Попередній товар Наступний товар


Glyco-caviar

Висококонцентрований космлекс екстракту чорної ікри, морських глюкозаміногліканів та глікогену. Має властивості, що регенерують, відновлюють еластичність шкіри.

INCI: Water, Glycerin, Hydrolyzed Roe, Glycosaminoglycans, Glycogen

Опис: висококонцентрований космлекс екстракту чорної ікри, глюкозаміногліканів та глікогену. Має властивості, що регенерують, відновлюють еластичність шкіри.

Технічні характеристики
Зовнішній вигляд
(20°C): рідина
Колір: з жовтуватим відтінком
Запах: характерний
Щільність (г/мл, 20°C): ~ 1,105 g/ml
Ph: 6-7
Концентрація у перерахунку на суху речовину: 37%
Розчинність у воді: розчинний
Рекомендоване дозування: 1-2%

Glyco-caviar - природний, морський, активний інгредієнт преміум-класу, що використовується в косметичних формулах, спрямованих на 4 основні цілі у догляді за шкірою:
- Регенерація
- розгладжування мікрорельєфу
- Живлення
- Зволоження/ліфтінг

Кожна крупинка ікри має екстраординарні енергетичні ресурси, необхідні та достатні для зародження та живлення нового життя. Комплекс Glyco-caviar заснований на цьому енергетично багатому джерелі життя і є найціннішим продуктом у доглядовій/професійній косметиці, що забезпечує клітинну регенерацію, розгладження мікрорельєфу шкіри у поєднанні з розкішною витонченістю.
Glyco-caviar - натуральний, морський активний інгредієнт із чорної ікри, збагачений морськими глікозаміногліканами (гіалуронової кислоти та сульфату хондроїтину) та морським глікогеном.
Протеїни ікри чудово впливають на ключові клітини шкіри, забезпечуючи її відновлювальні функції. Особливо рекомендовано застосування препарату в нічних відновлювальних засобах, коли шкіра регенеруючі функції шкіри є особливо активними.
Завдяки унікальному складу мінеральних та оліго-елементів, чорна ікра становить великий інтерес у процедурах відновлення шкірного покриву. Білки та амінокислоти (колаген, глобулін, іхтулін, альбумін, глюко- та ліпопротеїди) – 25-30%, жири (фосфоліпіди, жирні кислоти з довгим ланцюгом, що належать до групи омега-3) – до 20%, залізо, магній, цин , мідь, кальцій, фосфор, вітаміни A, С, D, Е та групи В, холін. Відомо, що Омега-3 кислоти благодійно впливають на відновлювальні функції та підтримання захисного бар'єру шкіри.
Глікозаміноглікани - є важливим структурним компонентом позаклітинного матриксу. Вони формують його спільно з колагеновими та еластиновими волокнами. Глікозаміноглікани відносяться до групи кислих гетерополісахаридів (ідуронова кислота, глюкуронова кислота, гіалуронова кислота та ін.) використовуються в активних зволожуючих, регенеруючих продуктах при догляді за віковою шкірою, завдяки своїй високій біологічній активності.
Нормальний рівень водного балансу шкіри впливає на її зовнішній вигляд і стан, забезпечує її пружність. З віком, і навіть при вплив деяких зовнішніх чинників (наприклад, УФ-випромінювання, екологічне забруднення повітря, води) рівень вологи у шкірі знижується, т.к. зменшується активність фібробластів до вироблення колагену та гіалуронової кислоти, збільшується їх руйнування під дією певних ферментів. Одночасно з цим зменшується вміст епідермісу речовин, що входять до складу природного зволожуючого фактора (наприклад, сечовина) і це веде до збільшення випару вологи епідермісом. Глікозаміноглікани мають також заспокійливу і ранозагоювальну дію.
Глікоген – полісахарид, який утворюється залишками глюкози. Використовується в доглядовій косметиці для шкіри та волосся. Є зволожуючим та заспокійливим інгредієнтом для шкіри, відновлює її захисні функції та енергетичні запаси. У терапії догляду за шкірою голови – зволожує та відновлює здоровий стан волосся, зміцнює волосяну цибулину, тонізує шкіру голови.
Glyco-caviar спрямований на забезпечення всіх необхідних компонентів для регенерування та відновлення втомленої, в'ялої, передчасно зістарілої шкіри. А також підтримати обмінні процеси молодої шкіри з метою профілактики птозу, утворення розтяжок, втрати її еластичності, процесів утворення зморшок.

Показання до застосування
- ліфтинг склади
- зволожуючі суміші для сухої/жирної, гіперкератозної шкіри
- регенерація, anti-age терапія, після стресова терапія
- профілактика утворення розтяжок
- профілактика/підтяжка обличчя, грудей, тіла
- вирівнювання тону обличчя
- захист від несприятливих екологічних факторів


Джерело:
Опис виробника

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 11.2022 р.

Розгорнути повний опис

Glyco-caviar

В наявності
Артикул: КИ124
Оберіть обʼем
39.50 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.