Попередній товар Наступний товар


Койова кислота

Один із нових засобів у боротьбі з пігментацією. Освітлює вже наявні плями навіть десятирічної давності, запобігає появі нових, зволожує шкіру. Застосовується в засобах для пілінгу, щоб уникнути ефекту пігментації.

Kojic Acid

INCI: Kojic Acid (1/C6H6O4/c7-2-4-1-5(8)6(9)3-10-4/h1,3,7,9H, 2H2)
Синоніми: 5-гідрокси-2-гідроксиметил-4-pyrone; 5-гідрокси-2-(гідроксиметил)-4H-піранового-4-1
Торгові назви та абревіатури: AEC койєва кислота, Kojic Acid SL, Kojissan TQ, Melanobleach-K, OriStar К., ROTA KA
Опис: 5-гідрокси-4-піран-4-один-2-метил (койова кислота) - натуральний продукт метаболізму грибів видів Aspergillus (їх використовують при виробництві саке), Aerobacter та Penicillum.
Є побічним продуктом у процесі ферментації пивоварного рису, для використання у виробництві саке, японського рисового вина. Койєва кислота є м'яким інгібітором утворення пігменту в рослинних та тваринних тканинах, а також використовується в харчовій промисловості та косметології для збереження або зміни кольору речовин, є компонентом антибіотиків, інсектицидів та пестицидів. Інгібує тирозиназу, є ефективним відбілювачем шкіри, впливаючи на патогенетичні механізми утворення пігментних плям. Останні дані показують, що койєва кислота значно знижує синтез меланіну. На відміну від гідрохінону не токсична, не пошкоджує клітин шкіри, «працює» прицільно з меланоцитами. Як відбілююча речовина вперше була застосована та описана в японській косметології.
У косметичній промисловості койева кислота найбільше широко використовується для освітлення шкіри при лікуванні меланодермії. Її ефективність доведена за підтримки цілого ряду клінічних досліджень, особливо у поєднанні з гліколевою кислотою. Є безпечною альтернативою гідрохінону, особливо у європейських країнах (де гідрохінон заборонено).
Отримання: Койева кислота є природним продуктом, який був виділений з різних штамів мікроорганізмів, таких як Penicillium, Aspergillus і Gluconoacetobacter (Новотни та ін., 1999). Койєву кислоту отримують головним чином зброджуванням вуглеводів (глюкози, арабінози, ксилози та ін) або гліцерину за допомогою бактерій Aspergillus orizae, Aspergillus glaucus та ін.
Фізико-хімічні характеристики:
Зовнішній вигляд
: безбарвні кристали або кристалічний порошок
Аромат: без аромату
Смак: злегка гіркуватий
Молекулярна вага: 142,11
Молекулярна формула: C6H6O4
Температура плавлення: 152-154 ° С
рН: 4,7
Розчинність: легко розчинна у воді (43,85 г/л), оліях, етанолі, ацетоні, етилацетаті, важко - в діетиловому ефірі, СНСl3, не розчинна в бензолі. Утворює комплекси із металами.
Рекомендації розчинення: розчиняється у холодній та гарячій воді. У гарячій воді розчиняють за 50С. рН має бути нейтральним.
Особливості введення в рецептури - кієва кислота дуже легко окислюється, тому необхідно уникати сильних окисників, світла, лугів.
Дія: Інгібітор тирозинази, що відлущує, антиоксидантну, протизапальну, бактерицидну, фунгіцидну, зволожуючу. Висвітлює пігментні плями шляхом придушення активності тирозину, який бере участь у синтезі меланіну.
На молекулярному рівні меланін утворюється у тілі від перетворення (у кілька етапів) амінокислоти тирозину. Перетворення вимагає ферменту, відомого як тирозиназа. Койова кислота може запобігти діяльності тирозинази шляхом синтезу реакції з її антиоксидантними властивостями після проходження верхніх шарів шкіри та введення в клітини шкіри, перешкоджаючи утворенню пігменту у глибині клітинного шару.
Койєва кислота дає відмінний ефект навіть при сильній зміні тону шкіри, у боротьбі з віковими плямами, пігментацією при вагітності, ластовинні, а також при загальних розладах пігментації шкіри обличчя та тіла.
Косметичне застосування: один з нових засобів у боротьбі з пігментацією, інгібітор ферменту тирозинази. За хімічним складом це антибіотик, який виділяють гриби пеніцилінового ряду. Має протизапальний ефект, бактерицидну, інсектицидну та фунгіцидну дію. Діефіри койєвої кислоти входять до складу кремів та лосьйонів, що освітлюють шкіру та захищають її від дії світла. Освітлює вже наявні плями навіть десятирічної давності, запобігає появі нових, зволожує шкіру. Знижує вироблення меланіну, відлущує мертві клітини. Койова кислота припиняє відновлення та розвиток нових плям, блокуючи відтворення меланінових пігментів у клітинах шкіри. Дає поступові, але досить швидкі результати. Зазвичай у разі припинення її використання шкіра повернеться до свого початкового тону, позбавившись плям гіперпігментації, тобто. відбілювання не є постійним (іншими словами, ви можете відмовитись від використання продукту койєвої кислоти, а шкіра має повернутися до нормального життя).
Має відлущувальні властивості і пов'язує іони металів, у тому числі і важких. Має невеликий консервуючий ефект.
Койова кислота та її похідні має кращу гальмівну дію на тирозиназу, ніж будь-які інші засоби відбілювання шкіри. Також високо ефективна у зниженні пігменту у хворих з меланодермією, потемнінням шкіри, що з'являється на сонці на відкритих ділянках обличчя та тіла або на шкірі вагітних жінок.
Властивості:
• Інгібує тирозиназу
• Запобігає утворенню пігментації, освітлює шкіру.
• Має антимікробний ефект
• Має відлущувальну дію
• Зв'язує іони 2-х валентного заліза, необхідного для синтезу меланіну
• Антиоксидантна дія (перехоплює вільні радикали)
• Забезпечує стійкий ефект відбілювання шкіри майже у 60% випадків
• Запобігає серйозним сонячним опікам, спричиненим накопиченням меланіну.
Показання до застосування:
• Біологічне старіння
• Фотостаріння
• Гіперпігментації (мелазма, хлоазму, старечі плями, ластовиння)
• Пігментації, спричинені вагітністю, протизаплідними пігулками, інсоляцією, косметичними засобами, медикаментозними препаратами
• Акне, постакне, вугровий висип, післязапальна гіперпігментація
• Актинічні кератоми

Області застосування:
- Відбілюючі засоби, сироватки
- Пілінги
- Креми, гелі, тоніки та лосьйони
- Маски
- Зубні пасти та засоби догляду за ротовою порожниною
- Очищувальні засоби, мило анти-акне
- Склади для прийняття ванн

Лікувальне застосування: Койєва кислота має антибактеріальні та протигрибкові властивості. Використовується також при захворюваннях шкіри, таких як меланодермія. Деякі дерматологи призначають крем з койевою кислотою для лікування акне, оскільки він працює на шкірі проти бактерій. Койова кислота та її похідні використовуються як важливий матеріал в антибіотиках - цефаміцин, болезаспокійливі та протизапальні продукти.

Концентрація в рецептах: 0,1-1%, для пілінгів до 4%

Увага: у рецептурах для денної косметики обов'язково повинні бути присутні санскрини (УФ-фільтри)
Ефект застосування койевой кислоти проявляється, зазвичай, не більше від 4 до 6 тижнів. При цьому йдеться не про одну процедуру, а про суворий курс лікування. Зазвичай використовується 0,2-1% концентрації, 2 рази на день протягом 2 місяців. Вищі концентрації не виявляють вираженої відбілюючої дії.
Бажано поєднувати з АНА-кислотами у розробках, вітамінами A, C, E, фруктовими відбілюючими екстрактами (напр. папайєю)

Протипоказання та запобіжні заходи: загострення герпетичної інфекції, контактний дерматит, індивідуальна непереносимість. Безпечна при застосуванні за призначенням при низьких концентраціях (1% або менше). Незважаючи на хорошу переносимість шкірою, койева кислота може іноді викликати почервоніння, печіння та лущення при тривалому застосуванні. При дуже чутливій шкірі або умовах, такі як розацеа, слід бути обережним при застосуванні продуктів, що містять койєву кислоту.
Науковий комітет з споживчих товарів (Європейський регулюючий орган) провів великі дослідження продукції з койевой кислотою. Як повідомлялося, вони виявили, що койєва кислота - не викликає рак агент (на відміну від гідрохінону) так що це велика допомога для багатьох. Також не спостерігається жодної репродуктивної токсичності. Однак є побоювання, що використання його регулярно може підвищити чутливість шкіри і, отже, це є недоліком (через підвищену чутливість, можливість призвести до алергічних реакцій шкіри).
Дослідження з токсичності та безпеки (Scientific Committee on Consumer Products (SCCP), Health and Environmental Risks (SCHER), Scientific Committee on Emerging and Newly Identified Health Risks (SCENIHR)

Зберігання: Зберігати у прохолодному та сухому місці, у герметично закритій тарі. Берегти від прямого сильного світла та тепла. Має тенденцію окислюватися з часом. Термін придатності – 1 рік.

Джерела:

www.xumuk.ru/encyklopedia/2049.html
www.cosmetologist.su/?sub=4&page=11
imageskincare.com.ua/ipeel_50pcglycolicretinol.html
www.inmoment.ru/beauty/face-care/pigmentation.html
www.medexfol.ru/content/view/95/14/
www.medkosmetolog.ru/k-him.htm
www.sovetkosmetologa.ru/articles_1_63.html
www.chinaadditives.ru/kojic-acid.htm
www.krasivo.kz/index.php?opt=content∂=70
www.kojicacid.org
www.aurasnaturebeauty.org/kojicacid.htm
www.wisegeek.com/what-is-kojic-acid.htm
www.bulkactives.com/kojicaciddipalmitate.htm
www.livestrong.com/article/153146-kojic-acid-effects
www.articlesbase.com/.../kojic-acid-skincare-ampoules-for-pigmentation-445567.html
blog.pharmacymix.com/kojic-acid-effective-at-lightening-skin
фото: www.uristcosmetics.com

Переклад та компіляція - Васса, для Aroma-vita.com.ua

Придатнй до: 12.2024 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Койова кислота

В наявності
Артикул: КК2
Оберіть обʼем
34.60 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.