Попередній товар Наступний товар


Sodium Cocoabutteramphoacetate

Амфотерна поверхнево-активна речовина без ПЕГ, виготовлена з амінокислот та масла какао. Має м'яку та делікатну очищувальну властивість з низьким піноутворенням. Використовується в дитячих миючих засобах та засобах для чутливої шкіри.

INCI: Aqua Water, Sodium Cocoabutteramphoacetate

Амфотерні (амфолітні) ПАР – сполуки, які містять як кислотні, так і основні групи, у водних розчинах іонізуються і поводяться залежно від умов (головним чином від рН – середовища), тобто в кислому розчині виявляють властивості катіонних ПАР, а в лужному розчині – аніонних ПАР. Мають основу первинні, вторинні чи третинні аміни чи четвертинні катіони амонію з амінокислотами(карбоксилатами). Вони відносяться до допоміжних ПАР і необхідні у складах шампунів для підвищення сумісності основних ПАР зі шкірою та волоссям, підвищення піноутворюючих властивостей, регулювання в'язкості, зниження знежирювальної дії. У поєднанні з аніонними ПАР вони покращують піноутворювальну здатність і підвищують нешкідливість рецептур, а при поєднанні з катіонними полімерами посилюють позитивний вплив силіконів та полімерів на волосся та шкіру.
Виробники якісної косметики у тому, щоб пом'якшити дію кращих, тобто. аніонних очищаючих інгредієнтів (зокрема, для того щоб аніонні ПАР не пошкодили жировий комплекс гідроліпідної мантії) і при цьому не знизити ні на йоту очищувальної активності препарату, обов'язково вводять у формулу соПАВи, що миляється. Амфотерні тензиди нейтралізують кислотну реакцію аніонів, сприяють їхньому швидкому розщепленню, при цьому збільшуючи щільність і зменшуючи «повітряність» (діаметр) пухирців піни.
Одержання: виробляється з амінокислот та олії какао.
Амфотерні ПАР є одним з найдорожчих інгредієнтів основи, що миляється. Їх отримують вичавкою, екстракцією, наполяганням, ректифікацією та окисленням природної сировини (як рослинної, так і тваринного спрямування).
Виробник: Італія.
Характеристики:
Хімічна формула
: Glycine, N-(2-hydroxyethyl)-N-(2-aminoethyl)-, N-cocoa-butter-acyl derivatives, sodium salts.
Консистенція (t 25 С): густа
Щільність: 1,02 – 1,08
Розчинність: повністю розчинний у воді; нерозчинний у оліях.
рН (5% розчин): 6-8
Крапка кипіння: 100 С
Тип: амфотерний

Склад:
AQUA/WATER 68.0 – 72.0 %
SODIUM COCOABUTTERAMPHOACETATE 28.0 – 32.0 %

Косметична дія: Амфотерні ПАР поводяться як аніонні або катіонні залежно від рН розчину. Їх отримують з амінокислоти гліцину та жирних кислот масел. Завдяки чудовим поверхнево-активним властивостям, низькому потенціалу дратівливості і здатності знімати вже наявне роздратування ці амфотерики широко використовують у м'яких шампунях, які надають на шкіру та волосся найбільш щадну дію.
Вони дозволяють отримувати стабільні при зберіганні м'які мийні композиції для волосся і шкіри, що забезпечують зволожуючу та кондиціонуючу дію, забезпечують відмінне зволоження.
Амфотерики хороші й у засобах очищення чутливої ​​шкіри.
Амфотерні тензиди захищають шкіру і волосся від сухості і подразнення, реставрують роговий шар епідермісу і кератин волосся, пом'якшують, підвищують еластичність сполучної тканини, надають волоссю шовковистість, а пені речовини, що миляється - кремоподібну текстуру.
З'ясувалося також, що амфотерні ПАР грають ключову роль у системах доставки активних компонентів. Зокрема, вони доставляють до стрижня волосся силікони, які знімають статичну електрику з волосся та покращують їх розчісування.

Властивості:
* Має м'який очищаючий ефект
* Не дратує шкіру
* Не порушує бар'єрних функцій епідермісу
* Не мають дратівливої ​​дії на слизові оболонки очей
* Зменшує подразнення для шкіри та очей від аніонних поверхнево-активних речовин
* Використовується як со-ПАВ в пеномоючих засобах в кислих, нейтральних і високолужних середовищах
* М'яко очищає з невеликим піноутворенням, та сприяє ефекту зволоження та кондиціювання
* Підвищує в'язкість та спінюючі властивості, стабілізатор та регулятор піни
* Покращує осадження катіонних активів
* Сумісний з усіма іншими класами поверхнево-активних речовин, розчинний і ефективний у присутності високих концентрацій електролітів, кислот та лугів
* Застосовується в широкому діапазоні рН, сумісний з водою будь-якої жорсткості
* Відмінна здатність до біологічного розкладання

Застосування:
- у пінних засобах особистої гігієни для чутливої ​​шкіри та щоденного використання, очищаючі продукти для дітей та немовлят, піни для гоління, м'які спеціальні та дитячі шампуні "без сліз", гелі для душу, засоби для ванн.
- у продуктах по догляду за шкірою, таких як молочко або гелі для очей, засоби для зняття макіяжу, засоби для обличчя і тіла.

Загальні дозування: Рівень амфотерної поверхнево-активної речовини, присутньої в композиції, може перебувати в діапазоні від 1% до 20% за масою композиції, переважно від 1% до 10%, і найбільш переважно від 1,5% до 5,5% композиції .

Синергія: сульфосукцинатні поверхнево-активні речовини в комбінації з амфотерною поверхнево-активною речовиною мають ту перевагу, що вони забезпечують дуже м'які композиції, які не ставлять під загрозу піну, ефективні та економічні та добре сумісні з кондиціонуючими засобами для волосся та шкіри.

Безпека: не знаходиться в жодному зі списків GoodGuide про токсичні хімічні речовини, які викликають підозрювані або визнані наслідки для здоров'я, не був виявлений у тканинах людини або сечі, проте бажано не допускати попадання в очі у чистому вигляді. У разі попадання в очі – рясно промити протягом 15 хвилин.

Додаткові відомості: Загальний вміст всіх ПАР у композиціях може коливатися від 1 до 30% за масою. Однак, оскільки композиції призначені для кінцевого призначення - миття волосся і шкіри споживачами, а не як концентрати, вміст ПАР переважно становить від 3% до 25% і найбільш переважно від 4% до 15%.

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 07.2022 р.

Розгорнути повний опис

Sodium Cocoabutteramphoacetate

Немає в наявності
Артикул: ПА4
Оберіть обʼем
40.50 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.