню тканин, запобігає рецидивам генітального герпесу, запобігає утворенню "застуди на губах"; зміцнює волосся. покращує стан нігтів.

Аргінін – будівельний матеріал білків. Відіграє ключову роль у розподілі клітин, імунної функції, виробленні гормонів і виробництва гормону росту, сприяє загоєнню ран.
Організм використовує його у виробництві нітриту азоту, який змушуючи "відпочивати" кровоносні судини, тим самим збільшуючи приплив крові. Збільшує процес спалювання жирів, тому аргінін використовується як ключовий компонент у різних програмах зниження ваги та нарощування м'язової маси.
Щодо догляду за шкірою, цей інгредієнт, головним чином, діє як антиоксидант, який покращує виробництво колагену. Він, в основному, використовується в anti-Age терапії для обличчя та тіла - лосьйони, нічні креми та сироватки.
Для волосся – зміцнення, стимуляція росту.

Дозування:
Терапевтичні/профілактичні програми anti-age терапії, лікування герпесу, контагіозний молюс (попередження рецидивів), лікування вітіліго (%) 4,0-8,0
Поліпшення стану шкіри, кольору обличчя (%) 2,0-5,0
Розгладжування рельєфу шкіри, запобігання появі розтяжок, догляд за зоною декольте та шиї (%)  3,0-7,0
Поглинання вільних радикалів, зменшення симптомів фотостаріння (%) 2,0
Збільшення метаболічної активності (%) 2,0 - 4,0
Збільшення вологоутримуючої здатності, терапія стимуляції росту та зміцнення волосся (%) 2,0 - 10,0
Прискорення утворення колагену, СОД активність, синтез фібропастів (%) 2,0 - 5,0

Джерела:
Опис виробника
vsezdorovo.com/2012/08/glycine/
terra-aromatica.ru/aminokisloty-osnova-osnov-lizin-i-74.html
nmiff.ru/paradeigma/lysine.htm
bestvitaminsources.com/html_pgs/amino_acids_all/amino_histadine.html
truthinaging.com/customsearch/result/?search-category=eve&q=#

Придатний до: 12.2024 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

AminoGerm

В наявності
Артикул: КИ110
Оберіть обʼем
22.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.