Попередній товар Наступний товар


PhytoCellTec™ Malus Domestica

Ліпосомальний активний інгредієнт на основі стовбурових клітин із яблук сорту Uttwiler Spätlauber. Відновлює власні стовбурові клітини шкіри. Запобігає стоншенню живого шару епідермісу.

PhytoCellTec™ Malus Domestica

Екстракт культури стовбурових клітин швейцарських яблук

INCI: Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Xanthan Gum, Glycerin, Lecithin, Phenoxyethanol, Water
Довгий час вчені вивчають процеси, що призводять до старіння шкіри, і працюють над створенням препаратів, що гальмують ці процеси. Все пояснюється будовою клітин, всі вони містять ту саму ДНК і мають строго диференційовану спеціалізацію. Стовбурові клітини є основним будівельним матеріалом організму людини. Вони не містять специфічної програми, беруть безпосередню участь у процесі регенерації, самостійно знаходячи пошкоджені ділянки, вони можуть перетворюватися на клітини практично будь-якого типу, фактично створюючи новий, абсолютно здоровий орган.

Функція дорослих стовбурових клітин - підтримка та відновлення. Постійне оновлення поверхневого (рогового) шару дозволяє нашій шкірі виглядати гладкою та красивою. На рівні базального шару епідермісу йде постійний процес розподілу клітин, які піднімаються нагору та заміняють старі клітини. На базальному шарі відбувається клітинний поділ двох типів: епідермальні стовбурові клітини діляться повільно, тоді як клітини, отримані у процесі їх поділу, рухливіші і діляться швидко. Кожна епідермальна стовбурова клітина ділиться лише кілька разів, з кожним розподілом зростає ризик мутації ДНК, тому загальна кількість клітин зменшується. Пошкоджених і старих клітин стає більше і це призводить до погіршення зовнішнього вигляду шкіри, потовщення рогового шару, поглиблення зморшок, погіршення кольору шкіри. Швейцарські вчені навчилися використовувати в косметології сприятливий вплив стовбурових клітин рослин на стовбурові клітини шкіри людини, підвищуючи життєздатність та збільшуючи тривалість їхнього життя.

Девіз Швейцарської компанії Mibelle Biochemistry - "Натхнене природою здійснюється в науці" - це головний принцип нового підходу до об'єднання природи та науки за допомогою технології вилучення сировини з рослин.
Витоки PhytoCellTec™
Кожна рослина має стовбурові клітини. Але на відміну від людей, кожна рослинна клітина має можливість ренцювати стовбурові клітини і рости в абсолютно нові, повні рослини. PhytoCellTec™ - це ім'я нової біотехнології, яку дослідники з Mibelle Biochemistry успішно використовують для створення та культивування стовбурових клітин рослин. Завдяки цій технології зростання калуса клітин (рани тканини) в окремих тканинах рослин індукується за особливих умов. Ці клітини калюсу - недиференційовані клітини рослин, тобто стовбурові клітини. Другий етап передбачає подальше вирощування цих клітин у спеціально розроблених біореакторах для отримання достатньої кількості стовбурових клітин рослин.
Mibelle Biochemistry має патент на застосування стовбурових клітин рослин для стовбурових клітин шкіри.

Часто рідкісні та майже вимерлі рослини, віднесені до зникаючих видів, містять особливо цінні інгредієнти, але не можуть бути зібрані для використання у косметиці. Завдяки інноваційній технології PhytoCellTec™ тепер можна використовувати навіть ці компоненти для косметики. Тільки дуже невелика кількість рослинного матеріалу потрібна для виробництва великої кількості високоякісних активних компонентів, тому PhytoCellTec™ є стійкою технологією.

PhytoCellTec™ Malus Domestica – ліпосомальний активний інгредієнт на основі стовбурових клітин із яблук сорту Uttwiler Spätlauber.
Uttwiler Spätlauber – старий швейцарський сорт, який дуже рідко зустрічається сьогодні, дикорослі яблуні та виростають вони на півночі Швейцарії у кантоні Турговія. Це дуже рідкісний сорт яблук та штучно вони не культивуються. Він був відомий з 18 століття своєю винятковою здатністю зберігати свіжість протягом тривалого часу, але поступово втратив свою популярність на тлі солодких яблук, бо мав гіркуватий присмак. Як фрукт, що має здатність протягом тривалого часу зберігатися без втрати смаку і не зморщуючи, він явно володів особливими інгредієнтами і особливо довгоживучими стовбуровими клітинами. І саме ці фактори довголіття становлять особливий інтерес для дослідників компанії Mibelle Biochemistry.

Рослинні стовбурові клітини для стовбурових клітин шкіри
При розвитку інноваційних технологій PhytoCellTec™ планує вирощувати стволові клітини у великих масштабах. Таким чином, стало можливим вирощувати рідкісні та зниклі види рослин, таких як ефективний Uttwiler Spätlauber. PhytoCellTec™ застосовують стовбурові клітини для косметики вперше.
Компанія Mibelle Biochemistry отримала на щорічній виставці косметичної сировини в Амстердамі першу премію 2008 "Award Winner" у косметиці за її відкриття.

Ефективність
Mibelle Biochemistry вдалося показати в комплексних дослідженнях, що PhytoCellTec™ Malus Domestica, активний інгредієнт на основі стовбурових клітин яблука, сприяє життєздатності та довговічності стовбурових клітин шкіри, захищає їх від пошкодження внаслідок впливу навколишнього середовища і таким чином уповільнює процеси старіння шкіри. Стовбурові клітини рослин мають величезний потенціал для збереження життєвої сили та молодості шкіри людини якомога довше.

Характеристики:
Зовнішній вигляд
: рідка суспензія від білого до бурштинового кольору
Аромат: характерний
рН: 7,4
Розчинність: розчинний у воді
Консерванти: феноксіетанол

Склад:
Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract - 9%
Xanthan Gum - 1%
Glycerin – 0,4%
Lecithin – 0,14%
Phenoxyethanol - 0,8%
Water – 88,66%

Властивості:
* Підвищує еластичність шкіри
* Відновлює власні стовбурові клітини шкіри
* Запобігає витончення живого шару епідермісу
* Ефективно бореться з зморшками, сухістю, запаленнями, а також з іншими ознаками передчасного старіння шкіри
* Стимулює проліферацію людських стовбурових клітин на 80%
* Має антимутагенну дію
* Захищає клітини від ультрафіолетового ушкодження навіть у низьких концентраціях
* Забезпечує значне та видиме зменшення глибини зморшок
* Підтримує здатність клітин відновлювати пошкодження
* Освіжає та омолоджує шкіру
Застосування:
• Засоби для догляду за шкірою для захисту стовбурових клітин шкіри
• Засоби омолодження для догляду за обличчям та тілом
• Інноваційні суміші для догляду за шкірою

Рекомендована концентрація: 2-5%
За даними виробника ефективний і за 0,1%

Спосіб застосування: PhytoCellTec™ Malus Domestica додається в емульсії (O/W, W/O) та гелі. При холодному процесі приготування змішати з водною фазою. При гарячому процесі додається активну фазу і вводиться при температурі до 40°C. Гомогенізація при температурі до 60 ° C протягом короткого часу не впливає на стабільність PhytoCelTec Malus Domestica.

Зберігання: Зберігати у прохолодному (до 25°C), темному та чистому місці.

Резюме
PhytoCellTec™ Malus Domestica відкриває нові можливості в області косметики. Використання стовбурових клітин рослин може уповільнити старіння шкіри, захищаючи основні стовбурові клітини шкіри, зберігаючи шкіру, яка виглядає молодою довше, і надаючи їй кращу життєздатність та чудовий зовнішній вигляд.

Продукти з активними інгредієнтами PhytoCellTec™ використовують Мішель Обама, Гвінет Пелтроу, Дженніфер Лопес та Хелен Міррен.

www.phytocelltec.ch/index.php
www.genji.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=45:2010-03-29-15-49-06&catid=13
www.lotioncrafter.com/phytocelltec-malus-domestica-apple-stem-cell-extract.html
www.gardenofwisdom.com/f/Phytocell.pdf
Переклад та компіляція: Васса для Аroma-vita.com.ua

Докладніше про цей продукт

Придатний до:

Розгорнути повний опис
: В ближайшее время не ожидаем. Есть Vitis-Cell - стволовые клетки винограда

: Когда ожидается в наличии?

PhytoCellTec™ Malus Domestica

Немає в наявності
Артикул: КИ103
Оберіть обʼем
52.40 грн
Повідомити мені
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.