Попередній товар Наступний товар


Олія бабасу (Organic)

Живить, запобігає втраті вологи та посилює захисні функції шкіри. Пом'якшує шкіру, надає природний блиск, робить її м'якою та шовковистою. Підходить для догляду ніжної дитячої шкіри. Чи не закупорює пори. При додаванні до мила дає багату піну.

Babassu/Babacu Oil

Ботанічна назва: Orbygnia speciosa (Mart. ex Spreng.) Barb.Rodr./Orbignya oleifera

Сімейство: Пальмові/Арекові (Arecaceae/Palmae)
Назва Babassu походить від племені Tupis, що живе в Амазонії, а його ботанічна назва "Orbignya" походить від прізвища французького палеонтолога ADd'Orbigny, який першим виявив пальми на початку XVIII ст. у Південній Америці.
Олію бабассу одержують із плодів пальми, що росте в Бразилії, в басейні Амазонки. Пальма сягає 20 м заввишки. Плоди – горіхи, зібрані в грона по 500 штук. На вигляд нагадують невеликі кокосові горіхи.

Склад: Лауринова кислота – 40-55%;
Міристинова кислота – 10-28%;
Оліїнова кислота – 9-20%;
Каприлова кислота (Caprylic) 2-8%;
Капринова кислота (Caprinic) 2-7%;
Лінолева кислота – до 8%;
Стеаринова кислота – 2-6%
Неомилювана фракція 0,2-0,8%,
в тому числі:
токотрієноли 46 - 136 мг (ефективніші антиокислювачі, ніж токофероли),
в т.ч.
Альфа-tocotriеnol 25 - 46 мг/в кг
Гамма-tocotriеnol 32 - 80 мг/кг
Дельта-tocotriеnol 9 - 10 мг/в кг

стероли 500 - 800 мг/кг,
в т.ч.:
Холестерини 1.2 – 1.7
Brassicasterols 0 - 0.3
Campestеrols 17.7 – 18.7
Stigmastеrols 8.7 - 9.2
Bйtasistеrols 48.2 - 53.9
Delta-5-avenastеrol 16.9 - 20.4
Delta-7-avenastеrol 0.4 - 1.0

Щільність: 0.914 – 0.917
Йодна кількість 10-22
Коефіцієнти омилення:
SAP Значення NaOH = 0,1750
SAP Значення KOH = 0,2450

Метод одержання: Пресування з ядер горіхів, які містять до 60-70% олії.

Опис: масло вищої очистки, не закупорює пори, виробляється з південноамериканської пальми. Пом'якшує шкіру та надає природного блиску. За фізичними та хімічними характеристиками дуже близьке до олії кокосового горіха, температура плавлення знаходиться приблизно на рівні температури шкіри. Олію бабассу одержують із плодів пальми, що росте в Бразилії, в басейні Амазонки. Воно світло-жовтого кольору, без запаху. Олія бабасу певною мірою близька кокосовому маслу, але багатше ненасиченими кислотами (олеїновою та лінолевою), але біднішою кислотами з короткими атомними ланцюжками (каприловою та капровою). Воно також вдвічі багатше цінними анти-сапонінами, ключові з яких – токотрієноли (0.1%) та стероли (0.5-0.8%), половина з яких – бета-ситостерол, із значним вмістом дельта-5-авенастеролу, кампестеролу та стигмастеролу. Відносно високий відсоток вмісту цих кислот сприяє кращій проникності шкіри. Однак при неправильному зберіганні масло може швидко окислюватися, утворюючи шкідливі сполуки та вільні радикали в організмі.

Застосування: Багато сотень років це масло відіграє значну роль у повсякденному житті аборигенів. Олію отримують з маслянистих плодів пальми. Використовується як один з кращих зволожувачів для будь-якого типу шкіри, як пом'якшувальний і жировий компонент у засобах догляду за шкірою, лосьйонах для засмаги, а також у препаратах для догляду за сухим і ламким волоссям.

Косметична дія: Використовується як один із найкращих зволожувачів для будь-якого типу шкіри.
Його склад схожий із себумом (власним складом шкіри). Живить, запобігає втраті вологи та посилює захисні функції шкіри. Пом'якшує шкіру, надає їй природного блиску, робить її м'якою і шовковистою. Підходить для догляду ніжної дитячої шкіри.
Чи не закупорює пори. За фізичними та хімічними характеристиками дуже близьке до олії кокосового горіха, температура плавлення знаходиться приблизно на рівні температури шкіри.
Використовується в бальзамах для губ, у засобах для очищення шкіри та догляду за ламким волоссям.

Інше застосування: Масло бабасу застосовується у виробництві мила. У рафінованому вигляді є замінником пальмоядрової олії у харчових продуктах.

Дозування: як добавка - 10-50%. У чистому вигляді не рекомендується використовувати.

aromashka.ru ©


Придатний до: 12.2024 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Олія бабасу (Organic)

В наявності
Артикул: БМ33
Оберіть обʼем
41.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.