Попередній товар Наступний товар


Baobab Poliactive

Поліактивний антиоксидант - у 22 рази сильніший за червоний виноград. Містить амінокислоти, кальцій та ін. вітамінів і мікроелементів. Відновлює тканини, зміцнює судини та капіляри, уповільнює запальні процеси.

Adansonia Digitata dried powder

Специфікація
Використана рослина
: Adansonia Digitata
Ботанічна родина: Бомбаксове
Ботанічні особливості: рослина з широким стволом, що походить з Африки, Мадагаскару
Використані частини: м'якоть фрукта
Метод екстракції: механічне відділення м'якоті від насіння та від червоних волокон з наступним тетруванням.
Склад: порошок плодів баобабу
Вид: Водорозчинний порошок
Колір: Від білого до біло-рожевого
Запах: Нейтральний
Смак: Злегка кислуватий
рН (рр 10%): 2.7 - 3.7

Головні компоненти:
Середній вміст амінокислот у 100г протеїну:
Пролін 2.35 г
Істидин 2.71 г
Леуцин 8.41мг
Лізин 14.62 г
Аргінін 6.04 г
Ізолеуцин 10.73 г
Метіонін 4.92 г
Цистеїн 11.23 г
Глютамінова кислота 4.02 г
Валін 1.62 г
Тирозин 4.21 г
Триптофан 1.49 г
Треонін 2.96 г

ПРОЛІН - замінна амінокислота виконує допоміжні ГАМК функції гальмування ЦНС, що міститься у більшості білків. Пролін покращує стан шкіри, за рахунок збільшення продукції колагену та зменшення його втрати з віком, покращує структуру шкіри, зміцнює суглобові сполуки, зв'язки та серцевий м'яз, підтримує у нормальному стані сполучні тканини (печінка, нирки, склера ока, судини).
ГІСТИДИН - незамінна амінокислота, що сприяє зростанню та відновленню тканин. Гістидин входить до складу мієлінових оболонок, що захищають нервові клітини, а також необхідний для утворення червоних та білих клітин крові.
Лейцин - незамінна амінокислота, що відноситься до трьох розгалужених амінокислот. Діючи разом, вони захищають м'язові тканини і є джерелами енергії, а також сприяють відновленню кісток, шкіри, м'язів, тому їх прийом часто рекомендують у відновлювальний період після травм та операцій. Лейцин також дещо знижує рівень цукру в крові та стимулює виділення гормону росту.
ЛІЗИН – незамінна амінокислота, яка бере участь у синтезі, формуванні колагену та відновленні тканин. , Входить до складу практично будь-яких білків, необхідна для зростання, відновлення тканин, виробництва антитіл, гормонів, ферментів, альбумінів. Недолік лізину може призводити до дратівливості, втоми та слабкості, поганого апетиту, уповільнення росту та зниження маси тіла. Лізин бере участь у синтезі антитіл, гормонів, ферментів і таким чином сприяє противірусному захисту організму. Він необхідний для нормального формування кісток та зростання дітей, сприяє засвоєнню кальцію та підтримці нормального обміну азоту у дорослих.
АРГІНІН - відноситься до умовно незамінних амінокислот, є структурним компонентом сполучної тканини, надає стимулюючу дію на вироблення інсуліну підшлунковою залозою як компонент вазопресину (гормону гіпофізу) і допомагає синтезу гормону росту, який, у свою чергу, покращує опірність захворювань. Він сприяє відновленню тканин, посилює синтез білка для зростання м'язів, зменшує рівень сечовини в крові та сечі, бере участь у процесах спалювання жиру, перетворення його на енергію.
ІЗОЛЕЙЦИН - незамінна амінокислота, яка визначає фізичну та психічну витривалість, т.к. регулює процеси енергозабезпечення організму. Є необхідною для синтезу гемоглобіну, що регулює рівень цукру в крові. З огляду на вищезгадані властивості дуже важлива при фізичних навантаженнях, а також при проблемах з психікою, в т.ч. при психічних захворюваннях Недолік ізолейцину викликає збудження, занепокоєння, тривогу, страх, стомлення, запаморочення, непритомні стани, прискорене серцебиття, пітливість.
МЕТІОНІН – незамінна амінокислота, яка захищає суглоби та забезпечує детоксикацію організму. Метіонін в організмі перетворюється на цистеїн, який є попередником гпютатиона. Це дуже важливо при отруєннях, коли потрібна велика кількість гпютатиона для знешкодження токсинів та захисту печінки. Перешкоджає відкладенню жирів також необхідний для синтезу нуклеїнових кислот, колагену та багатьох інших білків.
ЦИСТЕІН (ЦИСТИН) – відноситься до сірковмісних і відіграє важливу роль у процесах формування тканин шкіри, входить до складу альфа-кератину, основного білка нігтів, шкіри та волосся. Він сприяє формуванню колагену і покращує еластичність і текстуру шкіри, є попередником глютатіону - речовини, що надає захисну дію наклейки печінки та головного мозку від пошкодження алкоголем, деяких лікарських препаратів та токсичних речовин, що містяться в сигаретному димі, допомагає знешкоджувати деякі токсичні речовини. ушкоджуючої дії радіації. Він є одним із найпотужніших антиоксидантів. Він необхідний для зростання волосся та нігтів.
ГЛУТАМІНОВА (ГЛЮТАМІНОВА) КИСЛОТА - замінна амінокислота, що грає роль нейромедіатора з високою метаболічною активністю в головному мозку, стимулює окисно-відновні процеси в головному мозку, обмін білків, виявляє ноотропну дію. Відіграє у азотистому обміні.

Нормалізує обмін речовин, змінюючи функціональний стан нервової та ендокринної систем. Глютамінова кислота може використовуватися клітинами головного мозку як джерело енергії. Глютамінову кислоту застосовують під час корекції розладів поведінки у дітей, а також при лікуванні епілепсії, м'язової дистрофії, гіпоглікемічних станів, ускладнень інсулінотерапії цукрового діабету та порушень розумового розвитку.
ВАЛІН – незамінна амінокислота, є одним з головних компонентів росту та синтезу тканин тіла, стимулює розумову діяльність, активність та координацію. Валін необхідний для метаболізму в м'язах, відновлення пошкоджених тканин, може бути використаний м'язами як джерело енергії. При нестачі валіну порушується координація рухів тіла та підвищується чутливість шкіри до численних подразників.
ТИРОЗИН – є протеїногенною амінокислотою та входить до складу білків усіх відомих живих організмів. Тирозин входить до складу ферментів, у багатьох з яких саме тирозину відведено ключову роль ферментативної активності та її регуляції.
ТРИПТОФАН - незамінна амінокислота, яка в організмі людини безпосередньо перетворюється на серотонін-нейромедіатор, який викликає розумове розслаблення та створює відчуття емоційного благополуччя.
ТРЕОНІН- це незамінна амінокислота, що сприяє підтримці нормального білкового обміну в організмі. Вона важлива для синтезу колагену та еластину, допомагає роботі печінки та бере участь в обміні жирів у комбінації з аспартовою кислотою та метіоніном. Треонін знаходиться в серці, центральній нервовій системі, скелетній мускулатурі та перешкоджає відкладенню жирів у печінці. Ця амінокислота стимулює імунітет, оскільки сприяє продукції антитіл.

Вміст кальцію вдвічі більший ніж у молоці
Вітаміну С у 6 разів більше, ніж в апельсині

М'якуш плода баобабу містить у собі різні компоненти з антиоксидантною активністю:
Висока концентрація Вітаміну С (300 мг/100г)
Біофлавоноїди
Феноли та Поліфеноли
Провітамін A

Є натуральним джерелом поживних речовин та мікроелементів.
Вітаміни: C, A, B1, B2, B6, PP
Важливе джерело кальцію,
Залізо, магній, калій, натрій, цинк, марганець, фосфор
Амінокислоти, глюкоза та фруктоза, сахароза, мальтоза,
розчинні полісахариди та крохмаль

Антиоксидант
• Харчові волокна (у тому числі і водорозчинні) з пробіотичними властивостями – сприятливо впливає на зростання лактобацили та симбіонтних бактерій
• Протизапальне, болезаспокійливе, жарознижувальне
• Антидіарея, антидизентерія, проносне
• Джерело живильних мікроелементів
• Чудовий натуральний ексципієнт для галенопродуктів

Оксидантний стрес від вільних радикалів значно впливає на патогенез різних захворювань:
Захворювання кишечника
Артеріосклерози
Ревматоїдний фактор
Проблеми циркуляції крові
Варикозне розширення вен
Невродегенерація
Проблеми дихальної системи
Серцеві захворювання
Рак
Передчасне старіння
Запалення
Діабет
Надлишок холестерину
Ослаблений імунітет
Діабет

Прийом порошку плодів баобабу під час вагітності вирішує такі проблеми: запори, авітаміноз, дефіцит кальцію, запобігання токсикозам та профілактика судом.

За своєю антиоксидантною активністю Baobab Poliactive:
майже вдвічі ефективніше ніж шовковик
у 2,5 рази ефективніше за гранат
в 5 разів ефективніше ніж ожина
у 8 разів ефективніше ніж чорниця
у 9 разів ефективніший ніж малина
у 22 рази ефективніший за червоний виноград

В Африці м'якоть плода баобаба використовується як протизапальний, болезаспокійливий, жарознижувальний засіб.
500 мг/кг м'якоті плода мають таку ж дію як і 15 мг/кг фенілбутазолу або 50 мг/кг ацетилсаліцилової кислоти.
Дана дія виявляється завдяки присутності в м'якоті стеролів, сапоніни та тритерпенів.

М'якуш плода баобаба ефективний при деяких кишкових розладах. В Африці м'якуш плода баобабу використовується проти дитячої діареї.
Благодійно діє на кишечник завдяки наступним компонентам:
Антидизентерія: таніни (в'яжучий засіб), цвіль, (абсорбуючий), целюлоза.
Нормалізація роботи ободової кишки: пробіотичний ефект

Застосування: Інгредієнти для харчової продукції, напоїв, біологічно активні добавки та косметика.

М'якуш плода може бути використаний як натуральне джерело в поживних комплексах.
У косметичних продуктах Baobab Poliactive застосовується як антиоксидант та джерело вітамінів, полісахаридів та амінокислот:
- зміцнює судини та капіляри, підвищує їх еластичність;
- покращує кровообіг;
- запобігає появі капілярної "сітки" на ногах;
- при кровоточивості ясен
- уповільнює запальні процеси
- вирівнює колір обличчя
- покращує стан шкіри при акне та пігментації
- запобігає появі розтяжок за рахунок стимуляції вироблення колагену та еластину

Косметичне застосування: 1-2%
Внутрішнє застосування: 0,2-0,5 г
(за 20-30 хвилин до їди). 0.5 г поршка = 1/3 чайної ложки "без гірки"
Термін придатності до споживання: 3 роки

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 10.2022 г.

Розгорнути повний опис

Baobab Poliactive

Немає в наявності
Артикул: АН1
Оберіть обʼем
28.40 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.