Попередній товар Наступний товар


Д-пантенол (75%)

Покращує регенерацію тканин. зменшує свербіж та покращує процеси загоєння шкіри при різних дерматозах. Має загоювальну, зволожуючу (проникає глибоко в шкіру і зв'язує воду), пом'якшувальну і розгладжуючу дію.

(Dexpanthenol) водорозчинна речовина.

Зовнішній вигляд: в'язка рідина
Колір: прозорий, безбарвний.
Аромат: слабкий, характерний.
Країна виробник: Японія

Dexpanthenol (R-2,4-Дігідрокси-N-(3-гідроксипропіл)-3,3-диметилбутанамід) - вітамін B5. Покращує регенерацію тканин для зовнішнього застосування. Синтетична похідна пантотенової кислоти, яка є водорозчинним вітаміном групи В, необхідним для вуглеводного, білкового та жирового обміну. Відіграє важливу роль у процесах ацетилювання при глюконеогенезі, вивільненні енергії з вуглеводів, синтезі та розщепленні жирних кислот, синтезі стеринів та стероїдних гормонів, ацетилхоліну.
Пантотенова кислота необхідна підтримки нормальної функції епітелію, підвищення потреби у ній відзначається при пошкодженні шкірних покривів чи тканин.
Сприятлива дія Д-пантенолу проявляється у зменшенні свербежу та покращенні процесів загоєння шкіри при різних дерматозах. Має загоювальну, зволожуючу (проникає глибоко в шкіру і зв'язує воду), пом'якшувальну і розгладжуючу дію. Надає блиску та зволожує волосся.
Показання:
- Порушення цілісності шкірних покривів, викликані механічними пошкодженнями, хірургічними втручаннями, опіками різного походження, запальними процесами;
- Дерматози (у складі комплексної терапії для покращення процесів загоєння);
- сухість, стягнутість шкіри, розгладження зморшок;
– подразнення шкіри та висип у дітей (в т.ч. викликані пелюшками).
Застосовується у всіх косметичних рецептурах: засоби для догляду за шкірою та волоссям, дитячій косметиці, кремах після гоління, сонцезахисній косметиці. Пом'якшує сушить дію мила.
Дозування: 0,5-3% суміші.
Докладніше про цей продукт

Придатний до: 11.2024 р.

Розгорнути повний опис

Д-пантенол (75%)

Немає в наявності
Артикул: КИ4
Оберіть обʼем
63.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.