Попередній товар Наступний товар


Оливкова олія Extra Virgin

Класична оливкова олія, вищого гатунку Extra virgin, з високим вмістом сквалену. Рекомендовано у догляді за нормальною, сухою, в'янучою, алергічною шкірою. Відновлює еластичність, пом'якшує огрубілі ділянки, стимулює ріст волосся.

Оливкова олія (Extra Virgin, unrefined)
Olea europaea

Синоніми: Olive Oil
Ботанічна назва: Olea europaea L.
Сімейство: Маслинові (Oleaceae)
Аромат: легкий, характерний оливковій олії
Колір: світло-зелений
Спосіб отримання: холодний віджим, нерафінований
Регіон: Італія

Склад:
вітаміни А, В, D, E, К, Carotene, Chlorophyll
Linoleic 5-15%
Oleic 63-81%
Palmitic 7-14%
Stearic 3-5%

Оливкова олія першого холодного віджиму надзвичайно багата на моно-ненасичені жирні кислоти: ця олія відрізняється високим вмістом олеїнової кислоти, що становить понад 70% від усіх жирних кислот. Оливкові олії містять, як правило, близько 10% лінолевої кислоти та близько 15% насичених жирних кислот (в основному пальмітинової кислоти). Завдяки цим властивостям оливкової олії його споживання може сприяти зниженню рівня холестерину в крові, якщо в раціоні воно замінює насичені жири, та підтримці рівня "хорошого холестерину". Оливкова олія містить ряд сполук, в основному сквален, стерол, терпенові спирти, токофероли та поліфеноли, які в оливковій олії класу екстра першого віджиму становлять близько 1%. Вітамін Е і поліфеноли, що містяться в оливковій олії, є антиоксидантами з високою антиоксидантною активністю. Оливкова олія містить унікальний вітамінний комплекс, що включає вітаміни А, В, D, E, К. Вміст вітаміну Е допомагає організму краще засвоювати вітаміни, розчинені у жирах. Кислоти, що містяться в оливковій олії, є основою для будівельного матеріалу клітинних оболонок. Організм людини синтезує ці кислоти лише частково, тому у дітей при регулярному вживанні оливкової олії покращується зростання кісткової системи.

Оливкова олія відрізняється тим, що її температура, при якій починається утворення концерогенів, які серйозно впливають на здоров'я людини, набагато вища, ніж у інших рослинних олій, саме тому оливкова олія корисніша для здоров'я, особливо при тепловій обробці їжі.

Має широке застосування - використовується в консервній промисловості, для масажу, йде в їжу, входить до складу косметичних засобів. В оливках є практично всі необхідні людині вітаміни та мікроелементи, тому олива може застосовуватися як ліки, для профілактики атеросклерозу, захворювань травної системи, що стимулює зростання кісткової тканини. Оливкова олія допомагає запобігти утворенню бляшок холестерину і сприяє зниженню ризику серцево-судинних захворювань, покращує зір, перешкоджає процесу старіння організму, знижує ризик ракових захворювань. Олива сприяє загоєнню виразок, пошкоджених тканин, забій, укусів комах.

Оливкова олія сприяє нормалізації артеріального тиску.
Оливкова олія сприяє загоєнню ран, виразок, порізів.
Оливкова олія – відмінний засіб для профілактики серцево-судинних захворювань, діабету та ожиріння.
Оливкова олія має жовчогінну дію.
Регулярне споживання оливкової олії знижує в кілька разів ризик захворювання на рак молочної залози у жінок.

Особливо рекомендовано у догляді за сухою та в'янучою шкірою. Т.к. сприяє утриманню природної вологи у шкірі. Не забиває пори, тому використовується і у догляді за крупнопористою шкірою.
Через великий вміст сквалену, сприяє регенерації клітин та відновленню пружності та еластичності шкіри. Не викликає алергії, може застосовуватись у догляді за чутливою, алергічною шкірою.

Застосування
- очищення шкіри
- пом'якшення шкіри у зимовий період
- догляд за шкірою навколо очей
- противікова терапія
- Стимуляція росту волосся
- профілактика розтяжок
- догляд за дитячою шкірою, профілактика пелюшкового дерматиту
- догляд за обвітреними, потрісканими губами
- зміцнення нігтів (рекомендовано у поєднанні з ефірною олією лимона)
- догляд за огрубілими руками/ногами
- спортивне застосування (полегшення м'язового болю)
- компреси при судомах у ногах

Придатний до: 02.2025 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Оливкова олія Extra Virgin

В наявності
Артикул: БМ70
Оберіть обʼем
18.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.