Попередній товар Наступний товар


Ванілі абсолют (Мадагаскар)

Підвищує еластичність, м'якість шкіри; усуває нервовий висип та роздратування. Заспокоює та усуває безсоння, знеболює передменструальний синдром, нормалізує процеси травлення. Афродізіак.

Vanilla planifolia

Синоніми: V. fragrans
Сімейство: Орхідні (Orchidaceae)
Опис: Багаторічна кучерява ліана висотою до 25 метрів із зеленими втечами та великими білими квітами. Зелені стручки збирають після того, як вони провисають на дереві протягом восьми-дев'яти місяців, потім висушують протягом шести місяців, внаслідок чого на поверхні стручків виступає білий кристалічний наліт.
Колір: темно-коричнева в'язка рідина
Аромат: солодкий, бальзамово-ванільний, ніжний, теплий, манливий
Метод отримання: екстракція.
Частина рослини, що використовується: плоди

Область зростання: зростає в Центральній Америці та Мексиці. Культивується на Мадагаскарі, а також в Африці та Індонезії. Стручки найчастіше переробляються в Європі та США.
Інші види: Існує кілька різновидів ванілі, наприклад V. tahitensis, що відрізняється дрібнішими стручками, або V. pompona, з якої виробляють олію низької якості.
Клас: Афродізіак

Психо-емоційна дія
На психічному рівні ваніль дає енергію. На несвідомому рівні нагадує запах грудного молока та викликає почуття безпеки. Пожвавлює, гармонізує енергетику сім'ї. Заспокоює, усуває безсоння, приборкує у гніві. Олія, яка допомагає почути те, що говорить співрозмовник і стати на місце людини, з якою Ви спілкуєтеся.
Косметична дія
Підвищує еластичність, м'якість шкіри, усуває нервовий висип і подразнення, знімає запалення, має відбілюючий ефект.
Цілюща дія
Нормалізує процеси травлення, нормалізує ферментативно-кислотний склад шлункового соку, сприяє розщепленню та утилізації вуглеводів в організмі.
Регулює та нормалізує менструальний цикл. Полегшує, знеболює передменструальний синдром, антидот алкоголю (викликає огиду до алкоголю).
Інше застосування
Використовується у фармацевтичній промисловості як ароматизатор та парфумерії при створенні духів східного напрямку. Використовується для ароматизації кондитерських та тютюнових виробів, морозива, йогуртів, шоколаду.
При культивуванні ванілі її квіти необхідно запилювати вручну. У Мексиці ж цю роботу роблять птахи.

Зверніть увагу! Абсолюти не застосовуються в дозуваннях подібно до ефірних олій. Їх слід розчиняти в базисних оліях, спирті до концентрації 3-10% і далі застосовувати вже в дозах, рекомендованих ароматерапією.

Методики застосування розведеного абсолюту:
Аромалампа
: 1 крапля.
Ванна: 2 краплі.
Масаж: 3 краплі на 10 г транспортної олії
Збагачення кремів, тоніків, шампунів, гелів для душу: 4 краплі на 5 г основи.
Аромамедальйон: 6 крапель.

Запобіжні заходи: не токсично, але викликає алергічні реакції. Індивідуальна нестерпність ванілі. Широко фальшується. У домашніх умовах використовувати із обережністю.

Відчуття: при нанесенні на шкіру викликає легкий холод протягом 1-2 хв. Реакція є природною.

Компліментарні аромати: сандал, кус-кус, опопанакс, бензоїн, а також бальзамові та пряні аромати

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 07.2018 р.

Розгорнути повний опис

Ванілі абсолют (Мадагаскар)

Немає в наявності
Артикул: АБ10
Оберіть обʼем
283.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.