Попередній товар Наступний товар


SYN®-AKE

Синтетичний трипептид – аналог отрути Храмової гадюки, що є антагоністом м'язового нікотинового ацетилхолінового рецептора. Безпечна заміна ботоксу. Має чудовий ефект вирівнювання тону шкіри та знижує глибину та появу зморшок.

Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

INCI:Water, Glycerin, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
Опис продукту: SYN®-AKE — синтетичний пептид, створений фахівцями компанії Пентафарм (Швейцарія), які мають великий досвід у роботі зі зміїними отрутами та синтезуванні пептидів. Націлившись на нейром'язову активність, Пентафарм створила новий активний компонент, чия дія подібна до зміїної отрути, яка є антагоністом м'язового нікотинового ацетилхолінового рецептора (nmAChR). SYN®-AKE чудово розгладжує шкіру та бореться зі зморшками, що було доведено короткостроковими (протягом 1 місяця) дослідженнями in vivo.

Характеристики:
Хімічне найменування
: H-P-Ala-Pro-Dab-NHBzl x 2 AcOH
Зовнішній вигляд: прозора в'язка рідина
Колір: від безбарвного до жовтого
Вміст пептидів: 2400-2600 ppm
Розчинність: розчинний у воді
pH: 4,5-5,5
Щільність (20 ° С): 1,15-1,22
Коефіцієнт заломлення (25 ° С): 1,40-1,46
Мікробне число: < 100 КУО/мл
Специфічні патогени: відсутні
Консервант: Gluconolactone, Sodium Benzoate - 1%

Дія: Мімічні зморшки – частина видимих ​​зморшок обличчя. Як сліди часу, ці зморшки зберігаються і стають дедалі глибшими: сліди похмурості, сміху, «гусячі лапки» заглиблюються через повторюваних рухів лицьових м'язів.
SYN®-AKE був створений для ефективного розгладження та боротьби з мімічними зморшками шляхом розслаблення м'язів обличчя. Цей активний трипептид діє аналогічно Waglerin 1, блокатора нейром'язових скорочень, що міститься в отруті Храмової Гадюки. Діючи у постсинаптичній мембрані, SYN®-AKE – оборотний антагоніст м'язового нікотинового рецептора ацетилхоліну (mnAChR). Ми припускаємо, що цей трипептид пов'язує субодиницю mnAChR, що запобігає закріпленню ацетилхоліну на рецепторі - рецептор залишається закритим. У закритому стані не вивільняються іони натрію (Na+) і м'язова тканина залишається у стані спокою. Амінокислоти з отрути рептилії блокують вироблення нейромедіаторів, які призводять до м'язового скорочення, тобто вони не дають м'язам команду скорочуватися, що дає неймовірний ефект релаксації та розгладження. Пептид SYN-AKE має ефект, подібний до дії токсинів з отрути, розслаблюючи мімічну мускулатуру, а також розгладжує дрібні мімічні зморшки і запобігає їх появі. Безпечна заміна ботоксу. Має також чудовий ефект вирівнювання тону шкіри та знижує глибину та появу зморшок протягом декількох днів або тижнів.
Pentapharm стверджує, що він діє аналогічно Argireline, перешкоджаючи передачі нервових сигналів до м'язів. Тим не менш, дослідження компанії показують, що SYN-AKE є значно потужнішим, ніж Argireline.

Застосування:
Виражений ефект розгладження зморшок досягається в наступних зонах:
* горизонтальні зморшки на лобі;
* вертикальні зморшки між бровами;
* косі зморшки на бічних поверхнях перенісся;
* На спинці носа;
* «гусячі лапки» біля зовнішнього кута ока.
Ефект легкого розгладження зморшок досягається в наступній області:
* зморшки на повіках;
* носогубні складки;
* вертикальні зморшки над і під губами,
* вертикальні та горизонтальні зморшки шиї

Використання:
SYN®-AKE може бути розчинений у теплій (не більше 2 годин при температурі 70°C) або у холодній воді.
SYN ®-AKE стабільний у діапазоні рН від 3,0 до 5,5. У рецептурах SYN®-AKE є сумісним з етанолом у концентрації до 50% (максимальна дослідна концентрація)
Додається в емульсію, охолоджену нижче 40 °C в кінці приготування.

Рекомендовані дозування: 1-4% (мах 5%)

Увага: Не застосовувати безпосередньо на шкіру.
Цей продукт повинен бути доданий до рецептури у рекомендованому дозуванні використання.

Безпека: SYN®-AKE був тестований на безпеку - була доведена безпека цього продукту для косметичного застосування. Доступні дані не вказують на додаткові ризики. Виробничий процес розроблений спеціально для забезпечення безпеки та здоров'я людей та захисту навколишнього середовища у відповідність до вимог ЄЕС.

Зберігання та термін придатності: SYN®-AKE повинен зберігатися в оригінальній упаковці, у темному чистому приміщенні за температури від 15 до 25°C. За умови збереження в рекомендованих умовах SYN®-AKE залишається стабільним протягом 1 року.

Додаткова інформація:
SYN-ake – оригінальна розробка швейцарських вчених, удостоєна у 2006 році нагороди Swiss Technology Award (Швейцарська Технологічна Премія).
Дослідження in vitro показали, що SYN-AKE (в концентрації 0,5 mM) іммобілізує скорочення м'язів обличчя на 82% протягом 2 годин. Це допомагає скоротити прояв зморшок до 52% лише за 28 днів.
Були проведені додаткові дослідження in vivo - вплив на область гусячих лапок. Отримані результати також підтвердили значну ефективність SYN-AKE в цій зоні особи.

Як користуватися кремом із ботокс-ефектом
Бажано перед початком застосування зробити легку процедуру, що очищає, в салоні або вдома.

Користуватися регулярно, щодня 2 десь у день до отримання результату (1-1,5 місяці), потім можна перейти на підтримуючий режим (1-2-3 десь у тиждень).
Не можна одночасно використовувати косметику із фруктовими кислотами, т.к. вони руйнують міорелаксанти місцевої дії.

Протипоказання для кремів із ботокс-ефектом
Оскільки крем із ефектом ботоксу — косметичний препарат, протипоказань для його використання набагато менше, ніж при ін'єкціях. І все ж таки вони є. Не рекомендується користуватися під час вагітності та годування груддю, а також при схильності до набряклості. Ботокс-креми не слід наносити паралельно із засобами з AHA-кислотами, оскільки ці активні речовини нейтралізують одна одну.

Переклад та компіляція Васса для Аroma-vita.com.ua©

Докладніше про цей продукт

www.pentapharm.com
www.centerchem.com/PDFs/SYN-AKE%20Product%20Description.pdf
www.lotioncrafter.com/syn-ake.html
www.aromastyle.ru/article_synake.htm
www.liftake.at/russian_info
www.nikopol-online.info/3129
www.pohudey.com/botox_crem.html
www.ageless-beauty.com/syn-ake.html
www.platinumskincare.com/synakeactive.aspx
www.dermedica.com.au/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=105

Придатний до: 05.2025 р

Розгорнути повний опис

SYN®-AKE

В наявності
Артикул: КИ62
Оберіть обʼем
119.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.