Попередній товар Наступний товар


Гіалуронова кислота в/м (98,1%)

Є найкращим зволожувачем шкіри. Має антибактеріальні та ранозагоювальні властивості, вона також є основним компонентом сполучної тканини, здійснює більшість її функцій.

Hyaluronic acid
Гіалуронова кислота (високомолекулярна)

Молекулярна вага молекул гіалуронової кислоти-1,34 МДа

Зовнішній вигляд: тонкодисперсний порошок
Колір білий
рН (0,1% водний розчин): 7,05
Країна-виробник: Індія
Водорозчинна речовина (розчиняється повільно, утворюючи гелеподібну структуру).
Після застосування косметики з гіалуроновою кислотою (гіалуронатом натрію) шкіра виглядає більш м'якою, гладкою та ніжною. І це не просто зовнішній ефект. Справа в тому, що вологе середовище, яке створює гіалуронова кислота біля поверхні шкіри, зменшує випаровування води через роговий шар, оскільки інтенсивність випаровування залежить від відносної вологості навколишнього повітря. Це дуже суттєво, оскільки проникність рогового шару для води може різко збільшуватися під впливом УФ випромінювання, руйнівної дії поверхнево-активних речовин та забруднень, що оточують нас усюди. Гіалуронова кислота у складі сонцезахисних засобів, денних кремів та декоративної косметики може на якийсь час "прикрити" пошкоджений роговий шар, не дозволяючи шкірі зневоднюватися, поки йдуть відновлювальні процеси в епідермісі. Крім того, полімерна мережа, яку гіалуронова кислота утворює на поверхні шкіри, дозволяє біологічно активним речовинам, що входять до складу косметичних засобів, довше на ній затримуватися, що підвищує ймовірність того, що вони проникнуть в епідерміс.
Гіалуронова кислота на сьогоднішній день є найкращим зволожувачем шкіри. Вона також має антибактеріальні та ранозагоювальні властивості, вона також є основним компонентом сполучної тканини, здійснює більшість її функцій.
Рекомендоване дозування: 0,1-1%
Джерело

Використання гіалуронової кислоти (гіалуронату натрію) низькокомолекулярної:
застосовується в косметиці для антивікових та регенеруючих серій.
У розділі "Статті" ви можете ознайомитися з дослідженнями, проведеними з низько- та високомолекулярною гіалуроновою кислотою.
Коротка теза з опублікованого дослідження:
Було доведено, що низькомолекулярна гіалуронова кислота краще транспортується через шкірний покрив, ніж гіалуронова кислота з високою молекулярною масою, а також активує більшу кількість генів кератиноцитів, включаючи гени, що відповідають за диференціювання кератиноцитів і формування комплексів міжклітинних контактів. шкірі.
У дослідженні було показано, що зволожуючий ефект і підвищення еластичності шкіри більшою мірою властиві гіалуронової кислоти з високою молекулярною масою, тоді як ефект, що розгладжує, продемонструвала гіалуронова кислота з низькою молекулярною масою.
Збільшення активності при зниженні молекулярної ваги гіалуронової кислоти може пояснюватись підвищенням трансепідермального проникнення для молекул гіалуронової кислоти меншого розміру.
Дослідження вперше показало, що аплікація низькомолекурної гіалуронової кислоти призводить до активізації фізіологічних процесів шкіри та отримання омолоджувального ефекту, який може бути досягнутий за рахунок підвищення проникності та зменшення молекулярної маси.

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 06.2023 р.

Розгорнути повний опис

Гіалуронова кислота в/м (98,1%)

Немає в наявності
Артикул: КК5
Оберіть обʼем
99.40 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.