Попередній товар Наступний товар


Екстракт амли (сухий)

Всесвітньо відомий аюрведичний продукт, що містить рекордну кількість вітаміну С. Рекомендований для використання в косметології та терапії багатьох захворювань. Характерний чудовим впливом на волосся та шкіру голови (зміцнення, стимуляція росту)

Emblica officinalis

Синоніми: Індійський аґрус, Амла, Амалакі, Ембліка, Міробалан сірий.
Сімейство: Молочайних
Опис рослини: напівлистопадне дерево висотою до 18-30 м з гладкою сіро-коричневою корою і вузьким довгастим листям 1-2 см завдовжки і 3 мм завширшки. Плід круглий, зеленувато-жовтий, рідше - помаранчевий, діаметром 2-3 см. Усередині міститься хрумка соковита м'якоть з шістьма маленькими насінням.
Походження та поширення: Південно-Східна Азія. Культивується у Південному Китаї, Пакистані, Таїланді, Малайзії, Індії, Бангладеш та Шрі-Ланці.
Частини рослини, що використовуються: плоди
Метод отримання: екстракція органічними розчинниками, упарювання та сушіння.

Характеристики:
Зовнішній вигляд:
аморфний гігроскопічний порошок
Колір бежевий
Аромат: характерний
Смак: гіркувато-кислуватий
Розчинність: розчинний у воді, спирті

Містить рекордну кількість вітаміну С, причому, як стверджується, у стабільній формі; кальцій, фосфор, залізо, каротин, тіамін, рибофлавін, нікотинову кислоту, триптофан, метіонін, лізин.
Біохімічні дослідження довели стабільність вітаміну С, що міститься в плодах амли, завдяки високому вмісту танінів, близько 13 видів дубильних речовин та колоїдних комплексів, що захищають аскорбінову кислоту від окиснення. Свіжий сік амли зберігає в собі аскорбінову кислоту як мінімум тиждень. При зберіганні свіжого соку амли за нормальної температури 35,6 ºС, протягом 45 днів втрачається лише 14% вітаміну З. Близько 30% вітаміну З втрачається при нагріванні соку амли до 65 ºС.

Лікувальні властивості амли. В Індії Амло лікують гастрити, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, різного роду диспепсії - розлади травлення функціонального характеру, що виникають внаслідок недостатнього виділення травних ферментів. Плід амли містить різного роду антисклеротичні сполуки і має протимікробні властивості; дає антимутагенний ефект, що діє на штами бактерії Salmonella Typhimurium. Ефективна амла в лікуванні хвороб сечовивідної системи, анемії, жовтяниці, різноманітних кровотеч, колітів і запорів; має антидіарейний та спазмолітичний ефект. Допомагає в терапії лікування лихоманки, кашлю, діабету, подагри, геморою, гепатитів, слабкості печінки, як антистресовий засіб, остеопороз, слабкість селезінки, запаморочення; сприяє оновленню крові та кісткових тканин; регенеративні функції шкіри.
Безпосередній вплив на кров екстракту амли - сприяє виробленню більшої кількості еритроцитів; допомагає контролювати рівень цукру; запобігає запальним процесам. Крім того, добре очищає кишечник, рекомендований як профілактичний засіб для збереження гарного зору.

Амла - один з найбільш відомих аюрведичних препаратів, але він широко відомий і в традиційній медицині як імуномодулюючий, протизапальний, протираковий засіб.
Існує ряд клінічних досліджень прийому екстракту амли при лікуванні діабету, гіперліпідемії. Рекомендований прийом 1-3 г екстракту амли разом із 30 мл води протягом 21 днів.
Протимікробний ефект екстракту амли. Є ефективним засобом у боротьбі з великою кількістю людських патогенних бактерій, включаючи бактерії, віруси та грибки. Найбільшу активність виявляє у боротьбі з грампозитивними бактеріями і лише обмеженою активністю проти низки грибків. Активність проти вірусу простого герпесу 1 і типу 2 зобов'язана великому змісту фенольних сполук. Показаний при підвищеній кислотності та підвищеному артеріальному тиску.
Онкозахворювання. Великий інтерес до екстракту амли, як засобу в терапії онкозахворювань, завдяки його високому антиоксидантному та протизапальному потенціалу. Однак ці дослідження ще продовжуються і точних клінічних даних не опубліковано. Однак є публікації до екстракту амли у відповідь на вплив важких металів-канцерогенів (миш'яку, хрому, нікелю. Було показано, що Emblica/амла екстракт веде до зниження кількості хромосомних аберацій, числа пошкоджених клітин, частота мікроядер у клітинах кісткового мозку, виробництво вільних радика Екстракт амли показав збільшення активності природних клітин-кілерів, антитіло-залежної клітинної цитотоксичності та виживання у відповідь на пухлинні клітини (лімфоми та карциноми молочної залози).Цитотоксичність щодо пухлинних клітин була продемонстрована завдяки сполукам органічних кислот і гідро танінів.
Водні та спиртові екстракти амли показали високі гепатопротекторні властивості. Печінкові проби, включаючи протитуберкульозні препарати, миш'яку, етанол thiacetamide, чотирихлористий вуглець і циклофосфамід. Експеримент продемонстрував, гістологічні та/або ферментативні захисні та відновлювальні ефекти. Зменшення ступеня тяжкості фіброзу печінки, таким чином, продемонструвало, що деякі дослідження включають поліпшені функції нирок і підшлункової залози.

Немає жодних клінічних даних щодо застосування амли при захворюваннях нирок; Однак, у пацієнтів з уремією внаслідок термінальної стадії ниркової хвороби було відзначено зниження маркерів окисного стресу.
Флавоноїди, що містяться в плодах амли, пригнічують синтез і підвищену деградацію холестерину редуктази за рахунок збільшення печінки HMG-CoA.
Також відомі клінічні випробування на хворих на гіперхолістерінемію, де за 28 днів прийому екстракту амли спостерігалося значне зниження холістерину в крові. Деякі випробувані добровольці мали цукровий діабет II типу, у них також спостерігалося зниження холістерину, зниження ліпопротеїнів низької щільності, тригліцеридів та підвищення ліпопротеїнів високої щільності, зниження рівня глюкози протягом 21 днів. Добова доза прийому екстракту амли становила 2-3 грами на день.
За своєю болезаспокійливою та жарознижувальною дією, амлу можна порівняти з дією аспірину. Зустрічаються навіть вказівки про нейтралізації зміїної отрути соком/екстрактом амли.
Плоди цієї рослини рекомендовані хворим на ішемічну хворобу серця; рекомендовані при лікуванні наркозалежності та алкоголізму мітохондріальної дисфункції; рекомендовані для покращення пам'яті.
Екстракт амли застосовується в офтальмологічному препараті Ophthacare, який призначається при м'яких інфекційних захворюваннях та запальних процесах очей.
Були проведені дослідження, що доводять підвищення кількості та активності сперматозоїдів у людській спермі, внаслідок терапії з екстрактом/соком плодів амли.
Екстракт амли може використовуватися дітьми як імунностімулюючого засобу і джерела вітаміну С, необхідного для повноцінного розвитку організму (зубів, кісткової тканини), опірності інфекціям і вірусам.

Дерматологічні дослідження також мають низку успішних показників. Зокрема вплив екстракту амли на фібробласти шкіри людини продемонстрували підвищену поліферацію шкіри людини та вироблення колагену в рановій тканині, а також посилення опірності УФ-променям, а значить активність у боротьбі з фотостарінням.
Амла представляє інтерес для досліджень у галузі освітлення шкіри. На сьогоднішній період продовжуються дослідження відбілюючих функцій амли у поєднанні з іншими відбілюючими агентами, як альтернативою гідрохінону.
Екстракт амли є прекрасним тоніком, відновлює та підтримує регенеруючі функції шкіри. Підсилює мікроциркуляцію крові, показана при куперозі, завдяки великому вмісту ізофлавонів.
Завдяки своїй сильній антиоксидантній активності, екстракт амли уповільнює процеси старіння і омолоджуюче діє на шкіру, попереджає перекисне окислення ліпідів у мембранах клітин і регенерує клітинний обмін, захищає організм від шкідливого впливу навколишнього середовища і забруднення, нейтралізує вільні радика. це не маючи побічних ефектів.
Амла безсумнівно вважається одним з кращих продуктів догляду за волоссям:
- стимуляція росту та зміцнення волосяної цибулини
- лікування лупи, себорейного дерматиту
- запобігає появі передчасної сивини.

Косметичне використання екстракту амли:
- відбілюючі засоби (креми, гелі, сироватки)
- вітамінізуючі засоби (креми, гелі, сироватки)
- продукти для зони декольте (креми, гелі, сироватки)
- антизапальні засоби (креми, мазі)
- протигрибкові, протидерматитні лікувальні продукти
- Anti-age продукти, Lifting-продукти (креми, гелі, сироватки)
- регенеруючі продукти для лікування свіжих рубців
- кондиціонуючі маски, засоби, що не змиваються для догляду за волоссям
- засоби для зміцнення волосся та стимуляції їх зростання
- продукти догляду за шкірою волосся (лікування та профілактика лупи, дерматиту)

Рекомендоване дозування для косметичного застосування: 1-3%
Внутрішній прийом
: 1-3 г на добу (разом із водою) протягом 21 дня.

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 08.2023 р.

Розгорнути повний опис

Екстракт амли (сухий)

Немає в наявності
Артикул: ЭК51
Оберіть обʼем
38.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.