Попередній товар Наступний товар


Argireline®

Перший міорелаксант для зовнішнього застосування проти мімічних зморшок – безпечна неін'єкційна альтернатива ботулотоксину. Уповільнює провідність нервового імпульсу і цим м'яко розслаблює м'яз.

Argireline – перший міорелаксант для зовнішнього застосування проти мімічних зморшок, безпечна неін'єкційна альтернатива ботулотоксину. Уповільнює провідність нервового імпульсу і цим м'яко розслаблює м'яз.

INCI: Water, Acetyl hexapeptide-8

Рекомендовані дози: 3 - 10%
Умови введення в рецептуру: вводити готову теплу емульсію, при температурі до 40°С
Вміст активного інгредієнта (1 г/л): 0,05% Acetyl hexapeptide-8
Зовнішній вигляд: прозора рідина
Розчинність: водорозчинний
рН: 5,3
Відносна густина (г/мл): 1.00

Однією з найпомітніших ознак старіння шкіри є поява зморшок на обличчі. Вони утворюються природним шляхом з часом, завдяки біохімічним, гістологічним та фізіологічним змінам, які можуть бути посилені зовнішніми факторами; а також в силу ряду другорядних причин, таких як дія сили тяжкості, зміни виразу обличчя, що повторюються, через скорочення м'язів при різних емоціях.
Скорочення м'язів відбувається після вивільнення нейротрансмітера з везикули.
Argireline імітує N-термінальне закінчення SNAP-25.

Створений у 2000 році за образом та подобою протеїну SNAP-25 гексапептид (Acetyl hexapeptide-3 або Argireline) здатний після нанесення його на шкіру проникати в базальний шар епідермісу, після закінчення нервових терміналів, де він і здійснює модуляцію м'язових скорочень. Оскільки гексапептид подібний до SNAP-25, він може конкурувати з природним протеїном за місце в комплексі SNARE, дестабілізуючи його формування, не руйнуючи жодного з його компонентів.
Якщо SNARE-комплекс злегка дестабілізований, вивільнення нейтротрансмітерів здійснюється не настільки ефективно, і, отже, скорочення м'язів послаблюється, запобігаючи утворенню зморшок та складок.
Таке вміння гексапептиду перешкоджати формуванню комплексу SNARE оборотним чином призводить до релаксації м'язів, а чи не до парализации. Твердження, що гексапептид здатний активно працювати у складі різних готових косметичних засобів, засноване на дослідженні, представленому в журналі International Journal of Cosmetic Science (vol. 24, no. 5, October 2002, p. 303).
За своїм ефектом, Argireline подібний до ботулотоксину типу А, проте результат досягається без розвитку паралічу мімічної мускулатури, що дозволяє уникнути ефекту «маски».
Argireline може бути використаний у косметичних засобах, призначених для усунення глибоких складок або зморшок на лобі або області навколо очей.
Для полегшення проникнення Аргіреліну в шкіру та підвищення загальної здатності відновлення слід застосовувати м'який ензимний пілінг.

Механізм дії in-vitro
Скорочення м'язів

Нейропередавач, яким є ацетилхолін, вивільняється з везикули в синоптичну щілину. Важливу роль у вивільненні ацетилхоліну та здійсненні заключних етапів екзоцитозу відіграє SNARE-комплекс, що складається з трьох білків: VAMP, Syntaxin та SNAP-25. Це білковий комплекс виконує роль гака, що чіпляє везикули і доставляє їх до мембрани для злиття.

Ботулотоксин А
Ботулотоксин А паралізує м'яз шляхом вибіркового блокування вивільнення ацетилхоліну в нервово-м'язовий синапс. BoNT-A необоротно розщеплює білок SNAP-25, перешкоджаючи таким чином складанню SNARE-комплексу.
Передача нервового сигналу до м'яза не здійснюється, м'яз паралізований і не може скорочуватися.

Argireline
Argireline
імітує N-термінальне закінчення SNAP-25, конкурує з цим натуральним білком за місце в SNARE-комплексі, таким чином дестабілізуючи його утворення, не зруйнувавши при цьому його компонентів. Якщо SNARE-комплекс дестабілізований, вивільнення нейротрансмітерів з везикул не відбувається. Як наслідок, скорочення м'язів послаблюється і м'яз розслабляється, запобігаючи утворенню зморшок та складок.

Ефективність in-vitro
Модуляція вивільнення глутамату у нейронній клітинній культурі

Достовірним методом вимірювання потенційної активності сполук в інгібуванні нейронного екзоцитозу є пригнічення вивільнення глутамату деполяризованими клітинами нейронів.
Як негативний контроль використовуються необроблені нейронні культури, як позитивний - культури, оброблені Ботулотоксином А (BoNT-A).
Висновок: Argireline має високий інгібуючий потенціал щодо вивільнення глутамату.
Інгібування вивільнення глутамату в mM концентраціях є очевидним показником потенційної активності проти утворення зморшок.

Ефективність in-vivo
Визначення ефективності проти утворення зморшок
1
. Дослідження проводили на 10 здорових жінках-добровольцях.
Емульсія масло/вода, що містить 10% розчину Argireline, наносилася двічі на день на шкіру навколо очей протягом 30 днів.
Методом конфокальної лазерної скануючої мікроскопії проводили аналіз силіконових відбитків, зроблених до тестування через 15 днів і через 30 днів.
Результати показали:
Після 15 днів застосування 10% розчину Argireline: зменшення глибини зморшок у середньому на 17 %

2. Дослідження проводилося на 14 здорових жінках-добровольцях віком від 39 до 64 років.
Крем, що містить 5% розчин Argireline, наносили двічі на день на шкіру навколо очей протягом 28 днів. Для аналізу силіконових відбитків оброблених областей використовували метод конфокальної профілометрії.

Результати застосування Argireline у ​​жінок-добровольців двічі на день протягом 30 днів: червоний колір вказує на глибину, а зелений колір означає рівень поверхні.

alt

Неінвазивна корекція мімічних зморшок це досить яскравий приклад терапевтичної процедури, яка може стати частиною комплексної програми, за умови продуманого вибору поєднання з іншими методами.
Неівазивна локальна міорелаксація на сьогоднішній день можлива завдяки наявності пептидів, що забезпечують ефективне переривання нейром'язової передачі, близьке за механізмом до впливу ботулінічного токсину.
Однак мімічні зморшки не є ізольованим косметичним дефектом, і говорити про незалежне від вікових змін шкіри формування мімічних зморшок неможливо. До тих пір, поки регенеративні процеси в шкірі переважають над деструктивними, формування дефінітивних складок, навіть у місцях вираженої та постійної напруги шкіри буде вкрай утруднено. Для того, щоб сформувати зморшки, потрібна наявність кількох умов:

- постійна локальна напруга мімічної мускулатури протягом досить тривалого часу
- порушення циркуляції в зоні постійної напруги
- порушення оксигенації дерми та епідермісу, уповільнення репаративних процесів
- зниження синтетичної активності фібробластів
- зміна балансу структурні білки/протеази (колаген/колагеназа, зокрема)
- порушення бар'єрних властивостей шкіри

Пептиди «з ефектом ботоксу» ефективні лише у разі мімічних зморшок, але безсилі проти зморшок, що виникають через структурне «послаблення» шкірної тканини. Тому в сучасних косметичних засобах «проти зморшок» їх комбінують з ремоделюючими пептидами та активами, що покращують якість дермального матриксу та біомеханічні властивості шкіри.
Для того щоб локальна міорелаксація дозволила досягти результатів, які можна охарактеризувати як видиме омолодження, необхідний комплексний підхід до вирішення проблеми. Одним з очевидних рішень може бути проведення хімічного пілінгу, або ензимного пілінгу, спрямованого не так на ексфоліацію, як на досягнення ефекту стимуляції та посилення синтетичних та репаративних можливостей шкіри.
Поєднання процедури неінвазивної корекції мімічних зморшок з проведенням поверхневого хімічного пілінгу може бути цікавим рішенням для випадків, коли мімічні зморшки не є провідною проблемою або характеристики шкіри вселяють сумніви в можливості досягнення активного проникнення інгредієнтів неінвазивним шляхом: щільна шкіра з вираженими рубцевих змін, наявність акне, що потребує активного лікування.
Для більш повноцінної підготовки шкіри до сприйняття активних інгредієнтів, а також з метою її захисту від травматичних та стресорних впливів, рекомендується вводити в рецептури антиоксиданти та судинозміцнюючі засоби – екстракти алое вера, гінкго білоба, розмарину; ацероли, ферулову кислоту, біофлавони.

Косметична дія:
- блокатор м'язового скорочення
Застосування у косметиці:
- креми та сироватки anti-age
- сироватки проти мімічних зморшок


Переклад та компіляція: Віталіна, для Аroma-vita.com.ua©
Джерело:
Опис виробника
malavtilin.com/product/argireline.php
www.1nep.ru/estetic/articles/13034/

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 06.2025 р.

Розгорнути повний опис

Argireline®

В наявності
Артикул: КИ109
Оберіть обʼем
135.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.