Попередній товар Наступний товар


TimeCode

Омолоджуючий актив, що діє на причини старіння клітин – запальне старіння, ослаблення мікроваскуляризації, структури позаклітинного матриксу. Ультра-високопродуктивний коректор зморшок, що пройшов перевірку на добровольцях.

INCI: Palmitoyl Glycine

Опис: Новий і унікальний актив, що омолоджує, що діє на причини старіння клітин-запальне старіння, ослаблення мікроваскуляризації, структури позаклітинного матриксу (ECM). Ультра-високопродуктивний коректор зморшок, що пройшов перевірку на добровольцях (ефективність вища, ніж у ліпопептидів, що є у продажу). Впливає на середні та глибокі зморшки та загалом на зморшкуваті області.
Впливає на генетичні механізми, відповідальні за довговічність клітин шкіри та гармонійну взаємодію між ними. Збільшує тривалість життя стовбурових клітин шкіри, захищає імунні клітини від пошкодження, робить шкіру невразливою до зовнішніх факторів, зменшує кількість та глибину зморшок, покращує пружність шкіри.
Seppic досяг значних успіхів у боротьбі зі старінням за рахунок розробки цього активного інгредієнта. Вперше було визначено друк генетичного старіння і " капітал молодості " у клітинах розшифрований.
Три роки досліджень призвели до виявлення активного інгредієнта, вибраного із понад ста молекул. Його ліпоамінокислотна структура, отримана при біовекторизації з амінокислот на ліпідному ланцюзі, оптимізує шкірну біосродність для поліпшення ефективності. Спеціально розроблені протоколи об'єктивації продемонстрували свою ефективність проти нових причин старіння (таких, як "запальне старіння", скорочення тривалості життя стовбурових клітин та клітинних зв'язків). Завдяки оригінальній моделі старіючої клітини було визначено генетичне картування молодих та штучно зістарених фібробластів. Також було розшифровано вікову експресію ключових генів. Цей генетичний протокол, нанесений на карту, дозволив підібрати Timecode (тимчасовий код), що дає можливість клітинам омолодити фенотип ще раз.

Метод отримання: трансплантація молекули гліцину до пальмітинового ланцюга методом біовекторизації.

Склад:
Гліцин (присутній у колагені)
Пальмітіновий ланцюг

Характеристики:
- Білий ліпофільний порошок
- продукт генетичної косметології
- Без консервантів

Причини старіння клітин: Хронічне запалення є дуже важливим фактором у старінні шкіри, навіть якщо це не так багато описано у літературі. Останні публікації свідчать, що інтерлейкін-6 є у високих концентраціях у літньому віці. Цей прозапальний цитокін відіграє у процесі старіння.
- запалення - ІЛ-6 викликає шкірні запалення => Чутлива шкіра
- Ослаблення мікро-васкуляризації => Тьмяна, втомлена шкіра
- Зміна позаклітинного матриксу (дерми) - Дефіцит формування колагену, руйнування ECM => Втрата пружності
Результат – дефіцит клітинного метаболізму (бідність киснем, нестача поживних речовин, накопичення токсинів тощо), втрата сяйва, тьмяність шкіри, видимі зморшки.

Косметичне застосування: Високопродуктивний коректор зморшок, який бореться з генами – причиною старіння шкіри. Перевірений ефект після півтора місяців застосування вищий у порівнянні з визнаними стандартами на ринку.

Важливість хронічного запалення – під час процесу старіння, 80% старіння клітин походить від запального процесу.
Модифікація ІЛ-6 експресії генів під час процесу старіння - маркер (цитокін) шкірних запалень та ІЛ-6 рівнів збільшується з віком. Timecode зменшує експресію цього гена та бореться проти запального старіння. Він лімітує ІЛ-6 експресію, а також відновлює молодий фенотип на 60%. Запальне старіння зменшується і шкіра відновлює свій життєво важливий баланс.

З віком шкіра втрачає свою яскравість. Тому необхідно поєднувати використання 2-х типів активних інгредієнтів у готовій продукції проти старіння – коректор зморшок + підсилювачі сяйва шкіри, щоб зробити зморшки менш помітними! Timecode пропонує новий спосіб впливу на сяючий колір обличчя.
Він сприяє утворенню нових судин – ефект продемонстрований на кількісній оцінці неоваскуляризації та корелює зі збільшенням сяйва та покращенням кольору обличчя на шкірі експлантів. Поліпшення мережі судин становить 18% та яскравість збільшується, не викликаючи почервоніння після 14 днів лікування. Timecode тому відновлює сяючу свіжість шкіри за допомогою оригінального коду дії, що відрізняється від освітлювачів кольору обличчя, які діють лише на тирозиназу.

Timecode покращує структуру позаклітинного матриксу (ECM), каркас шкіри. Погіршення компонентів ECM призводить до втрати пружності тканин. Про-колаген 1, tenascin С та dermatopontin (нещодавно ідентифіковані білки) відіграють ключову роль у синтезі та організації мережі колагену (головний компонент ECM). Зниження експресії генів цих трьох білків викликає дезорганізацію архітектури шкіри. Timecode одночасно відновлює їхню експресію, тим самим підвищуючи синтез та ефективну організацію ЄСМ. Крім того, компоненти матриці ECM ушкоджуються металопротеїназою-1 (MMP-1) або колагеназою, експресія якої збільшується з віком.

Timecode також знижує експресію цих білків, запобігаючи погіршенню дермального матриксу. Сприяючи синтезу та запобігаючи погіршенню ECM, він зміцнює архітектуру дерми та епідермісу. Таким чином, шкіра стає більш пружною, щільною та м'якою знову.

Timecode зменшує "запальне старіння" для гладкої шкіри, відновлює мікроваскуляризацію для сяючого кольору обличчя та захищає архітектуру ECM для пружної шкіри. Цей активний інгредієнт звертає назад хронологічний годинник клітин і дає шкірі другу молодість.

Властивості:
Ефективний коректор зморшок після півтора місяця лікування
Нормалізує структуру: зміцнює та захищає позаклітинний матрикс.
Нормалізує мікроциркуляцію: безпрецедентна дія – сяючий колір обличчя
Усуває запалення: зменшення запальних процесів, що призводять до старіння
Вплив на гени в основі процесу старіння

Покращення ECM архітектури - будівництво мережі колагену (синтез та формування)
* Підвищення експресії Tenascin С (TNC) (бере участь у відносинах з фібробластами колагенових волокон: контакти, мобільність...)
* Підвищення експресії дерматопонтину (ДПТ) (дозволяє формування колагенових волокон; подібно до ефекту декорину у фібриллогенезі)
*  Синтез про-колагену 1 (попередник колагену)

Підтримка в робочому стані та захист позаклітинного матриксу (ECM)
* Скорочення MMP-1 експресії (металопротеїнази, що беруть участь у деградації ECM)
* Збільшення синтезу TIMP-2 (MMP природний інгібітор, він запобігає деградації колагенових волокон)
* Дія проти колагенази (колагеназа – фермент, відповідальний за деградацію колагену)

Дія TimeCode:
* Скорочення запалень
* Поліпшення ECM архітектури
* Збільшення мікро-васкуляризації
* Життєво важливий баланс
* Нове сяйво шкіри
* Підвищення пружності
* Корекція зморшок доведена на добровольцях

Ефективність корекції зморшок Timecode (1%) статистично вища, ніж ефективність комерційно доступних антиейдж ліпопептидів (3%).

Безпека:
Хороша переносимість 2% Timecode:
• Добре переноситься протягом 48 годин (патч-тест на 40 добровольцях)
• Не сенсибілізуючий
• Не мутагенний

Рекомендації до використання:
- Тайм-код може бути легко використаний у дозуванні 1% у всіх типах антивікових продуктів.
- Порошок від білого до кольору слонової кістки має амфіфільний характер
- Остаточний колір та запах продукту стабільний, не змінюється з часом
- Не чутливий до тепла та до зсуву
- включення до емульгування (в гарячу масляну фазу)
- Переважна нейтралізація на початку процесу
- Рекомендований рівень рН: від 4 до 6,5
- Ідеально підходить для білої емульсії або крем-гелів (з або без аромату)
Вікові обмеження: 40-45+, або за потребою.
Відкриття "тимчасового коду":
Вчені лабораторії проводили спеціальні дослідження. Спочатку вони взяли мікроскопічні шматочки шкіри людей різного віку та склали якусь шкалу, за якою можна зрозуміти, у якому віці у шкірі відбуваються ті чи інші зміни. Щоб визначити маркери, що точно показують біологічний вік клітин та тканин організму, вчені проаналізували 149 комбінацій різних генів! Потім вони брали клітини шкіри, штучно старили їх, потім додавали Timecode і дивилися, які функції клітин відновилися. Потім вони порівнювали ці зміни із шкалою вікових змін. Клітини 50-річної людини починали функціонувати як клітини 39-річної! І це є абсолютно об'єктивні дані.

опис виробника
переклад Васса на Аroma-vita.com.ua ©

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 02.2023 р.

Розгорнути повний опис

TimeCode

В наявності
Артикул: КИ86
Оберіть обʼем
39.40 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.