Попередній товар Наступний товар


Hilurlip™

Збільшує обсяг губ до 18%. Зволожує, захищає від передчасного старіння та УФ-дії, шкіру губ. Містить трипептид GHK та гіалуронат натрію.

Hilurlip™ - інноваційний нехірургічний засіб для збільшення губ
INCI: Isohexadecane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Cyclopentasiloxane, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Tripeptide-1

Зовнішній вигляд: непрозора в'язка масляна суспензія;
Вміст активної речовини: натрію гіалуронат – 1%, Tripeptide-1 – 0.05%;
Колір: від білого до сірого кольору;
В'язкість: 500 – 4000 cps (4/50);
Розчинність: розчинний у маслі, нерозчинних у воді;
Дозування: 1-3%;
Консервант: феноксіетанол 1%;
Виробник: Франція

Повнота губ є ознакою краси та молодості. Шкіра губ відрізняється від шкіри на інших ділянках тіла та характеризується тим, що є досить тонкою. Вона в основному складається зі слизової оболонки, яка не має потових або жирових залоз. У зв'язку з відсутністю ороговілого верхнього шару, волога швидко випаровується з поверхні губ, що може дуже легко призвести до їх пересихання і, як результат, з'являються дрібні зморшки за контуром губ, тим самим надаючи "відбиток віку" на обличчі їх власника.

alt

Крім того, незахищені губи особливо втрачають вологу через сонце і постійно піддаються впливу агресивних факторів навколишнього середовища – критичні температури, вітер, штучне опалення, УФ-вплив.
Всі ці фактори вказують на те, що губи потребують більшого зволоження, захисту та догляду, ніж інший шкірний покрив.

Гіалуронова кислота забезпечує зволоження дерми
Гіалуронова кислота є природним полімером, особливо велика кількість якого перебуває у шкірі. Гіалуронова кислота заповнює простір між волокнами колагену, що утворюють полімерну мережу, яка діє як желеподібне середовище, що виконує функцію, що підтримує і зв'язує.
Найбільш важлива функція гіалуронової кислоти - це збереження вологи в тканинах завдяки своїй високій здатності до утримання води. Гіалуронова кислота забезпечує зволоження та структурну цілісність дерми.
Гіалуронова кислота широко використовується в косметиці як головний зволожувач шкіри через 2 головні якості: його можливість зв'язувати воду і його властивість утворювати плівку.
Гіалуронова кислота є особливо корисною як наповнювач для губ через її гігроскопічність і природне відчуття в'язкопружності, а також хорошого впливу на зовнішній вигляд губ.

Hilurlip™
Hilurlip ™
- масляна суспензія, що містить частинки гіалуронату натрію, введеного спеціальним технологічним процесом, після якого розмір частинок зменшується та гомогенізують до 1мкм, підвищуючи його проникну здатність та ефективність. Ці дрібні частинки набухають, коли вони проникають у шкіру і контактують з водою, що знаходиться в шкірі, виробляючи довгостроковий стимулюючий зволожуючий ефект на губи.
Hilurlip ™ також містить трипептид GHK, який захищає шкіру губ від впливу шкідливих факторів, включаючи окислювальні процеси та старіння в цілому.
GHK - глицил-гістидил-лізин (glycyl-L-histidyl-L-lysine) був відкритий у 1973 році як речовина, що діє на старіючі клітини печінки таким чином, що вони починають синтезувати на рівні, властивому молодим клітинам. За що одразу отримав назву "Пічниковий фактор зростання". Але подальші його дослідження показали відмінні ранозагоювальні та відновлюючі властивості, що дало нове застосування в косметології.
Трипептид GHK (Tripeptide-1) належить до сімейства біологічно активних пептидів, що вивільняються з білків шкіри під дією протеолітичних ферментів. Ці пептиди, звані матрикінами, з'являються в області поранення першими та забезпечують нормальне загоєння рани. Крім колагену, амінокислотна послідовність GHK присутня в глікопротеїні SPARC, який синтезується клітинами ендотелію при пошкодженні і подібно до колагену вивільняє GHK під дією протеолітичних ферментів.
Вдалося встановити, що трипептид GHK вивільняється з білків шкіри при різних стресах та ушкодженнях. Враховуючи його здатність стимулювати синтез колагену та інших структурних компонентів дерми, регулювати ремоделювання шкіри та підвищувати життєстійкість та функціональність ключових учасників регенеративного процесу – фібробластів.
Тобто. Трипептид GHK - дуже ефективний ранозагоювальний агент.
Трипептид GHK (Tripeptide-1) проти раку
У 2010 році було доведено, що Трипептид GHK (Tripeptide-1) пригнічує гени, що сприяють метастазування ракових пухлин. Насамперед, GHK здатний посилювати власний протираковий захист тканини, стимулюючи синтез декорину. Відомо, що підвищення рівня декорину призводить до регресії деяких пухлин, наприклад, глиом. Декорін пригнічує ріст пухлин і запобігає метастазування раку грудей. Зокрема, він здатний інактивувати фактор росту TGFβ, який відіграє важливу роль у прогресії пухлин.
GHK знижує ризик розвитку пухлин та інших вікових патологій та іншим шляхом, а саме – підвищуючи антиоксидантний захист організму та надаючи протизапальну дію.

Трипептид GHK (Tripeptide-1) як "транспортний засіб"
Доведено, що GHK здатний утворювати комплекси із гепарином. Оскільки гепарин має багато загальних характеристик з гепарансульфатом — одним із протеогліканів базальної мембрани, здатність GHK зв'язуватися з гепарином вказує також на те, що цей трипептид може взаємодіяти з базальною мебраною. Експериментально доведено, що GHK покращує прикріплення клітин до компонентів міжклітинної речовини, стимулюючи їх проліферацію та міграцію. Кліткам, задіяним у загоєнні ран та оновленні шкіри, контакт з міжклітинною речовиною необхідний для того, щоб вони могли проліфелювати, пересуватися та отримувати сигнали, що спонукають їх виробляти фактори росту та інші біологічно активні речовини.
Таким чином, можна дійти невтішного висновку, що Tripeptide-1 сприяє кращому проникненню інших біологічно активних речовин.

Дослідження

Hilurlip ™ збільшує обсяг губ на 18% (випробування на добровольцях)
Група піддослідних із 10 жінок, віком від 18 до 70 років.
Косметичний засіб, що містить 2% Hilurlip ™, наносився двічі на день на губи першої групи піддослідних, у той час як на губи другої групи піддослідних наносився гель-плацебо.
Тривалість експерименту 30 днів

alt

Застосування 2% Hilurlip™ на губах збільшило їх обсяг на 18%, а також показало миттєвий та довгостроковий ефект ущільнення.
Hilurlip ™ збільшує рівень зволоженості шкіри губ, захищає від дії сонячних променів, попереджає від передчасного старіння губ.

Властивості:
- Збільшення обсягу губ;
- зволоження та ущільнення шкіри губ;
- захист від УФ впливу та несприятливих екологічних факторів;
- геропротектор (захист від старіння) та антиоксидантний захист шкіри губ;
- Пом'якшення шкіри губ.

Застосування:
Безводні бальзами, блиски для губ.
Не рекомендується включати до рецептури помад.

Особливості введення в рецептуру:
Додавати до масляної фази, на заключному етапі технологічного процесу виготовлення косметичного засобу, при температурі не вище 60 °С


Зберігання: зберігати у прохолодному, сухому та темному місці.

Переклад та компіляція: Віталіна, для Аroma-vita.com.ua©
Джерела:
Опис виробника
www.phoenixcenter.ru/files/2010PeelsArticlePickart-GHK


Докладніше про цей продукт
Придатний до: 12.2024 р.

Розгорнути повний опис

Hilurlip™

В наявності
Артикул: П1
Оберіть обʼем
95.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.