Попередній товар Наступний товар


L-carnitine

L-carnitine – амінокислота, вітаміноподібна біологічно активна речовина. Є цінним помічником у зниженні целюліту та контролі ваги.

Зовнішній вигляд: білий порошок
Аромат: легкий
Структурна формула: С7Н15NO3.
Температура плавлення: 197 градусів.
Розчинність: вода, спирт (термічно стабільний)
Нерозчинний: ефіри, ацетон, бензол
Рекомендоване дозування: 2-5%
CASNo.: 541-15-1

L-карнітин, левокарнітин або вітамін В11 (в перекладі з латинської мови «levocarnitinum» означає «м'ясо») – біологічно активна речовина, яка бере участь у пересуванні жирних кислот через клітинні мембрани.
Завдяки тому, що вітамін В11 прискорює "згоряння" триглециридів, ця речовина користується широкою популярністю у бодібілдерів.
L-карнітин (Левокарнітин) - похідне амінокислот лізину та метіоніну. Оскільки вітаміни не синтезуються в організмі, а левокарнітин частково синтезується з амінокислот, заліза, вітамінів В3, В6, С, тому його називають також вітаміноподібною речовиною. Карнітин існує у двох стереоізомерних формах: L-карнітину та D-карнітину. У клітинах ссавців міститься L-карнітин, D-карнітин має синтетичне походження.

L-карнітин – це амінокислота, яка природним чином виробляється в організмі. Його застосування для косметичного застосування є цінним помічником у зниженні целюліту та контролі ваги. Його використання зменшить вплив старіння та хвороб на мітохондрії, одночасно збільшуючи здатність мітохондрій спалювати жир. Це допомагає детоксикації організму та регенерації клітин, відновлюючи фізіологічні функції дерми.
L-карнітин, також званий основою L-карнітину, завдяки своїй гігроскопічній природі, має виражений зволожуючий ефект при додаванні в зволожуючі креми та лосьйони. Як бета-гідроксикислота з нижчим pH, L-карнітин виявляє відлущувальні властивості і здатність скорочувати час оновлення шкіри, що робить його ідеальним кандидатом для репаративних кремів і лосьйонів, що відлущують, в яких його можна використовувати окремо або в поєднанні з іншими гідроксикислотами, тобто . гліколева або молочна кислоти.

L-carnitine та жирна шкіра
L-carnitine корисний для людей, які потребують лікування проблем з жирною шкірою. L-карнітин - це амінокислота, яка природним чином виробляється в організмі, яка також зазвичай входить до складу засобів для догляду за шкірою, призначених для лікування жирної шкіри. Цей амінокислотний будівельний блок для білків допомагає організму в багатьох процесах, зокрема пропонує багатообіцяюче лікування жирної шкіри.

L-карнітин є природною сполукою для лікування жирної шкіри, склади з яким можна наносити, наприклад, за допомогою промокальної серветки/патчів на жирні ділянки, такі як ніс, підборіддя та лоб. Ідея такої процедури полягає в тому, щоб уникнути вироблення сальними залозами більшої кількості шкірного сала. Крім цього, важливо уникати використання косметичних засобів з високим вмістом спирту (етилового), який роблять шкіру сухішою, а це може спровокувати сальні залози ще більше продукувати шкірне сало.

Топічні засоби з L-карнітином
Як говорилося вище, засоби догляду за шкірою, що містять L-карнітин, ідеально підходять для запобігання жирній шкірі, що, у свою чергу, запобігає появі прищів. Є багато ефективних лікарських препаратів, які призначені для вирішення цієї проблеми шляхом зменшення кількості олії у шкірі.
До них відносяться актуальні антибіотики, ретиноїди, ретиноли, бензоїлпероксид та багато інших.

Стимуляція росту волосся
L-карнітин відіграє ключову роль у внутрішньомітохондріальному транспорті жирних кислот для бета-окислення і, таким чином, виконує важливі функції в енергетичному обміні. Була досліджена (in vitro) гіпотеза про те, що l-карнітин, відома біологічно активна добавка, може також стимулювати ріст волосся, збільшуючи подачу енергії масивно проліферуючу і споживаючу енергію матрицю волосся анагену.
Результати показали, що l-карнітин стимулює ріст волосся на голові людини шляхом регуляції проліферації та регуляції апоптозу у фолікулярних кератиноцитах in vitro. Вони також спонукають досліджувати місцеве та нутрицевтичне введення l-карнітину як добре переносиме, відносно безпечне ад'ювантне лікування при лікуванні андрогенної алопеції та інших форм випадання волосся.

Ін'єкційні препарати
В ін'єкційній косметології широко відомі мезотерапевтичні препарати з L-карнітином, які вирішують питання зменшення обсягів обличчя, вираженості другого підборіддя за рахунок ліпоредукуючого ефекту, підвищення тонусу шкіри, лімфодренаж, зміцнення судинної стінки капілярів. Такі процедури рекомендовані при деформаційному типі старіння, коли проявляється птоз шкіри обличчя та шиї. Це спричиняє утворення глибоких дермальних зморшок - носогубних складок і «зморшок-маріонеток», поява другого підборіддя та порушення чіткості овалу обличчя.

Застосовується L-карнітин у моноваріанті або у комбінації з іншими речовинами (гіалуронова кислота, стабільна форма вітаміну С, кофеїн) та у сироватках під мезоролер. Хороший результат спостерігається приблизно після 5-6 процедур, аж до 10.

Апаратна косметологія
L-carnitine можна використовувати при іонофорезі, ультразвуковій та мікрострумової терапії. Для початку на підготовлену шкіру наносять L-карнітин і вже поверх нього - контактний гель. Для корекції фігури поєднують ін'єкції L-карнітину з міостимуляцією проблемних зон. Процедури проводять двічі на тиждень. Рекомендований курс – до 4-х тижнів. Для стійкого результату курси повторюються.

Косметичні засоби з L-carnitine
- забезпечують усунення набряків та застійних явищ, підвищують тонус та пружність шкіри
- Забезпечують антиоксидантний захист. Особливо у поєднанні з іншими антиоксидантами – каротином, коензимом, вітамінами E, С.
- забезпечують відлущуючий ефект на шкірі, особливо у поєднанні з АНА (молочна, гліколева кислота)
- Збільшують інтенсивність регенерації клітин, відновлюючи фізіологічні функції дерми. Особливо у поєднанні з коензимом та комплексом AlfaLip.
- Забезпечують антицелюлітний, жироспалюючий ефект. Особливо у поєднанні з кофеїном (5%), нікотиновою кислотою, кетоном малини, капсацином, лімфодренажними активними компонентами.
- посилюють терапевтичний ефект у лікуванні іхтіозу, псоріазу, деяких форм дерматитів, екземи. Особливо у поєднанні з іншими формами вітаміну В, водорозчинною сіркою.
- посилюють терапевтичний ефект у лікуванні куперозу та розацеа. Особливо у поєднанні з вітаміном С, Ferulactive, ніацинамідом.
- покращують кровообіг, стимулюють клітинний метаболізм. Особливо у поєднанні з іншими формами вітаміну В (нікотинамід), водорозчинною сіркою.
- покращують рівень зволоженості шкіри. Особливо у поєднанні з полісахаридами (гіалуронова кислота, триалоза, алое, бетаїн)
- Забезпечують профілактику утворення рубців і шрамів, згладжують наявні. Особливо у поєднанні з вітаміном С, Remov-ws
- запобігають утворенню прищів внаслідок підвищеної жирності шкіри.
- стимулюють ріст волосся та зміцнюють волосяну цибулину. Особливо у поєднанні з іншими формами вітаміну В, водорозчинною сіркою.
- покращують структуру волосся, зволожують його. Рекомендовано у поєднанні з полісахаридами (інулін, триалоза, фукоза).

Застосування у рецептурах:
- Тоніки
- спреї для шкіри голови, шампуні, маски для волосся
- сироватки для обличчя та тіла
- кремові рецептури для обличчя та тіла
- пілінгові склади
- постпілінгові сироватки
- склади для бандажного обгортання
- склади під ультразвук, іонофорез, мікроструми
- ін'єкційні препарати

Придатний до: 02.2025 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

L-carnitine

В наявності
Артикул: КИ67
Оберіть обʼем
72.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.