Попередній товар Наступний товар


Кокони тутового шовкопряда неочищені

Надає милу чудові якості: ніжну кремову консистенцію та властивості, що доглядають.

Цей продукт - кокони тутового шовкопряда, необроблені парою, без лялечок усередині. Зверніть увагу: місцями кокони мають рудуваті плями, що є природними особливостями, властивими даному натуральному продукту.
Т.к. кокони не були схожі на процес механічного очищення, їх рекомендується промивати - очищати від пилу і лушпиння, що трапляється.

Склад: фізіологічне волокно, хімічний склад подібний до структури людського волосся. Шовк на 97% складається з білків (фіброїну 70-80% та серицину 20-30%), 3% жирів та восків, мінеральні речовини - солі калію, натрію, кальцію тощо. (1-1,5%), а також 18 амінокислот, що позитивно впливають на метаболізм людини.
Волокно є свитою подвійною ниткою фіброїну, що не розпадається за рахунок клейкої речовини, званої серицином або шовковою гумою.
Метод отримання: кокони підсушують, а потім обробляють гарячим повітрям або парою, щоб запобігти процесу перетворення лялечок на метеликів, але температура нагріву не дуже висока, щоб не пошкодити ніжну шовкову нитку. Потім кокони сортуються за кольором, розміром, формою, структурою, оскільки вона впливає на кінцеву якість шовку. Після того, як кокони відібрані, їх по черзі миють то в холодній то гарячій воді, щоб розм'якшити нитку і зробити її податливою.

Застосування та властивості в милі:
Під час одного з візитів на свою прядильну фабрику засновник Kanebo Тоесабуро Кувагата звернув увагу на ніжні та білі руки робітниць. Так він відкрив косметичні властивості шовку - і в 1936 випустив мило Savon de soie, перший у світі продукт для догляду за шкірою на основі шовку. Мило містило шовк лялечки шовковичного шовкопряда, який живив і зволожував шкіру, надавав їй гладкість і ніжність.
Фіброїн шовку утримує в шкірі сім разів більше вологи, ніж будь-яка інша зволожуюча речовина, і стимулює вироблення в ній колагену. Для амінокислотного складу фіброїну характерний високий вміст гліцину – 43%, а також аланіну, серину та тирозину. Вміст тирозину у фіброїні настільки великий порівняно з іншими білками, що зазвичай фіброїн використовують як вихідний матеріал для отримання цієї амінокислоти. Серицин є одним із видів протеїну, який обволікає фіброїн і є одним із компонентів, що входять у кокон. Завдяки своїй схожості з основним компонентом амінокислот, що знаходяться в роговому шарі шкіри, серіцин чудово утримує вологу та робить шкіру молодою, ніжною та еластичною. Серіцин живить шкіру і постачає її киснем, ефективно розгладжує зморшки. Завдяки шовку і саме мило стає гладким і ковзним на дотик, а піна ніжною та кремовою.

Спосіб використання: для гідролізації складових шовкових коконів ми використовуємо приблизно 20-21% розчин гідроксиду натрію або калію, що застосовуються у виробництві натурального мила. Найкращої розчинності коконів у лужному розчині можна досягти, як показав досвід, таким шляхом:
1. Розрізати кокони на четвертинки чи дрібніше.
2. Промити кокони проточною водою.
3. Зважити необхідну кількість їх у ємності для розчинення лугу.
4. Відважити необхідну кількість води кімнатної температури у цю ж ємність.
5. Повільно, маленькими порціями при безперервному помішуванні всипати заздалегідь зважений луг.
6. Добре розмішувати до повного розчинення і лугу, і коконів.
7. При вливанні отриманого розчину в олії рекомендується обов'язково проціджувати його через ситечко для видалення залишків, що не розчинилися.
Поради
замочувати кокони перед розчиненням у окропі я вважаю за непотрібні, вони і так чудово розчиняються, а гаряча вода вимиває з коконів серицин.

Стійкість та зберігання: Шовк чутливий до тепла, він починає руйнуватись при температурі 165 градусів. Не пліснявіє. Може псуватися личинками молі та тарганами. Зберігати в темному прохолодному місці, що провітрюється. При правильному зберіганні придатність коконів необмежена.

Рекомендовані дозування:
Від 0,5% до 5%
Оптимально 3% дають гарне мило. Були дані і про 10%.

Докладніше про цей продукт


Джерела:
lascala.ua/info_silk.html
www.santi.com.ua/numbers/prof3/prof3s8.html
dptf.drezna.ru/theory/production/03_00
www.makcimus.ru/fabrics/silk
pulanna.com.ru/beauty/scroll1/aid_block

Розгорнути повний опис

Кокони тутового шовкопряда неочищені

В наявності
Артикул: МР12
Оберіть обʼем
35.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.