Попередній товар


Комплекс аміноцерамідний Eldew CL-301

Утворює шари рідких кристалів, ідентичних церамідам III типу. Сприяє відновленню бар'єрної функції рогового шару, що захищає шкіру від втрати вологи, прискорює вироблення колагену. Сприяє поліпшенню стану шкіри та волосся. Відновлює шкіру від пошкодження сонячним випромінюванням, від запалень та подразнень. Має молекулярну міжклітинну структуру подібну до ліпідів. Поглинається шкірою аж до базального шару (5 шарів епідермісу)

INCI NAME: Cholesteryl, Behenyl, Octyldodecyl Lauroyl Glutamate

Високобіорозкладний, екологічно чистий.

Широко використовується, схвалений для використання у списках IECIC (Китай) та EC Cosing Listed (Європа).

Зовнішній вигляд: пастоподібна маса
Колір: світлий
Розчинність: маслорозчинний

Рекомендовані дозування:

1-5% для шкіри

0,2-2% для волосся

Діапазон рН 4-10

Спосіб введення в рецептуру: додається у масляну фазу при температурі до 80°С.

Додаткові переваги:

- підсилювач стабільності емульсії

- соемульгатор з низьким ГЛБ

- сенсорний агент

Щоб зберігати здоров'я та молодість шкіри – необхідно підтримувати її зволоженість у нормі. підтримувати водяний баланс.
Завдання зволоження шкіри – забезпечити умови для підтримки природного водного балансу. Відновлення водорегулюючих та водопідтримувальних механізмів.

Через роговий шар відбувається не тільки втрата вологи, а й надходить кисень, і виводиться вуглекислий газ. Рух води та газу відбувається за міжклітинними проміжками. Між роговими лусочками розташована структура, яка називається ліпідний бар'єр. Ліпідний бар'єр рогового шару регулює рух води. Він є шаруватою структурою, що складається з пластів ліпідів і води. У різних частинах тіла кількість ліпідних пластів варіюється і може досягати 20-ти.
Щоб клітини рогового шару були щільно скріплені і виконували бар'єрну функцію, потрібні ліпіди, що включають: цераміди (близько 50%), холестерин (25%) і вільні жирні кислоти (10-20%). Ліпідний склад рогового шару складається з церамідів, холістерину, вільних жирних кислот.

Незважаючи на себоактивність шкіри, ці речовини необхідні для відновлення ліпідного бар'єру шкіри. Ці ліпіди відмінні від складу себуму і не залишаються на поверхні, а проникають у роговий шар.

Якщо змінюється формула співвідношення ліпідного складу рогового шару – структура пласта зміниться (розриви, пори). Через таку порушену структуру вода швидко пересуватиметься на поверхню. Рух води на поверхню відбувається за механізмом простої дифузії: з місця, де багато води – в місце, де води мало. В результаті ми отримаємо стан при якому швидкість руху води збільшиться, і спочатку в роговому шарі буде зберігатися нормальна кількість води, але потім надходження води в роговий шар буде менше ніж її відтік. В результаті – сухість шкіри.

Комплекс Eldew CL-301 забезпечує заповнення шкірою двох складових нормального ліпідного бар'єру – холістерином та церамідами.

Eldew CL-301
має молекулярну міжклітинну структуру подібну до ліпідів. Утворює шари рідких кристалів, ідентичних церамідам III типу, сприяє відновленню бар'єрної функції рогового шару, що захищає шкіру від втрати вологи, прискорює вироблення колагену. Сприяє поліпшенню стану шкіри та волосся, відновлює шкіру від пошкодження сонячним випромінюванням, запалень та подразнень, має властивості емоленту з низьким ступенем розстікання; адсорбується (поглинається) шкірою до базального шару (5 шарів епідермісу)

Eldew® CL-301 
діє як пом'якшувальний і зволожуючий засіб. Виготовляється з глутамінової кислоти, натуральної жирної кислоти, вищого спирту та фітостеролу. Його склад подібний до складу моделі міжклітинного ліпіду в шкірі, а також подібний до складу СМС у волоссі. Має церамідоподібні властивості III типу. Він дуже ефективний відновлення пошкодженої шкіри. Він також має високу водоутримуючу здатність. Використовується в декоративній косметиці, засобах для догляду за волоссям та шкірою.

Eldew® CL-301 відновлює бар'єрну функцію пошкодженої шкіри, подібно церамідам.

Більш докладніше про цей продукт

Придатний до: 11.2024 р.

Розгорнути повний опис

Комплекс аміноцерамідний Eldew CL-301

В наявності
Артикул: КИ143
Оберіть обʼем
116.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.