Попередній товар Наступний товар


KOMBUCHKA™

Антиглікуюча дія (збереження молодості шкіри), ліпофілінг ефект. Надає шкірі еластичності, підвищує тургор, розгладжує дрібні зморшки, перешкоджає віковій пігментації, дає ліфтинг-ефект.

Зовнішній вигляд: в'язка рідина
Колір: світло-коричневий
Запах: характерний, легкий
Розчинність: водорозчинний (t<45 ºC)
Спосіб введення в рецептуру: введення в рецептуру при кімнатній температурі або за температури 45 ºC при введенні в емульсію

Дія: Розгладжує та освіжає шкіру
Опис: Продукт ферментації солодкого чорного чаю двома мікроорганізмами-симбіонтами
Пригнічує глікозилювання, підвищує щільність популяції адипоцитів, покращує зовнішній вигляд шкіри за рахунок розгладження, посилення сяйва та кольору.
Характеристика: Багатий органічними кислотами та вітамінами (групи В)
Примітка: KOMBUCHKA, також званий "гриб довголіття", широко відомий як напій у Росії та Китаї. Вважається, що його застосування дарує довголіття.

Глікація - "страшніше" хроностаріння
Вивчаючи вікові зміни шкіри, наука виділила важливі фактори у процесах старіння: фотостаріння – виникнення зморшок у результаті впливу ультрафіолетового випромінювання; хроностаріння – виникнення зморшок, внаслідок біологічного старіння організму; глікація - "зацукровування" волокон колагену та еластину в дермі.
Першим за значимістю фактором утворення зморшок наука називає фотостаріння; другим за значимістю – глікацію; і лише третє місце відведено хроностаріння.

Глікація - процес, що супроводжує нас з моменту народження, це осідання простих цукрів на молекулах білків (колаген, еластин), що склеює їх з подальшим руйнуванням. Продукти глікації - гідрофобні частинки Advanced Glycation end products (AGEs) або Кінцеві Продукти Глікування (КГП).
Зовнішні прояви процесів глікації починають виявлятися після 30-35 років. На стан здоров'я шкіри це відображається погіршенням її регенераційних здібностей, підвищення крихкості судин, жовтизні кольору обличчя, пігментації, пухкості шкіри, уповільненням виробництва колагену. Але й новостворений колаген підпадає під вплив глікації.

Глікація колегена, еластину та фібронектину негативно позначається на стані шкіри: вона втрачає пружність і більше піддається негативному впливу сонячних променів.
Продукти глікації нікуди не зникають і продовжують проявлятися у гіперемії, запальних процесах, ущільненні тканини (фіброзі), погіршення якості позаклітинного матриксу. А гліковані білки колагену неможливо відновити, і він залишається в дермі.
Кінцеві продукти глікації пригнічують проліферацію фібробластів і негативно впливають на кераноцити. Глікація також є однією з причин появи пігментних плям на шкірі, оскільки вона сприяє гіперактивності меланоцитів, які відповідають за вироблення пігменту меланіну.

"Зшитий" колаген не тільки менш еластичний порівняно з нормальними волокнами. Він на відміну від них нерозчинний і погано зв'язує воду, що також позначається на зовнішньому вигляді шкіри - вона стає більш сухою і менш пружною. Ці дермальні процеси відбуваються у середній та верхній частині дерми, створюючи безпосередню проблему для розробників космецевтичних препаратів, оскільки процеси, на які мають впливати активні інгредієнти, захищені бар'єрною функцією шкіри.
Завдання для актуальних антигліакторів полягає в тому, щоб підвищити їх ефективність, проникнення через шкіру та переносимість. Хелатування металів та антиоксидантні ефекти теоретично можуть впливати на окислювальні стадії утворення AGE. Було показано, що цинк, марганець, аскорбінова кислота, альфа-ліпоєва кислота, зелений чай і вітаміни C та E мають антиоксидантні та/або переваги хелатування металів. Ці інгредієнти все частіше використовуються у нутрицевтичних напоях для шкіри та як місцеві антиоксиданти у космецевтичних препаратах.

Тести на ефективність
In vitro тести
*Інгібування процесів глікації

Результат: пригнічення реакції глікації до 79% у присутності 3% Kombuchka™

*"Ліпофілінг" за рахунок диференціювання адипоцитів
Культивування фібробластів у присутності диференціюючого коктейлю та 3% Kombuchka™.
Вимірювання активності G3PDH (маркера дозрівання адипоцитів із фібробластів).

Результат: G3PDH активність збільшилась на 136%

In vivo тести
Зменшення нерівності шкіри.

14 волонтерів. Двічі на день застосовували (на ділянку обличчя) крем, що містить 3% KombuchkaTM, проти плацебо протягом 29 днів. Аналіз зображень шкіри Д0, Д14, Д29.

Результат: Kombuchka™ достовірно розгладжує мікрорельєф шкіри на 16,2% через 29 днів.

Використання KOMBUCHKA™:
- Anti-Age косметика (рекомендовано у поєднанні з вітаміном С, вітаміном Е, екстрактом зеленого чаю, альфа-ліпоєвою кислотою, Zn-PCA, Cu-activator)
- ліфтинг склади
- ліпофілінг склади

Переклад та компіляція: Віталіна Резнік
Джерела:

Опис виробника
brightside.me/inspiration-health/4-dangerous-properties-of-sugar-we-had-no-idea-about-343710/?utm_source=brightside_web&utm_medium=article&utm_campaign=facebook_share&fbclid=IwAR1sUt05
www.elle.com/beauty/makeup-skin-care/tips/a2471/sugar-aging-how-to-fight-glycation-614621/

www.beloveshkin.com/2016/05/glikaciya-i-vneshnost-sakharnoe-lico-chast-4.html
aestheticsjournal.com/feature/glycation

Придатний до: 11.2022 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

KOMBUCHKA™

В наявності
Артикул: КИ6
Оберіть обʼем
32.50 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.