Попередній товар Наступний товар


Na-PCA (50%)

Природний зволожуючий компонент шкіри, який бореться зі старінням. Має водозберігаючі властивості. Надзвичайно гігроскопічний, надає вологість шкірі та волоссю. Прискорює клітинний метаболізм. Збільшує опірність негативним впливам

INCI: Sodium PCA
Синоніми
: Піроглутамат натрію, Натрій L-піроглутамат, Натрій УПС, натрієва сіль 2-піролідон-5-карбонової кислоти, натрію пірролідон карбоксилат, sodium salt of pyroglutamic acid, sodium l-pyroglutamate, SUTIUMP 5-Oxoproline sodium salt, SODIUMPIDOLATE.
Опис: Na-PCA (Sodium PCA) – природний зволожуючий компонент шкіри, який бореться зі старінням. Утворюється у клітинах у процесі кератинізації з білка філагріну. У косметиці використовують як зволожуючий інгредієнт. Найкращий результат дає введення Na-PCA у ліпосоми.
Форма Na L-PCA - оптичний ізомер, сіль натрію та піролідон-карбонової кислоти (L-PCA) у 50% водному розчині. є природним компонентом тканин ссавців. Містить натрій, фосфор, кальцій.
Одержання: L-PCA отримано шляхом циклізації L-глутамінової кислоти, похідне амінокислоти проліну, рослинного походження. Виготовляється з овочів, цукру чи крохмалю.

Фізичні характеристики:
Молекулярна формула
: C5H6NNaO3
Молекулярна вага: 151,09
Зовнішній вигляд: прозорий розчин
Колір: практично безбарвний
Запах: без запаху
Температура плавлення: 125°C
Точка кипіння: 453,1 ° С при 760 мм рт.
Щільність: 1,25 за 25°C
Розчинність:
- Вода: розчинна
- Гліцерин (>50% v/v): розчинний
- Пропіленгліколь (40% w/v): розчинний
- Спирт (50% w/v): розчинний
рН: 6.8 – 7.4
Несумісність: сильні окисники, сильні мінеральні кислоти.

Склад:
Вода (Карл Фішер) – 47.5 – 52.5 %
Пірролідон-карбонова кислота - 47.5 -52.5 %
Продукт не містить консервантів.

Косметичне застосування:
Натрій L-PCA присутній у натуральному зволожувальному факторі. Функція натурального зволожуючого чинника забезпечувати, відновлювати та підтримувати оптимальний рівень зволоження у роговому шарі. Натрій L-PCA одна із основних компонентів, т.к. складає 14%. Таким чином, Натрій L-PCA вважається зволожуючим фізіологічним засобом епідермісу. Натрій PCA активно зв'язує воду у шкірі, підтримує оптимальний рівень вологості. Це сильніший зволожуючий агент, ніж традиційні гліцерин, пропіленгліколь або сорбіт. Він також хороший для догляду за волоссям, оскільки знижує статичну електрику.
Натрій PCA збільшує вміст води у верхніх шарах шкіри, витягує вологу з навколишнього повітря. Він також покращує зовнішній вигляд волосся, за рахунок збільшення їх зростання, м'якості та блиску, покращує текстуру волосся, пошкодженого фізично або шляхом хімічної обробки.
При нанесенні на шкіру всмоктується обмеженою мірою. Na-PCA некомедогенний, не дратує очі та шкіру – навіть у концентраціях до 50%, не сприяє фототоксичності чи сенсибілізації. Він швидко піддається біологічному розкладу. Розчинний у воді та етанолі та нерозчинний у маслах, він використовується для потужного зволоження у багатьох засобах догляду за шкірою та волоссям, у тому числі в гелі, креми, лосьйони, шампуні, кондиціонери, помади та бази для макіяжу.

Властивості:
* Пом'якшує та кондиціонує шкіру.
* Має водозберігаючі властивості.
* Надзвичайно гігроскопічний, надає вологість шкірі та волоссю.
* Захищає шкіру від втрати вологи
* Прискорює клітинний метаболізм
* Збільшує опірність негативним впливам навколишнього середовища
* Відновлює водно-ліпідний баланс
* Підвищує природні захисні властивості шкіри
* Забезпечує здоровий вигляд шкіри та волосся
* Збільшує м'якість та еластичність шкіри та волосся

Рекомендована концентрація в рецептах: 0,5-5% (за іншими джерелами 0,5-10%, 0,2-4%)
Додавати до водної фази рецептури. Стабільний при низьких та високих температурах.

Області застосування: Всі види догляду за шкірою, такі як креми, гелі, лосьйони, засоби догляду за волоссям, декоративна косметика, рідини для полоскання рота.
Пропозиції щодо застосування:
- Зволожуюче молочко для тіла
- зволожуючий захисний денний крем
- зволожуючий нічний крем
- Зволожуюча маска
- догляд за волоссям

Безпека: Група CIR Експертів оцінили наукові дані та дійшли висновку, що Натрій PCA є безпечним для використання у косметичних продуктах та засобах особистої гігієни. Однак не рекомендується використовувати в косметичній продукції, що містить нітрозаміни.

Зберігання: Зберігати у щільно закритій тарі при кімнатній температурі, у захищеному від тепла та світла місці. Не використовувати металеву тару. Термін придатності: 5 років за стандартних умов зберігання.

Інше застосування: застосовується як зволожувач у тютюнових фільтрах, абсорбуючи вологу з тютюнового диму, внаслідок чого здійснюється вологе фільтрування тютюнового диму.

Na-PCA має більш сильну зволожуючу здатність, ніж гліцерин, сорбіт та пропандіол. Зволожуюча дія натрію PCA в 1,5 рази сильніша за гліцерин, у 2 рази - пропандіол, у 6 разів - сорбіти, при тих же умовах навколишнього середовища. Більше того, він не є отруйним, не дратує і не алергенний.

Рівень поглинання вологи (%)
Дні_________10d__20d__30d__50d__40d
PCA-Na______43,5_54,4__58,0_60,0__60,1
Гліцерин____27,5_36,0__38,0_39,8__40,0
Пропандіол__22,0_28,5__29,0_29,5__30,1
Сорбіт______8,5___9,0___9,0__9,0___9,0


Докладніше про цей продукт

Придатний до: 04.2027 р.

Розгорнути повний опис

Na-PCA (50%)

В наявності
Артикул: КИ98
Оберіть обʼем
53.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.