Попередній товар Наступний товар


SYN-STAR®

Функціональний засіб проти старіння для всіх фототипів шкіри; активатор PLOD3 (збереження міцності колагену) та модулятор DPP4; зниження виразності зморшок; регулятор вироблення шкірного сала, корекції акне, гіперкератозу, запальних елементів.

NCI: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

SYN-STAR® є водним розчином на основі гліцерину і може бути включений/доданий у водну фазу косметичної рецептури. Може вводитися в рецептуру теплим (максимум 2:00 при 70 ° C), або холодним.
Включення в кінці виробничого процесу при Т<40°C – більш рекомендоване.
Зовнішній вигляд: прозора в'язка рідина
Колір: від безбарвного до жовтого
Розчинність: водорозчинний. Нерозчинний у ліпофільних компонентах.
Сумісність із етанолом до 50% (максимальна перевірена концентрація).
Рівень pH компонента: 4,5-5,5
Рекомендований pH готової рецептури: 3,0 - 7,5, його можна регулювати зазвичай використовуваними нейтралізуючими агентами.
Рекомендоване дозування: 1-4%

Може використовуватися для різних типів продуктів, таких як O/W, W/O або склади W/Si, крем-гелі, тонери, а також прозорих гелевих рецептурах.

SYN-STAR® - новинка Anti-aging ринку косметичних компонентів

Одними із найчастіше затребуваних запитів до косметичних рецептур є:
Зменшення почервоніння на шкірі
Матуючий ефект
Освітлення темних кіл під очима
Поліпшення кольору обличчя

Дедалі більше вимог висуваються до нових косметичних продуктів: мультифункціональність.
Передові технології дозволяють тепер коригувати вікові зміни+контрастність та жирність шкіри.

Переваги пептиду SYN-STAR
Помітно зменшує ознаки старіння та забезпечує здоровий колір шкіри
Покращує гладкість і зовнішній вигляд шкіри, роблячи шкіру красивішою.

Біохімічні зміни у метаболізмі колагену
Є значний обсяг інформації про структуру та метаболізм колагену в шкірі людей з різним хронологічним віком. Більш ранні дослідження показали, що концентрація колагна у шкірі може змінюватись із віком. Однак результати були суперечливими, і зміни, що спостерігаються, відносно невеликі. Одне дослідження показало, що концентрація колагену у шкірі збільшується під час старіння, якщо виражати її по відношенню до сухої ваги тканини. З іншого боку, відносна концентрація колагна у відсотках загальної площі шкіри знижувалася з віком. Суперечливі результати можуть бути очевидними, можна пояснити різними способами вираження результатів. У той же час зміни відносно невеликі, і їх важко екстраполювати на клінічні та структурні спостереження, що супроводжують старіння шкіри.

Крім того, активність чотирьох ферментів, які беруть участь у посттрансляційній модифікації колагенів, а саме пролив-4-гідроксилази, лізилгідроксилази, галактозил-трансферази та глюкозил-трансферази, зменшуються у шкірі людини при старінні.

SYN-STAR® оптимізує дію ферменту PLOD3 (проколаген-лізин, 2-оксоглутарат 5-діоксигеназу 3). PLOD3, як відомо, є важливим для стабільності міжмолекулярних зшивок молекули колагену. Нова відкрита дія активного інгредієнта SYN-STAR полягає у зв'язуванні та дії на нову мішень DPP4 (дипептидилпептидаза-4), щоб модулювати відтік шкірного сала.

DPP4 (Діпептиділпептидаза-4)
Що відомо?
Акне - це хронічне захворювання, що характеризується гіперплазією сальних залоз, фолікулярним гіперкератозом та запаленням. Для ефективного лікування акне необхідний паралельний вплив на ці фактори. Інгібітори дипептидилпептидази IV (DP IV) та амінопептидази N (APN) виявляють сильну протизапальну дію на імунні клітини та терапевтичну ефективність при аутоімунних порушеннях. Наше дослідження було зосереджено на експресії та функціональній значущості цих ектопептидаз у трьох типах клітин, які виявляють змінений фенотип при ранніх ураженнях акне. Ми вперше показали експресію DP IV та APN на себоцитах людини. У клітинній лінії себоцитів SZ95 інгібітори DP IV Lys [Z (NO2)] - тіазолідід і Lys [Z (NO2)] - піролідид та інгібітори APN актинонін і бестатин пригнічували проліферацію, посилювали термінальне диференціювання і трохи знижували общий. Виробництво. Протизапальний та відновлюючий диференціювання антагоніст рецептора цитокіну IL-1 був значно активований у себоцитах SZ95 та клітинної лінії кератиноцитів HaCaT у присутності інгібіторів. Крім того, інгібітори пригнічували проліферацію та продукцію IL-2 Т-клітин, стимульованих Propionibacterium acnes, ex vivo та посилювали експресію імуносупресивного цитокіну, що трансформує фактор росту-бета1. Наші дані надають перші докази функціональної ролі DP IV та APN в апараті сальних залоз та їх інгібіторів, що використовуються окремо або у комбінації, як абсолютно нових речовин, які можуть терапевтично впливати на патогенез акне.

SYN – STAR in vivo ефективність
4 тижні дослідження вперше на 3 добровольцях із групи з різним тоном шкіри

У кожній групі відтінку шкіри 50 жінок-добровольців віком від 40 до 64 років.
25 добровольців отримали продукт A (плацебо), а 25 добровольців отримали продукт B SYN-STAR 4%.

✓ Волонтерам доводилося наносити відповідний продукт на обличчя двічі на день вранці та в другій половині дня протягом 28 днів.
✓ На 28 день ми провели опитування споживачів з усіма добровольцями, ставлячи питання ефективності продуктів.
✓ На 28-й день вони повинні були з'явитися до лабораторії і були зроблені знімки. 2 зображення було знято наполовину обличчя під кутом 45 ° C, і 1 знімок був зроблений анфас під кутом 90 ° C.
83% жінок з різним тоном шкіри почали почуватися впевненішими, з більш гладкою і сяючою шкірою.

Пропонований спосіб дії

Високоспецифічна активність
Нова потенційна мета, пов'язана з активністю сальних залоз
Результати стикування In Silico
In-silico стикування SYN-STARTM зі структурою білка DPP4, що використовується для прогнозування потенційного способу зв'язування

In vivo тест
Ефективність проти зморшок, вертикальні лінії на верхній губі

Ефективність проти зморшок + контроль блиску

Ефективність контролю блиску, гладка поверхня

Сумісність SYN-STAR® з іншими компонентами
SYN-STAR® - показує дуже хорошу сумісність з усіма групами косметичної сировини, такої як системи емульгаторів, пом'якшувальні речовини та воски, консерванти, гідроколоїди, сонцезахисні креми, миючі засоби та інші речовини, що часто використовуються.
Проте сумісність завжди залежить від повної фінальної рецептури. Таким чином, розробник рецептур повинен відстежувати потенційну несумісність, терміни та умови зберігання з кожною рецептурою окремо.

Джерело: опис виробника
ncbi.nlm.nih.gov/gene/8985
helpiks.org/4-88154.html

Придатний до: 03.2024 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

SYN-STAR®

В наявності
Артикул: П11
Оберіть обʼем
62.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.