Попередній товар Наступний товар


Leuphasyl®

Пентапептид, що доказав свою ефективність у скороченні мімічних зморшок. Зменшує глибину зморшок на обличчі, викликаних скороченням мімічних м'язів, особливо на лобі та навколо очей.

Leuphasyl® – новий альтернативний міорелаксант

INCI: Water (і) Glycerin (і) Pentapeptide-18
Опис: LEUPHASYL®
є новий тип пептиду, розроблений іспанською компанією Lipotec, що має виняткові результати у боротьбі з мімічними зморшками, що доповнює дію ARGILERINE®. Пентапептид Leuphasyl® імітує дію енкефаліну – зменшує збудження в нейроні, інгібуючи потік іонів кальцію через мембрану, та знижує Са2+-залежний викид медіатора. Коли Leuphasyl® з'єднується з рецептором, конформаційні зміни ініціюють каскад всередині нейронів, що призводить до зниження їх збудливості: активність нервової клітини є знижується та вивільнення ацетилхоліну модулюється. М'язові скорочення послаблюються і, отже, мімічні зморшки зменшуються. Цей альтернативний механізм забезпечує повну сумісність з іншими пептидами проти зморшок, забезпечуючи адитивний та синергетичний ефект.
Основні переваги:
* новий та альтернативний механізм дії боротьби з мімічними зморшками.
* Добавка/синергетичний ефект на додаток до дії Argireline® та інших пептидів
Отримання: Синтез LEUPHASYL® здійснюється на заводі компанії в Хава за рекомендаціями cGMP і включає ступінь остаточної сублімаційної сушіння. Ліофілізовані продукти зазвичай одержують як поліморфний кристалічний порошок.
Leuphasyl® був розроблений для використання як окремий продукт або як доповнення для підвищення ефективності пептидів SNAP-25, таких як Argireline ®, SNAP-7 та SNAP-8.

Механізм дії: Природні енкефаліни є ендогенними опіоїдами: вони пригнічують активність нейронів. Запобігання проникненню Са2+ у нейрон допомагає уникнути злиття везикул і, отже, гальмує звільнення ацетилхоліну через синапс у м'язи. Leuphasyl ® є енкефаліноподібним пептидом, що покращує стабільність, який модулює Са2+-канали in vitro і, отже, забезпечує модуляцію вивільнення ацетилхоліну з культури нейронів клітини. Це послаблює скорочення м'язів у природних умовах, запобігаючи утворенню зморшок.

Характеристика:
Зовнішній вигляд:
безбарвний, прозорий розчин
Вміст активної речовини: 0,05% LEUPHASYL-порошок
Розчинність: водорозчинний
рН: 2,0 - 5,0
Консервант: Каприліл гліколь 0,5%
Виробник: Іспанія

Косметична дія: пентапептид, що доказав свою ефективність у скороченні мімічних зморшок як альтернативу механізму типу молекул ботулінічного токсину. Міметик енкефаліну - інгібує потік іонів кальцію в нейрони, знижуючи збудження, запобігаючи злиттю синаптичних пухирців з пресинаптичною мембраною та викидом ацетилхоліну. Використовується проти мімічних зморшок, має синергетичну дію з Аргіреліном, посилює ефект розслаблення лицьових м'язів, зменшуючи м'язові скорочення та захищаючи шкіру від ушкоджуючої дії вільних радикалів. Зменшує глибину зморшок на обличчі, особливо в області чола та навколо очей.

Властивості:
* Зменшує глибину зморшок на обличчі, викликаних скороченням мімічних м'язів, особливо на лобі та навколо очей.
* Впливає на механізм утворення мімічних зморшок по-новому, пропонуючи альтернативу іншим пептидам (як Argireline®)
* Ефективно розгладжує шкіру
* Послаблює м'язові скорочення, запобігаючи утворенню зморшок

Область застосування: Засоби проти мімічних зморшок, засоби проти зморшок. Може бути включений у косметичні препарати, такі як емульсії, гелі, сироватки і т.д., де потрібне видалення глибоких ліній та зморшок на лобі або навколо очей.

Рекомендована концентрація: 3-10%
Використання: включати рецептуру при температурі нижче 40°C на заключному етапі виробничого процесу.
Додавати у формулювання у рекомендованому відсотку використання.

Безпека: Продукт потенційно не дратує очі, дослідження у пробірці не показали ознак цитотоксичності та генотоксичності. Не виявляє гострої пероральної токсичності у випробуваній дозі у природних умовах (DL50 > 2500 мг/кг маси тіла у щурів).
Має дуже хорошу сумісність із шкірою
(випробування проводилися на 10 добровольцях, у віці від 18 до 70, обох статей, оцінка подразнення (IDIS) та середнє добове роздратування (ДІ) дорівнювали нулю)

Зберігання: Leuphasyl ® повинен зберігатися в заводській упаковці в захищеному від світла чистому та прохолодному місці та найкраще зберігати у холодильнику. В окремих випадках, зберігання в холоді може викликати осадження консерванту. Це не впливає на цілісність продукту. При зберіганні Leuphasyl повинен мати термін придатності не менше 18 місяців.
Для тривалого зберігання рекомендується зберігати при температурі +4°C.

Придатний до: 03.2025 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Leuphasyl®

В наявності
Артикул: КИ72
Оберіть обʼем
126.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.